SOUTĚŽ O NEJABSURDNĚJŠÍ Bankovní poplatek

Poštovní spořitelna a eBanka zrušily poplatek za příchozí platbu. Zároveň ale došlo i k dalším změnám v sazebníku. Co si o tom myslíte?

SOUTĚŽ O NEJABSURDNĚJŠÍ Bankovní poplatek

Příspěvekod marcela » čtv říj 19, 2006 9:52 pm

Tímto bych chtěla do soutěže o nejabsurdnější poplatek zařadit poplatek ČSOB za to, že při výmněně občanského průkazu kvůli změně adresy - ČSOB zaúčtovala poplatek za změnu adresy a také chtěla poplatek za NOVÝ OBČANSKÝ PRŮKAZ (protože jsem na Městském úřadu žádala o změnu OP kvůli změně bydliště z důvodu stěhování a nemohli mi ho z technických důvodů vydat hned). Se stěhováním je spojeno sousta vyřizování a běhání po bankách, poštách a úřadech, tak mě takto ČSOB ještě potrestala. Takže ČSOB chtěla poplatek Kč 50,00 za změnu adresy a ještě až mi vyrobí nový OP tak dalších Kč 50,00 za to, že si znovu musím vystát ještě jednu frontu na MÚ a ještě jednu frontu v ČSOB a do své databáze si vepíší nové číslo OP!

Z důvodu problémů s výrobou nových OP, která má nastědomí státní správa a občan spoustu běhání, trestá ČSOB své klienty tímto zvláštním poplatkem. Jsem proto, i když se to možná nestává často, aby POPLATEK za NOVÝ OBČANSKÝ PRŮKAZ u ČSOB dán na první místo.
marcela

poplatky v CSOB

Příspěvekod beda » stř pro 20, 2006 12:44 am

A divíte se , že jsem v roce 1992 ještě se 6 dalšími šílenci založil v dobré víře Podnikatelskou banku ( Nyní J+T )?? Již tehdá bylo jasné, že pokud nebudeme u "toho" že nás budou všichni odírat za nesmyslné poplatky a míti z toho 7-8 mld ročně zisku..... a je to tady.
beda

To si snad delaji ko..

Příspěvekod racing-drivers » čtv bře 29, 2007 11:57 am

O takovem poplatku jsem opravdu jeste neslysel a sam jsem prekvapen, ze me jeste dokaze prekvapit drzost ceskych bank!

Gratuluji, to je skutecny adept na Nejdebilnejsi poplatek!
racing-drivers

:-) Mám lepší

Příspěvekod Radek Čos » pát srp 24, 2007 10:39 am

Dnes mě dostala moje přítelkyně. Má účet v E-bance a kvůli hypotéce si musela založit další v Raiffeisence - podotýkám že se všude prezentují jako jeden subjekt (!!!) Dnes převedla do E-banky 900.000,-Kč z hypotéky. Za to byla "odměněna" stržením 1.300,-Kč za NADMĚRNÝ VKLAD!!! Tak oni si šmejdi účtujou peníze za to že jich tam VLOŽÍM MOC!!!
Radek Čos

Re: :-) Mám lepší

Příspěvekod Bruzda » pát zář 28, 2007 4:00 pm

Radek Čos píše:Dnes mě dostala moje přítelkyně. Má účet v E-bance a kvůli hypotéce si musela založit další v Raiffeisence - podotýkám že se všude prezentují jako jeden subjekt (!!!) Dnes převedla do E-banky 900.000,-Kč z hypotéky. Za to byla "odměněna" stržením 1.300,-Kč za NADMĚRNÝ VKLAD!!! Tak oni si šmejdi účtujou peníze za to že jich tam VLOŽÍM MOC!!!

To se nechce věřit! Tedy až mi bude někdo nutit prachy, tak mu dám přes hubu! Fajne ni?
Bruzda

Příspěvekod Návštěvník » stř led 07, 2009 11:45 am

Bruzda píše:
Radek Čos píše:Dnes mě dostala moje přítelkyně. Má účet v E-bance a kvůli hypotéce si musela založit další v Raiffeisence - podotýkám že se všude prezentují jako jeden subjekt (!!!) Dnes převedla do E-banky 900.000,-Kč z hypotéky. Za to byla "odměněna" stržením 1.300,-Kč za NADMĚRNÝ VKLAD!!! Tak oni si šmejdi účtujou peníze za to že jich tam VLOŽÍM MOC!!!

To se nechce věřit! Tedy až mi bude někdo nutit prachy, tak mu dám přes hubu! Fajne ni?

špatně.... ona je tam neposlala... to je ta chyba.. pokud by je tam poslala převodem, jak se peníze obyčenje posílají, tak to má bez poplatku...
Návštěvník

Příspěvekod anonym » úte led 13, 2009 9:31 am

Takže už to chápu, účtovali 1300,-Kč za to, že oněch 900000,- nacpala pokladní do toho stroječku, aby je prochrochtal a oznámil, že jsou správně!Tak takové prachy bych klidně spočítal ručně a ještě by klient dostal kalendářík spolu s poděkováním za to, že mi umožnil s takovou kupou hospodařit.

Anonymous píše:
Bruzda píše:

špatně.... ona je tam neposlala... to je ta chyba.. pokud by je tam poslala převodem, jak se peníze obyčenje posílají, tak to má bez poplatku...
anonym

Zpět na Zrušení nejabsurdnějšího poplatku