Air Bank v novém spotu radí: nesponzorujte svou starou banku


14. 10. 2014  19:27   |   TZ   |   komentářů (0)

Air bank představuje nový televizní reklamní spot, kde radí - nesponzorujte svou starou banku. Na co se tedy můžete těšit? Podívejte se sami.

Air Bank informuje,, že spouští od středy 15. října nový televizní spot. Nese pracovní název "Veřejná sbírka" a upozorňuje klienty, aby si nebrali automaticky bez jakéhokoliv srovnání půjčku u své staré banky. Srovnáním nabídek více bank a výběrem nejlevnější půjčky totiž mohou ušetřit desetitisíce korun, které mohou místo "sponzorování" staré banky použít na něco jiného.

Jak zjistil průzkum společnosti STEM/MARK, většina lidí dnes doopravdy půjčky vůbec nesrovnává. Okolo 70 % Čechů se podle průzkumu při výběru spotřebitelské půjčky rovnou spokojí s první nabídkou, kterou dostanou. Trocha času a námahy se srovnáváním půjček se ale lidem násobně vrátí. 

Podle reality testu webu Bankovnipoplatky.com, který naleznte ZDE, je možné například u půjčky ve výši 50 000 Kč na 5 let ušetřit výběrem nejlevnější nabídky i 20 000 korun, tedy téměř jeden průměrný měsíční plat. U vyšších půjček s delší dobou splatnosti je pak úspora ještě mnohem větší.

Nový spot naleznete zde: http://www.youtube.com/watch?v=o6f0-CSNpe8. 

Air Bank spolupracuje v oblasti kreativy s Green Teamem ze skupiny Ogilvy & Mather, média pro ni nakupuje OMD a NeoOgilvy.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98804 / Celkový počet hodnoceni 836
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti