Banky

Air Bank, a.s.

Najděte si vaši novou banku v seznamu tuzemských bank

Air Bank

Air Bank v 1. čtvrtletí vykázala zisk 228 mil. Kč a dál rychle rostla

12. 05. 2017  15:11  |   Air Bank v prvním čtvrtletí vykázala čistý zisk 228 milionů korun. Oproti stejnému období loni byl zisk banky vyšší o 543 %. Výraznou meziroční změnu způsobilo především tržní přecenění investic. Zatímco do loňského zisku banky se kvůli situaci na trhu promítlo poklesem, letos naopak způsobilo jeho nárůst. Bance se ale také dál dařilo rychle zvyšovat počet klientů a objem poskytnutých úvěrů.  více »

Otisk prstu a další chystané novinky v aplikaci

02. 05. 2017  12:51  |   Naši mobilní aplikaci má už více než třetina z vás. Někteří ji dokonce mají rádi natolik, že už svůj účet neobsluhují jinak. Naši aplikaci tak velmi dobře znáte a často nám dáváte zpětnou vazbu. Díky ní máme docela dobrý přehled o tom, co dalšího byste uvítali. více »

Mapa rozkvetlých třešní i rady zamilovaným. Svátek lásky mohou lidé s Air Bank slavit celý květen

27. 04. 2017  18:44  |   Online mapu třešní, která pomáhá zamilovaným najít vhodný rozkvetlý strom pro prvomájový polibek, spustila Air Bank i v letošním roce. Navíc se po celý květen na obrazovkách bankomatů této banky lidé setkají s inspirativními tipy, jak si měsíc lásky ještě více zpříjemnit. více »

Air Bank v nových reklamách upozorňuje na rychlé založení účtu a přibývající bankomaty

27. 04. 2017  18:41  |   Air Bank v pondělí 1. května spouští další dva nové televizní spoty, z nichž jeden má navíc netradiční formát. V nových reklamách se Air Bank tentokrát soustředí na rychlost při zakládání běžného účtu a na stále rostoucí vlastní bankomatovou síť. více »

Air Bank zlevňuje půjčky nad 300 tisíc korun

18. 04. 2017  13:51  |   Air Bank nabízí nižší úrokové sazby u půjček od 300 tisíc korun. Nově si klienti mohou u Air Bank půjčit už za 4,9 % ročně. více »

Alespoň dvě banky využívá téměř 60 % Čechů. Umožňují jim to nízké poplatky

11. 04. 2017  15:56  |   Jednu banku využívají pro běžné platby, účet v druhé bance mají kvůli hypotéce a do třetí banky si posílají peníze na spořicí účet. I takto mají Češi rozvržené své finance. Podle průzkumu agentury STEM/MARK pro Air Bank je dnes téměř 57 % lidí klientem více než jedné banky. Umožňuje jim to především nabídka účtů zdarma.  více »

Air Bank loni vykázala zisk 244 mil. Kč a získala přes 90 tisíc nových klientů

10. 04. 2017  16:17  |   Air Bank v roce 2016 už potřetí v řadě dosáhla kladného výsledku hospodaření. Banka vykázala čistý zisk 244 milionů korun. Oproti předchozímu roku byl zisk banky nižší o 47 %. Vedle dlouhodobě nízkých úrokových sazeb na trhu se do něj promítly hlavně vysoké investice do expanze bankomatů. Jen loni Air Bank jejich počet více než zdvojnásobila a díky nim získala dalších více než 90 tisíc nových klientů. více »

Air Bank loni vykázala zisk 244 mil. Kč a získala přes 90 tisíc nových klientů

08. 04. 2017  08:10  |   Air Bank v roce 2016 už potřetí v řadě dosáhla kladného výsledku hospodaření. Banka vykázala čistý zisk 244 milionů korun. Oproti předchozímu roku byl zisk banky nižší o 47 %. Vedle dlouhodobě nízkých úrokových sazeb na trhu se do něj promítly hlavně vysoké investice do expanze bankomatů. Jen loni Air Bank jejich počet více než zdvojnásobila a díky nim získala dalších více než 90 tisíc nových klientů. více »

Air Bank v nových reklamách upozorňuje na úročený běžný účet i přibývající bankomaty

31. 03. 2017  14:12  |   Air Bank v sobotu 1. dubna spouští dva zbrusu nové televizní spoty. V nových reklamách se zaměřuje na běžný účet s úrokem 1 % a rychle rostoucí síť bankomatů banky. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Air Bank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2017

20. 03. 2017  00:56  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Air Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Čtvrtina Čechů riskuje a stále vyráží do zahraničí bez pojištění

21. 02. 2017  08:26  |   Češi rádi cestují do zahraničí, v loňském roce tam vyrazilo 6 z 10 lidí. Celá čtvrtina z nich se podle průzkumu agentury STEM/MARK na cestu vůbec nijak nepojišťuje. Doplácet ale mohou i ti, kteří se sice pojistí, ale výše jejich léčebných limitů nepokryje celou částku potřebnou třeba na náročnější ošetření. Pětina lidí pak riskuje zamítnutí plnění od pojišťovny popíjením alkoholu na sjezdovce. více »

Air Bank v Praze testuje první čistě bezkontaktní bankomat na světě

16. 02. 2017  00:36  |   Air Bank ve spolupráci s Diebold Nixdorf veřejně testuje vůbec první čistě bezkontaktní bankomat. Stojí v obchodním centru v pražských Štěrboholech a oproti klasickému bankomatu se liší hlavně tím, že nemá zdířku pro vložení karty ani tradiční klávesnici pro zadání PINu. Je také dvakrát rychlejší. Podle společnosti Diebold Nixdorf zatím jinde na světě žádný takový bankomat nestojí. více »

Air Bank v nové reklamě upozorňuje na rychle rostoucí síť svých bankomatů

15. 02. 2017  22:31  |   Air Bank spouští od čtvrtka 9. února nový televizní spot. Nese pracovní název  <https://youtu.be/UsAlkfMaMxM> "Znesvěcení" a upozorňuje diváky na rychle rostoucí síť bankomatů banky. Díky ní mohou klienti Air Bank vybírat peníze zdarma na mnohem větším počtu míst. Na stále větší síť bankomatů upozorní banka i s pomocí online kampaně. více »

Air Bank v Praze testuje první čistě bezkontaktní bankomat na světě

15. 02. 2017  22:23  |   Air Bank ve spolupráci s Diebold Nixdorf veřejně testuje vůbec první čistě bezkontaktní bankomat. Stojí v obchodním centru v pražských Štěrboholech a oproti klasickému bankomatu se liší hlavně tím, že nemá zdířku pro vložení karty ani tradiční klávesnici pro zadání PINu. Je také dvakrát rychlejší. Podle společnosti Diebold Nixdorf zatím jinde na světě žádný takový bankomat nestojí.  více »

Novým členem vedení Air Bank a ředitelem divize Péče o klienta se stal Robert Štefl, její původní šéf Lukáš Müller povede nově vzniklou divizi

03. 02. 2017  15:07  |   Novým členem nejvyššího vedení Air Bank a ředitelem divize Péče o klienta se stal 1. února 2017 Robert Štefl. Dosavadní šéf této divize Lukáš Müller ve vedení Air Bank zůstává dál a povede nově vzniklou divizi Řízení změn a spokojenosti zákazníků. více »

Ani RPSN dnes už nestačí. Nejvýhodnější půjčku ukáže celkový přeplatek

24. 01. 2017  09:14  |   Nejnižší úroková míra, nejnižší splátka nebo také bonus za sjednání půjčky. Češi stále ještě porovnávají výhodnost půjček až devíti různými způsoby, z nichž naprostá většina ale o výhodnosti neříká vůbec nic. Dokonce ani nejnižší roční procentní sazba nákladů (RPSN) nemusí už vždy znamenat tu nejvýhodnější půjčku. Ta se dnes totiž nejlépe pozná podle nejnižšího celkového přeplatku. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Air Bank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2017

13. 01. 2017  00:22  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Air Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Nejpřínosnější bankovní inovace posledních pěti let. Které to jsou? – 3 díl.

12. 01. 2017  00:34  |   Podle průzkumu Air Bank v souvislosti s oslavou pátého výročí působení na tuzemské trhu je pro klienty nejpřínosnější inovací za posledních pět let bezkontaktní karta. Pro bezkontaktní kartu se tak vyslovily dvě třetiny dotazovaných. Které inovace se umístily na dalších místech? více »

Nejpřínosnější bankovní inovace posledních pěti let. Které to jsou? – 2 díl.

03. 01. 2017  00:32  |   Podle průzkumu Air Bank v souvislosti s oslavou pátého výročí působení na tuzemské trhu je pro klienty nejpřínosnější inovací za posledních pět let bezkontaktní karta. Pro bezkontaktní kartu se tak vyslovily dvě třetiny dotazovaných. více »

Air Bank spustila cestovní pojištění. Zaplatí se samo a funguje už za čtyři hodiny

29. 12. 2016  13:06  |   Air Bank svým klientům od dnešního dne nově nabízí cestovní pojištění. Pojištění na cesty jde zařídit velmi snadno, je platné dokonce už za čtyři hodiny, a ještě se samo zaplatí z účtu klienta. Klienti se mohou pojistit na jednotlivá rizika anebo využít některou z už předem připravených šablon pro nejrůznější typy cest. Cestovní pojištění navíc také umožňuje uložit si údaje o všech spolucestujících a využít je pak i pro další cesty. více »

Nejpřínosnější bankovní inovace posledních pěti let. Které to jsou? – 1 díl.

27. 12. 2016  00:30  |   Podle průzkumu Air Bank v souvislosti s oslavou pátého výročí působení na tuzemské trhu je pro klienty nejpřínosnější inovací za posledních pět let bezkontaktní karta. Pro bezkontaktní kartu se tak vyslovily dvě třetiny dotazovaných. více »

Air Bank slibuje v roce 2017 nové služby. Chce být klienty více milována - 3. díl

20. 12. 2016  00:29  |   Air Bank je bankou, která si zakládá na svém sloganu "Banka, kterou mají klienti rádi". Její koncept vychází z nespokojenosti klientů starých a velkých bank. Air Bank tak tyto stížnosti, výtky a nedostatky analyzovala a snaží se chovat jiným způsobem. více »

Air Bank slibuje v roce 2017 nové služby. Chce být klienty více milována - 2. díl

13. 12. 2016  00:28  |   Air Bank je bankou, která si zakládá na svém sloganu "Banka, kterou mají klienti rádi". Její koncept vychází z nespokojenosti klientů starých a velkých bank. Air Bank tak tyto stížnosti, výtky a nedostatky analyzovala a snaží se chovat jiným způsobem. více »

Skoro polovina Čechů řeší dárek od Ježíška i za někoho jiného. Vánočních nákupů se nejčastěji vzdávají muži

12. 12. 2016  15:46  |   44 % lidí letos nakoupí dárky na Vánoce i za někoho jiného. Nejčastěji to dělají za svého partnera nebo partnerku. Každý desátý Čech v průzkumu agentury STEM/MARK naopak připustil, že za něj všechny vánoční dárky pořizuje někdo jiný. Za dárky hodlá 73 % lidí utratit stejně jako v loňském roce. Pro děti pak bude dárky kupovat 7 z 10 Čechů. více »

Air Bank slibuje v roce 2017 nové služby. Chce být klienty více milována - 1 díl.

06. 12. 2016  08:38  |   Air Bank je bankou, která si zakládá na svém sloganu "Banka, kterou mají klienti rádi". Její koncept vychází z nespokojenosti klientů starých a velkých bank. Air Bank tak tyto stížnosti, výtky a nedostatky analyzovala a snaží se chovat jiným způsobem. Air Bank také s oslavou svých pětiletých narozenin přichází s novinkami. více »

Air Bank slibuje v roce 2017 nové služby. Chce být klienty více milována - 1 díl.

22. 11. 2016  14:26  |   Air Bank je bankou, která si zakládá na svém sloganu "Banka, kterou mají klienti rádi". Její koncept vychází z nespokojenosti klientů starých a velkých bank. Air Bank tak tyto stížnosti, výtky a nedostatky analyzovala a snaží se chovat jiným způsobem. Air Bank také s oslavou svých pětiletých narozenin přichází s novinkami. více »

Air Bank od základů změnila webové stránky, ukazuje na nich tváře klientů i zaměstnanců

21. 11. 2016  20:03  |   Přehlednější nabídka služeb, přizpůsobení obrazovky i pro tablety a chytré telefony, ale především důraz na příběhy lidí. Tak vypadají od středečního večera webové stránky Air Bank. Banka zcela změnila design stránek, který měla téměř od svého vzniku před pěti lety, a nový web netradičně postavila na svých klientech a zaměstnancích. Jejich tváře zachytil držitel ceny Magnesia Litera fotograf Tomáš Princ. více »

Air Bank má za tři čtvrtletí zisk 216,6 mil. Kč, investuje do větší sítě bankomatů

14. 11. 2016  16:08  |   Air Bank za tři čtvrtletí letošního roku vykázala čistý zisk 216,6 milionu korun. Díky rychlému růstu klientů i objemu poskytnutých spotřebitelských úvěrů se bance dál dařilo zlepšovat hlavně příjmy z retailových aktivit. Celkový zisk banky přesto meziročně poklesl. Vliv na to měly především nízké úrokové sazby na trhu a s tím spojený úbytek vhodných příležitostí pro umisťování vkladů. více »

Air Bank má už 500 tisíc klientů, ti dál přichází hlavně z tradičních bank

14. 11. 2016  15:56  |   Přátelské prostředí, žádné absurdní poplatky nebo jednoduché služby s užitečnými vychytávkami. To jsou jen některé důvody, proč k Air Bank během necelých pěti let přišlo už půl milionu klientů. Sama banka přitom při svém startu očekávala, že doteď získá jen přibližně polovinu tohoto počtu.   více »

Air Bank nově svým klientům umožňuje změnit si PIN

19. 10. 2016  16:08  |   Air Bank nově svým klientům umožňuje změnit si PIN i u bezkontaktní platební nálepky. Stejně jako u karty si PIN změní v bankomatu. více »

Pouze 4 z 10 Čechů vědí, že už mohou reklamovat zboží jen s fotkou účtenky

11. 10. 2016  13:11  |   Každý druhý Čech má za loňský rok osobní zkušenost s reklamováním nějakého zboží nebo služby. Reklamací ale mohlo být ještě víc, pokud by některým lidem účtenka nevybledla nebo ji neztratili. 56 % lidí totiž kvůli ztracené nebo vyblednuté účtence nakonec vůbec nereklamuje. Přitom stačí účtenku třeba vyfotit mobilem a při reklamaci pak jako doklad o koupi ukázat její fotku. O této možnosti ale podle výzkumu společnosti STEM/MARK ví zatím jen 41 % lidí.  více »

Bonusový úrok na účtech bude dál 1 %, ten nebonusový od 15. října snížíme

07. 10. 2016  13:58  |   Pokud často platíte naší kartou, máte od nás na běžném i spořicím účtu bonusovou sazbu 1,0 %. Bonusové úročení je náš dárek za to, že nás rádi používáte pro každodenní placení. Snažíme se ho proto měnit co nejméně a třeba teď ho ani přes pokles sazeb všude okolo měnit nebudeme. více »

Air Bank už zítra spustí další televizní kampaň

30. 09. 2016  13:41  |   V jedné úplně nové reklamě "Můj známý" a v druhé, už známé reklamě "Veřejná sbírka", radí banka lidem, ať svým chováním při výběru půjčky zbytečně nepřicházejí o peníze. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Air Bank své vysvědčení - III. čtvrtletí 2016

30. 09. 2016  00:56  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Air Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Air Bank spustila bezkontaktní výběry už na 50 bankomatech, během podzimu jich bude přes 120

27. 09. 2016  12:18  |   Air Bank se rozhodla výrazně navýšit počet bankomatů, z kterých mohou lidé vybírat bezkontaktně. Necelé tři týdny po spuštění veřejného pilotu vůbec prvních dvou bezkontaktních bankomatů v Česku jich má k dnešku už 50. Bezkontaktní tak je už téměř polovina z celkové sítě 120 bankomatů, kterou banka navíc dál rozšiřuje. Během podzimu budou bezkontaktní všechny bankomaty Air Bank.  více »

U převodu hypotéky nově nabízíme místo tříleté fixace pětiletou

12. 09. 2016  14:25  |   Sazby hypoték jsou na rekordně nízké úrovni a víme, že byste si je rádi pojistili na co nejdelší dobu. Často jste se nás totiž ptali, jestli umožníme fixaci sazby na více let. Rozhodli jsme se, že to pro vás uděláme. U všech nových žádostí o převod hypotéky od teď nabízíme místo tříleté fixace pětiletou. více »

PR oddělení Air Bank posílilo o Janu Karasovou

02. 09. 2016  17:05  |   Novou posilou PR oddělení Air Bank se stala Jana Karasová, která nastoupila na pozici senior PR specialistky. V bance bude mít na starost zejména spolupráci s novináři a přípravu podkladů k aktuálním tématům. V případě nepřítomnosti tiskového mluvčího Vladimíra Komjatiho ho bude zastupovat. Jana se bude také podílet na přípravě celkové externí komunikační strategie banky. více »

Air Bank spustila bezpečnější potvrzování plateb bez použití SMS kódů

31. 08. 2016  10:55  |   Klienti Air Bank mohou nově potvrzovat platby a další operace v internetovém bankovnictví bez přepisování kódů z SMS. Pokud mají chytrý telefon a používají aplikaci banky, mohou si ji nastavit i pro potvrzování. Jakoukoliv platbu nebo například přihlášení k účtu pak potvrdí s pomocí takzvané push notifikace už jen ťuknutím na displej telefonu. Podle Air Bank je nový způsob potvrzování na chytrých telefonech bezpečnější než klasické SMS, současně je ale pro klienty i rychlejší a pohodlnější. více »

Do pěti let budou Češi místo do banky chodit do mobilu, myslí si 59 % lidí

22. 08. 2016  15:39  |   Jen každý pátý Čech dnes obsluhuje svůj bankovní účet přes aplikaci v mobilu. Už za pět let ale bude mobilní aplikace patřit k nejčastějším způsobům, jak budou Češi spravovat své osobní finance. Alespoň si to myslí 59 % lidí, kteří odpovídali v průzkumu agentury STEM/MARK. Naopak význam spravování účtu přes pobočku podle názoru lidí výrazně poklesne.  více »

Air Bank vydělala v 1. pololetí 40 mil. Kč, počet klientů vzrostl na 475 tisíc

17. 08. 2016  11:18  |   Air Bank i v letošním roce pokračuje v ziskovém hospodaření. Za první pololetí letošního roku vykázala čistý zisk 39,9 milionu korun. Air Bank dál rychle rostla a na konci června 2016 už měla téměř 475 tisíc klientů. Oproti loňsku byl zisk banky nižší, a to především vlivem dočasného tržního přecenění investic. Zatímco loni Air Bank pomohlo k nečekaně vyššímu zisku, letos naopak kvůli nejistotě na evropských trzích způsobilo jeho pokles. Už třetí rok v zisku umožňuje Air Bank dál investovat do svého rozvoje. více »

Kartou, nebo hotově? Osm z deseti Čechů to řeší až při placení v obchodě

01. 08. 2016  14:37  |   Dostatek peněz v peněžence, nebo naopak na účtu a také výše platby. To jsou tři nejčastější důvody, podle kterých se lidé rozhodují, zda v obchodě zaplatí kartou, nebo v hotovosti. Podle průzkumu společnosti STEM/MARK totiž 77 % Čechů řeší až na místě, jakým způsobem za svůj nákup zaplatí. V kamenných obchodech lidé nejčastěji bezhotovostně platí za pohonné hmoty a potraviny a hotově nakupují spíše kosmetiku nebo knihy a časopisy. více »

Kartou na dovolené v zahraničí platí už šest z deseti Čechů

24. 06. 2016  07:18  |   Šest z deseti Čechů plánuje na své letošní letní dovolené v zahraničí platit kartou, tedy stejně jako loni. 74 % lidí si ale s sebou stejně poveze peníze, které si vymění už doma. Ani v tomhle ohledu nedošlo oproti loňsku k nějakému významnému posunu. Z průzkumu společnosti IPSOS pak dále vyplývá, že čtyři z deseti dotázaných nechtějí v cizině platit kartou vůbec. Jako nejčastější důvod uvádí vysoké poplatky za použití kartou v zahraničí. Ty si však většina bank neúčtuje. více »

Naše úroky od 1. července: bonusové sazby zůstávají, ostatní ještě o něco snížíme

21. 06. 2016  09:09  |   Když jsme vám posledně psali, že snižování sazeb nejspíš nebude naposled, sami jsme nečekali, že o nás znovu uslyšíte tak brzy. Pokud máte díky platbám kartou bonusové úroky, ani nemusíte číst dál. Ty zůstanou stejné. Snížení se ale bohužel dotkne základních sazeb na spořicím účtu. Úroky totiž letos v Česku klesají tak rychle, že i my přistoupíme k jejich další úpravě. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Air Bank své vysvědčení - II. čtvrtletí 2016

17. 06. 2016  00:29  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Air Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Air Bank v nové reklamě varuje před lákavými nabídkami půjček

16. 06. 2016  12:47  |   Air Bank dnes spustila další televizní kampaň. V novém spotu s názvem „My vás nelákáme na OD“ varuje před lákavými nabídkami půjček s nízkým úrokem „od“. Na inzerované nízké sazby totiž obvykle dosáhne jen zlomek klientů. Ostatní klienti dostanou při žádosti o půjčku sazbu často i mnohem vyšší. Tyto vyšší sazby nebo dokonce maximální sazbu „do“ ale ve svých reklamách skoro žádná banka neuvádí. více »

55 % Čechů má dvě nebo více platebních karet, 17 % platí v obchodech už jen s nimi

16. 06. 2016  12:43  |   Platební kartu má u nás 95 % lidí starších 15 let. 55 % Čechů vlastní dokonce dvě a více karet, z toho je naprostá většina bezkontaktních. Počet platebních karet se v České republice od roku 2003 zdvojnásobil. Podle průzkumu společnosti STEM/MARK  je mají lidé stále ve větší oblibě a v kamenných obchodech dnes platí častěji platebními kartami nebo nálepkami než s hotovostí. více »

Air Bank vykázala v 1. čtvrtletí zisk 35 milionů Kč a překročila hranici 450 tisíc klientů

20. 05. 2016  21:01  |   Air Bank pokračuje v ziskovém hospodaření i v letošním roce. V prvním čtvrtletí vykázala zisk 35 milionů korun. Meziročně se zisk Air Bank snížil o 73 %. Do poklesu zisku se kromě přetrvávajícího prostředí nízkých úrokových sazeb nově promítl i výpadek příjmů z karetních poplatků způsobený novou právní úpravou. více »

Air Bank loni vykázala zisk 268 mil. Kč a získala 106 tisíc nových klientů

02. 05. 2016  20:37  |   Air Bank už druhý rok po sobě dosáhla kladného výsledku hospodaření. Za rok 2015 vykázala čistý konsolidovaný zisk 268 milionů korun. Meziročně zisk banky poklesl o 14 %.  více »

Od 15. května snižujeme sazby na účtech, bohužel to nejspíš nebude naposled

02. 05. 2016  20:30  |   Asi jste si všimli, že v posledních letech neustále klesají sazby u spořicích účtů. Ani my se bohužel další úpravě sazeb nevyhneme.  více »

Air Bank fandí lásce. Mapuje tisíce rozkvetlých třešní pro prvomájový polibek

28. 04. 2016  23:52  |   Jednu z nejdůležitějších otázek prvního máje, tedy kde ve svém okolí najítvhodný rozkvetlý strom pro prvomájový polibek, pomáhá letos všem zamilovaným vyřešit Air Bank. více »

Sekce obsahuje celkem 94 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti