Air Bank má novou televizní reklamu s názvem Natírání


05. 01. 2018  12:13   |     |   komentářů (0)

Air Bank tento týden spustila nový televizní spot s pracovním názvem Natírání.

V nové reklamě banka diváky upozorňuje na to, že běžný účet zdarma nemusí vždy a všude znamenat bez dalších poplatků. Klient by si tak měl ověřit, jestli u svého „bezplatného“ účtu nebude platit za jednotlivé platební příkazy nebo třeba za vklad peněz na účet. V Air Bank jsou všechny běžné služby zdarma. Zdarma je nejen vedení běžného účtu, ale i příchozí a odchozí platby, výběry z vlastních bankomatů, vklady peněz na účet nebo trvalé příkazy a inkasa. Banka má navíc přehledný ceník, který se vejde na jednu stránku A4.

Nový spot Natírání najdete tady: https://youtu.be/-EpXYifF76A

 

Kromě zcela nového spotu Natírání poběží v televizi souběžně i reklama na půjčku s názvem Sauna. Tato reklama diváky upozorňuje na to, že převedení půjčky do jiné banky nemusí být vůbec složité a zdlouhavé, jak si možná někteří myslí. Například v Air Bank to jde udělat velmi rychle, už za 15 minut, a především tím klient může ušetřit tisíce korun. 

V oblasti kreativity spolupracovala Air Bank s Green Teamem ze skupiny Ogilvy & Mather, média pro ni nakupují Médea a NEO@Ogilvy.


 Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.04505 / Celkový počet hodnoceni 222
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti