Air Bank má už i mobilní aplikaci pro Windows Phone


27. 03. 2015  14:19   |     |   komentářů (0)

Od dnešního dne mohou klienti Air Bank používat už i mobilní aplikaci pro Windows Phone. Stejně jako u aplikace pro Android nebo iOS s ní získají rychlý přehled o svých účtech nebo půjčkách. Přímo z telefonu také například zadají novou platbu, schválí chytré inkaso nebo změní limit u platební karty. Stejně tak si rychle vyhledají nejbližší pobočku, bankomat nebo místo Sazky. Kód pro výběr peněz u Sazky si v aplikaci navíc rovnou vytvoří.

„Při vývoji pro nás bylo důležité, aby aplikace pro Windows Phone uměla všechno, co umí naše aplikace pro Android a iOS. Zároveň ale nebylo cílem vytvořit jejich kopii. Každý operační systém je totiž jiný a u každého jsou uživatelé zvyklí na jiné prostředí,“ říká Jan Čeřovský, který má v Air Bank na starost rozvoj mobilních aplikací.

Aplikace Air Bank tak přináší navigaci a ovládání, na které jsou majitelé telefonů Windows Phone zvyklí. Kde to bylo možné, použila Air Bank grafické prvky typické pro Windows Phone. Uživatelé si také mohou nastavit průhlednou dlaždici a mít tak úvodní obrazovku stále přehlednou.

Aplikace byla vytvořena s pomocí nejnovější technologie Universal App a je tak určena pro telefony s Windows Phone 8.1 a vyšším. Stejně tak je připravena i pro budoucí verze, bude tedy kompatibilní například s chystanou verzí mobilních Windows 10.

Air Bank chtěla mít jistotu, že se budou uživatelé Windows Phone cítit v její aplikaci jako ryba ve vodě. Proto některé z nich zapojila i do samotného testování. Nyní už je finální verze aplikace k dispozici ke stažení pro všechny, a to na adrese: https://www.airbank.cz/windows-phone/.  

„Naše mobilní aplikace pro Android a iOS už používá přes 85 tisíc klientů, kteří s nimi udělali přes milion a půl transakcí v celkovém objemu přes devět miliard korun. Očekáváme, že zájem o mobilní aplikace bank bude dál růst spolu s tím, jak mezi lidmi poroste podíl chytrých telefonů,“ doplňuje Jan Čeřovský.

Co můžete v mobilní aplikaci od Air Bank dělat:

  • Kdykoliv si zobrazit zůstatek na účtu nebo stav půjčky.
  • Pohodlně zadávat platby, a to i jednoduchým ofocením QR kódu.
  • Získat přehled o všech platbách a vyhledávat v nich pomocí filtru.
  • Řadit si jednotlivé platby do skupin, abyste věděli, kolik za co utrácíte.
  • Vytvořit si kód pro výběr peněz u terminálu Sazky bez potřeby karty.
  • Kdekoliv najít nejbližší bankomat, místo Sazky nebo pobočku Air Bank.
  • Měnit limity u platební karty nebo ji v případě potřeby během chvilky zablokovat.
  • Sledovat aktuální kurzovní lístek a novinky z banky.


Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.01379 / Celkový počet hodnoceni 435
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti