Air Bank začala nabízet bezkontaktní karty, vyměňuje je zdarma


30. 01. 2013  15:00   |   tz   |   komentářů (0)

Air Bank začala nabízet bezkontaktní karty. Díky nim mohou klienti u menších nákupů do 500 korun platit na pokladnách mnohem rychleji pouhým přiložením karty k terminálu. Bezkontaktně s nimi mohou platit i vyšší částky, u nich však budou vyzváni k zadání PINu. Všichni stávající klienti banky si mohou své kontaktní karty za bezkontaktní vyměnit až do konce dubna zdarma.

„Platba bezkontaktní kartou je tak rychlá a pohodlná, že v budoucnu může nahradit všechny menší platby v hotovosti. Klienti mohou díky nim platit u pokladen jakkoli nízké částky bez pocitu, že zdržují. Již dnes mohou k bezkontaktnímu placení využít více než 15 tisíc terminálů a jejich počet stále roste,“ říká Erich Čomor, generální ředitel společnosti Air Bank.

Použití bezkontaktních karet je nejen rychlé a pohodlné, ale i bezpečné. Na rozdíl od kontaktních karet nemusí klient při bezkontaktním placení vůbec dávat kartu z ruky. Nikdo cizí si tak z karty například nemůže opsat údaje, které by následně mohl zneužít k neoprávněné platbě na internetu. Pokud klient používá kartu v souladu s produktovými podmínkami, přebírá banka rovněž odpovědnost za případné zneužití karty při platbách prováděných bezkontaktně bez zadání PINu, a to v plné výši.

O výměnu svých kontaktních karet za bezkontaktní mohou klienti zažádat v internetovém bankovnictví, na pobočce i prostřednictvím kontaktního centra. Všichni stávající klienti Air Bank si mohou své kontaktní karty za bezkontaktní nechat až do konce dubna vyměnit zdarma, a to bez ohledu na to, kolik karet ke svým účtům mají. Nově příchozí klient si může k běžnému účtu zažádat zdarma o dvě bezkontaktní karty.

Bezkontaktní karty od společnosti MasterCard využívající technologii PayPass nabízí Air Bank ve dvou designech. V jednom designu klientům nadále nabízí i kontaktní karty.

Podrobný návod, jak bezkontaktní kartu získat, naleznou klienti i další zájemci na blogu Air Bank: http://www.airbank.cz/cs/vse-o-air-bank/novinky/nechte-si-u-nas-zdarma-vydat-bezkontaktni-kartu-a-platte-jen-pipnutim/Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.99347 / Celkový počet hodnoceni 1225
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti