Air Bank začala poskytovat půjčky, které odměňují za včasné splácení


29. 10. 2012  12:15   |   Vladimír Komjati   |   komentářů (0)

Air Bank začala o víkendu poskytovat spotřebitelské půjčky, u kterých odměňuje klienty za včasné splácení. Úplně každý klient, který splácí včas, se díky odpuštění několika splátek dostane na bonusovou úrokovou sazbu 8,9 procenta. Air Bank si u půjček rovněž neúčtuje žádné poplatky.

„Naše nová půjčka umožňuje úplně všem klientům dosáhnout na nejlepší úrokovou sazbu, na kterou se u konkurenčních bank dostane jen zlomek žadatelů. Jedinou podmínkou je včasné splácení, což je ale základní předpoklad i u všech ostatních bank,“ říká Erich Čomor, generální ředitel společnosti Air Bank.
Například klientovi, který si půjčí 80 tisíc korun na 6 let, odpustí Air Bank při včasném splácení třeba 13 splátek. Klient v takovém případě ušetří na splátkách přes 20 tisíc korun. Současně se díky tomu bez ohledu na svůj věk či výši příjmu dostane na úrokovou sazbu 8,9 procenta a RPSN 9,28 procenta.
Rozdíl mezi úrokem a RPSN je přitom dán jen rozdílnou metodikou výpočtu obou ukazatelů. Air Bank si u svých půjček neúčtuje žádné poplatky za poskytnutí, vedení ani předčasné splacení úvěru. Stejně tak k půjčkám nevyžaduje zpoplatněný běžný účet.
Klienti si mohou půjčku sjednat online přes web www.airbank.cz, poštou, kurýrem nebo na některé ze současných 18 poboček. Do 30 dnů může klient půjčku bez sankcí či poplatků vrátit. Klienti, kteří jsou s Air Bank delší dobu, zjistí garantovanou výši půjčky okamžitě ve svém internetovém bankovnictví.


Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.99711 / Celkový počet hodnoceni 1037
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti