AKTUALITA: Air Bank posunuje vstup na trh, odstartuje do 3 týdnů


27. 10. 2011  08:09   |   BP.com   |   komentářů (0)

Air Bank, dlouho očekávaný nováček tuzemského bankovního trhu, od kterého se hodně očekává, se rozhodl posunout vstup na trh z plánovaného 1. listopadu 2011. NAši redakci o tom dnes ráno informoval tiskový mluvčí banky Rostislav Kocman, banka to uvedla i na svých internetových stránkách.

Prohlášení Air Bank (ředitel Erich Čomor):

 

"Jsme v poslední fázi příprav před spuštěním Air Bank. Naše systémy jsou připraveny a již dlouho u nás funguje několik desítek plnohodnotných účtů v pilotním provozu. Nyní procházíme zátěžovými testy, opravujeme poslední spíše kosmetické chyby a ladíme rychlost internetového bankovnictví. Pečlivě zkoušíme Air Bank z pohledu zákazníků i v méně obvyklých situacích. V reálném provozu s jednotlivými bankami testujeme Kodex mobility, což je dnes nejjednodušší způsob, jak změnit banku.

Na tyto kroky si dáváme o trochu více času, než jsme původně plánovali a proto spuštění Air Bank nejvýše o pár týdnů posuneme. Účet u Air Bank si tak budete moci založit nejpozději 24. listopadu. Přesné datum spuštění oznámíme na našem webu několik dní předem. Možná nám budete posunutí termínu vyčítat. Jsme si však jisti, že je to správný krok, díky kterému dostanete naše služby v takové kvalitě, jakou slibujeme, a doufáme, že i přes toto zpoždění nám zůstanete nakloněni.

 Už brzy se na vás těšíme.

 

Air Bank"

 .

Komentář redakce BP.com:

"Ačkoliv může opětovný odsun vstupu Air Bank na trh budit rozpaky, redakce BP.com se přiklání k opačnému pohledu. Podle nás je lepší spustit banku, která bude na vše dobře připravena a bude vědět, že její systémy zvládnou i ty nejrizikovější scénáře a dokáže se s nimi vypořádat tak, aby klient nemusel řešit nic jiného, než běžné starosti spojené s užíváním bankovních služeb. Právě toto by totiž mělo nejdůležitější pro všechny klienty, a to neplatí jen pro potenciální klienty Air Bank."Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.97837 / Celkový počet hodnoceni 832
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti