Banky

AXA Bank Europe, organizační složka

V roce 2013 ukončila svou činnost.

Najděte si vaši novou banku v seznamu tuzemských bank

AXA bank

 

Češi kouří čím dál méně, řadě z nich se ale stále nedaří přestat

23. 07. 2019  00:40  |   Více než polovina dospělých Čechů v produktivním věku má zkušenost s kouřením cigaret, v současnosti kouří už jen třetina z nich, ukazuje exkluzivní průzkum skupiny AXA Česká republika a Slovensko. Osm z deseti lidí, kteří s kouřením přestali, to zvládlo zcela samo bez pomoci léků nebo odborníka. Více než polovině těch, kteří by chtěli přestat, se to ale zatím nepodařilo. S kouřením a zdravým životním stylem pomáhá Čechům nově také aplikace AXA Health Keeper. více »

Pojištění bydlení DOMOV IN kryje i dosud neexistující rizika

14. 07. 2019  00:54  |   Navýšené limity v rámci jednotlivých balíčků, nová pojistná rizika a Žolík, který v případě škody klientovi zabezpečí stejný rozsah pojistné ochrany, jakou nabízí konkurence. To je DOMOV IN, nové pojištění domácnosti, staveb a odpovědnosti na jedné smlouvě. více »

Tomáš Lébl, analytik skupiny AXA ČR a SR: Investice přestávají být motorem českého hospodářského růstu

02. 07. 2019  00:34  |   Český statistický úřad zveřejnil třetí odhad růstu českého hospodářství v rámci prvního letošního čtvrtletí. Ačkoliv se jedná o data popisující situaci v poměrně vzdálené minulosti, provedená revize meziročního růstu českého HDP z dříve odhadovaných 2,6 % na 2,8 % jistě potěší. Znamená to totiž, že české hospodářství po zpomalení z nezvykle vysokého růstového tempa dosaženého v roce 2017 a na začátku loňského roku překvapivě mírně zrychluje. více »

Téměř pětina Čechů vynechává preventivní prohlídky, ukazuje průzkum zpracovaný pro skupinu AXA

21. 06. 2019  00:05  |     Až pětina Čechů příliš neřeší lékařskou prevenci, většinou je odrazuje nedostatek času, uvítali by započítání času stráveného na prohlídce do odpracované doby. Nejvíce se to přitom týká Pražanů a lidí, kteří žijí sami, ukazuje to exkluzivní průzkum skupiny AXA Česká republika a Slovensko zaměřený na zdravý životní styl. Na Slovensku je přitom vztah k lékařské prevenci o něco lepší než v České republice. Na prohlídky pravidelně nechodí necelá desetina Slováků, zatímco v České republice je to téměř o pět procentních bodů více. Více než polovina Čechů přitom zastává názor, že důležitost lékařské prevence není dostatečně propagována. více »

Skupina AXA Česká republika a Slovensko zveřejňuje bez cenzury klientské hodnocení svých produktů a služeb

29. 03. 2019  00:27  |   Skupina AXA Česká republika a Slovensko na internetu transparentně zveřejňuje klientské hodnocení svých produktů a služeb. Je první finanční institucí, která jej na obou trzích publikuje v plném znění a bez cenzury v takovém rozsahu. více »

Tomáš Lébl, analytik skupiny AXA ČR a SR: ECB léči příznaky namísto nemoci

09. 03. 2019  00:34  |   Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) se na svém posledním zasedání rozhodla úrokové sazby nezvednout a ponechala je na dosavadních extrémně nízkých úrovních. Tento krok zřejmě málokoho překvapil, neboť ECB již dříve deklarovala, že z její strany nelze „hike“ očekávat dříve než po konci letošního léta. Z oficiálního prohlášení z posledního zasedání centrálních bankéřů však vyplývá, že se tato hranice posouvá minimálně na konec roku 2019. více »

AXA Česká republika a Slovensko se připojila k iniciativě OSN #HeForShe

08. 03. 2019  00:36  |   Skupina AXA dlouhodobě investuje do prostředí, které podporuje rovné příležitosti a rovnost pohlaví. U příležitosti letošního Mezinárodního dne žen se zapojila do globální iniciativy Organizace spojených národů (OSN) #HeForShe. Za každého svého zaměstnance, který iniciativě #HeForShe vyjádří veřejně podporu, věnuje 2 eura na konto neziskové organizace PLAN International. Ta prosazuje práva dětí a rovné příležitosti pro dívky ve více než 75 zemích světa. Skupina AXA se zavázala dosáhnout do roku 2023 rovného zastoupení pohlaví na všech úrovních. více »

Polovinu pojistných událostí řeší klienti AXA online, likvidace je o polovinu rychlejší

30. 07. 2018  18:16  |     AXA jako jedna z prvních pojišťoven v České republice a na Slovensku umožnila svým klientům řešit pojistné události v životním pojištění online. Klienti tuto inovaci využívají stále více. V České republice se totiž od začátku roku vyřešilo online 52 % pojistných událostí v životním pojištění, na Slovensku pak 47 %. Díky inovativní formě komunikace se doba likvidace pojistných událostí v životním pojištění zkrátila na polovinu. více »

Nová kampaň AXA využívá výhody v regionech

18. 10. 2017  12:18  |   AXA spustila dvouměsíční komunikační kampaň, jejímiž hlavními tématy jsou podpora povinného ručení a rizikového životního pojištění. Kampaň využívá vizuály, které doplňují „personifikované“ informace o výhodách a benefitech pojištění AXA v jednotlivých regionech. Kampaň využívá formáty OOH. Probíhá jak v České republice, tak na Slovensku a potrvá do konce listopadu 2017. více »

Nová online aplikace AXA zkrátila dobu likvidace pojistné události v životním pojištění až o polovinu

05. 10. 2017  22:06  |   Po pilotním testování spustila AXA novou online aplikaci pro hlášení pojistných událostí v životním pojištění. Jako jedna z prvních v České republice a na Slovensku umožňuje v rámci jednoho hlášení oznámit i více škod z různých rizik, které má klient smluvně pojištěny. Vychází tak vstříc potřebám svých klientů a přináší jim zásadní inovaci v oblasti řešení pojistných událostí v životním pojištění. Aplikace je jednoduchá a uživatelsky vstřícná. Klienti ji mohou obsluhovat přes internet ze svých tabletů, mobilních telefonů nebo počítačů. Šetří čas, snižuje administrativní zátěž a umožňuje klientům kdykoli získat aktuální informace o stavu řešení ohlášených pojistných událostí. Dobu vypořádání zkracuje až na polovinu. To potvrzují výsledky pilotního provozu, kdy byla každá třetí pojistná událost v životním pojištění hlášena právě prostřednictvím nové online aplikace. více »

Mobilní aplikace “AXA DRIVE” testuje silné i slabé stránky řidičů

21. 09. 2017  10:14  |   AXA jako první pojišťovna na českém a slovenském trhu nabídne řidičům k testování jednoduchou mobilní aplikaci, která dokáže aktivně sledovat a vyhodnotit styl jízdy řidiče. Nepřetržitě a automaticky (po dobu jízdy) sbírá data o nebezpečných manévrech. Po skončení jízdy poskytne řidiči přehlednou osobní zpětnou vazbu, včetně konkrétních doporučení, jak se zlepšit a jezdit bezpečněji. Nad aplikací převzal záštitu BESIP, hlavní koordinační orgán bezpečnosti silničního provozu v ČR působící pod Ministerstvem dopravy, který bude jejím prostřednictvím dávat řidičům tipy na bezpečnou jízdu. Bezpečnou jízdou si řidiči budou moci „vyjezdit“ slevu na povinném ručení. více »

Finančním ředitelem skupiny AXA ČR/SR byl jmenován Laurent Jaumotte

12. 07. 2017  19:43  |   Finančním ředitelem skupiny AXA v České republice a na Slovensku byl s účinností od července 2017 jmenován Laurent Jaumotte (45). Přichází z AXA Lucembursko, kde zastával stejnou pozici od roku 2011. více »

AXA slaví spolupráci s vše v praze podpisem partnerské smlouvy

10. 05. 2017  16:03  |   Novým partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze se stane finanční skupina AXA. Největší ekonomická univerzita v ČR se tak propojí s jednou z celosvětově nejvýznamnějších finančních institucí. Smlouvu o partnerské spolupráci dnes podepsal generální ředitel AXA ČR/SR Robert Gauci a rektorka VŠE prof. Ing. Hana Machková, CSc. Smlouva zajistí na akademické půdě odborné přednášky expertů z AXA, kteří se budou pravidelně setkávat se studenty. V neposlední řadě partnerství studentům umožní nahlédnout do praxe prostřednictvím studentských stáží. AXA navazuje na úspěšné partnerství z loňského roku, kdy se spojila s Fakultou podnikohospodářskou VŠE a společně založily Centrum výzkumu a prevence finančních rizik. více »

AXA vykázala za rok 2016 v české republice a na slovensku zisk ve výši 0,5 miliardy korun

27. 04. 2017  18:40  |   elektivní růst v oblasti rizikového pojištění (meziročně o 9 %) umožnil skupině AXA v ČR a SR plně vyrovnat nepříznivé tržní podmínky v segmentech spořicích a investičních produktů a dosáhnout za rok 2016 celkových výnosů ve výši 16,8 mld. Kč.  více »

auto go V ceně povinného ručení nabízí bezplatný odtah, ZAPLATÍ nové pneumatiky nebo POSKYTNE právní asistenci v zahraničí

06. 04. 2017  14:22  |     Do nové motoristické sezony klienti AXA pojišťovny vjíždí s větší jistotou. Jako jediná pojišťovna na trhu AXA nově již v ceně pojištění bezplatně odtáhne vaše vozidlo po nehodě kdekoliv v rámci nejen celé České, ale i Slovenské republiky. Uhradí také nákup i výměnu poškozené pneumatiky v hodnotě 3000 Kč, a to až 2x ročně, a motoristé cestující do zahraničí ocení právní asistenci s úhradou právních služeb až do 100 000 Kč.   více »

Pojištění AXA art nabízí nadstandarDní ochranu uměleckých děl a soukromých sbírek

24. 01. 2017  09:08  |   AXA ČR/SR přichází s novým produktem AXA Art, který reaguje na rostoucí poptávku privátních sběratelů po kvalitním pojištění, kterým nestačí běžné pojištění domácnosti. V Česku unikátní produkt bude pojišťovna AXA nabízet prostřednictvím sítě pojišťovacích makléřů INSIA. Pojištění AXA Art poskytuje široký rozsah krytí rizik, tzv. „all risk“. Díla jsou pojištěna například proti živelním škodám, odcizení, vandalismu nebo proti poškození při přepravě. Při sjednání pojištění není potřeba dokládat znalecký posudek. Pojištění umění kryje i navýšení ceny děl během roku nebo poškození při odborném restaurování.    více »

AXA ČR a SR bude mít nového generálního ředitele, Martina Vogla vystřídá Robert Gauci z italské AXA

11. 11. 2016  12:21  |   S účinností od 15. listopadu 2016 vystřídá Martina Vogla na postu generálního ředitele AXA ČR a SR Robert Gauci (po schválení ČNB), který přichází z AXA One Italy. Martin Vogl, který působil na pozici generálního ředitele pro Českou republiku a Slovenskou republiku od roku 2011, se z rodinných důvodů rozhodl přestěhovat do Švýcarska, kde přijme novou profesní výzvu jako výkonný předseda představenstva švýcarské rodinné firmy v oblasti finančních služeb.  více »

Skupina Axa a Fakulta podnikohospodářská vysoké školy ekonomické v praze založily centrum výzkumu a prevence finančních rizik

02. 11. 2016  15:23  |   Pojišťovna AXA ČR a SR se rozhodla spojit síly s Fakultou podnikohospodářskou VŠE. V rámci nově vznikajícího Centra výzkumu a prevence finančních rizik se spolupráce s touto respektovanou akademickou institucí zaměří na detailní výzkum osobních finančních rizik, metod a nástrojů pro snižování rizik tohoto typu v České republice. více »

Jako první pojišťovna na trhu umožňuje axa svým zákazníkům ohodnotit kvalitu jejich služeb a produktů na pobočkách díky mobilní aplikaci

21. 10. 2016  20:50  |   Pojišťovnu AXA zajímají názory jejich klientů, a proto jim nově umožňuje rychle a jednoduše ohodnotit kvalitu služeb a produktů dostupných na svých pobočkách. více »

Nejhodnotnější značkou mezi pojišťovnami se poosmé stala AXA

17. 10. 2016  15:08  |   Letošní žebříček Interbrand, který vyhlašuje sto nejlepších značek světa, potvrzuje globální sílu značky AXA. Pojišťovna AXA je 46. nejhodnotnější značkou na světě, první nejhodnotnější značkou mezi pojišťovnami a třetí nejlepší značkou napříč finančním sektorem. AXA se současně s tím stala první pojišťovnou, která se v tomto hodnocení umístila osmkrát v řadě. V nejrychleji se rozvíjejících se značkách drží AXA 16. pozici. Hodnota značky v letošním roce vzrostla o 14 % na 10,579 miliard dolarů (přes 256 bilionů korun).   více »

Všichni můžeme zešílet, připomíná nový web, jehož partnerem je životní pojišťovna axa

11. 10. 2016  13:33  |   U příležitosti 10. října, Světového dne duševního zdraví, spouští životní pojišťovna AXA ČR ve spolupráci s partnerským life-stylovým portálem Patalie.cz microsite zaměřenou na problematiku psychických onemocnění. Projekt s klíčovým sdělením, že duševní choroba je nemoc jako kterákoli jiná a může postihnout každého, si klade za cíl destigmatizovat oblast duševních onemocnění. Zároveň také upozorňuje, že až 75 % obyvatel ČR s uzavřeným životním pojištěním má svoji pojistnou ochranu nastavenou špatně, protože nekryje nejčastější a zásadní životní rizika.   více »

Rizika škod spojená s bydlením jsou minimální, myslí si Češi a slováci. Průzkum axa ukázal, že podceňují pojištění bydlení

26. 07. 2016  09:33  |   Více než čtvrtina Čechů a pětina Slováků nemá sjednané pojištění svého bydlení, i když má velká část z nich osobní zkušenost s vykradením bytu, domu, garáže nebo s prasklým potrubím. Ukázal to aktuální reprezentativní průzkum společnosti AXA, jehož cílem bylo zmapovat postoj obyvatel obou zemí k pojištění bydlení. A jaká další zjištění průzkum přinesl?   více »

AXA rozumí svým klientům. Rozšiřuje možnosti spravování smluv on-line přes osobní účet moje axa

24. 06. 2016  07:17  |   Vyřídit si úřední záležitosti během běžného pracovního dne bývá někdy nadlidský výkon. AXA svým klientům rozumí. Po úpravě provozních hodin zákaznického servisu během pracovních dnů v čase od 8:00 do 18:00 zavádí nové možnosti při správě smluv prostřednictvím on-line osobního účtu na stránce www.axa.cz v sekci Moje AXA. Klienti tak mají nejen přesný přehled o svých smlouvách, ale nově také možnost měnit kontaktní nebo osobní údaje či uskutečnit přestup v rámci penzijních fondů. více »

Jste odpovědný soused? V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

29. 04. 2016  08:07  |   Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti. Pojistit se dá nově po internetu v e-shopu AXA, nyní se slevou 20 %. K pojištění odpovědnosti navíc klient získá domácí asistenci 24 hodin denně v plném rozsahu. více »

Zákaznický servis AXA se ještě více přiblížil klientům

05. 04. 2016  13:31  |   Od pondělí 4. dubna změnila skupina AXA v České republice i na Slovensku provozní dobu zákaznického servisu. Nově bude pro volající dostupný od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00. K této změně AXA přistoupila po důkladné analýze vytíženosti linky a zároveň tím zareagovala na podněty svých klientů. Na zlepšování služeb se AXA zaměřuje průběžně a chystá další novinky. více »

AXA radí: rodiče, spořte dětem na vykročení do dospělosti i na penzi

17. 03. 2016  12:38  |   Naše děti ještě neumí chodit ani mluvit a my už si malujeme jejich budoucnost, kariéru i úspěchy. Šťastnou ruku při výběru partnerů a kolegů své ratolesti nezaručíme, našetřením obnosu peněz jim ale můžeme alespoň usnadnit start do samostatného života. Posuďte, jak by pár stokorun měsíčně zatížilo váš rozpočet, a zvažte založení doplňkového penzijního spoření. Nově ho můžete svým dětem založit hned po jejich narození. Ty pak mohou až třetinu úspor vybrat na studijní či jiné účely po dosažení plnoletosti a se zbytkem pokračovat v zodpovědném spoření na pohodové stáří. Příjemným bonusem je státní příspěvek až 2700 Kč ročně a výrazné slevy na daních.    více »

AXA GROUP meziročně zvýšila čistý zisk o 3 %

26. 02. 2016  15:16  |   Globální finanční skupina AXA Group oznámila své hospodářské výsledky za rok 2015, ze kterých vyplývá, že v uplynulém roce zvýšila příjmy ve všech svých segmentech. Výnosy se blíží k hranici 100 miliard EUR a čistý zisk zaznamenal v meziročním srovnání nárůst na rekordních 5,6 miliard EUR. Stávající finanční síla skupiny umožní i výrazné zvýšení dividendy na akcii o 16 %, tedy na hodnotu 1,1 EUR.  více »

Zimní dovolená bez cestovního pojištění Vás může stát i stovky tisíc, varuje AXA

15. 02. 2016  13:50  |   Hory, sluníčko a lyže - to je naše představa o pohodové zimní dovolené. Bez pořádného cestovního pojištění si ale můžete z dovolené přivézt místo příjemných vzpomínek statisícové dluhy. Jen v Alpách se při lyžování každý rok zraní tisíce Čechů. I základní ošetření pak může stát desítky i stovky tisíc korun. Rozhodně se pak nespoléhejte na modrou kartičku k všeobecnému pojištění. Stačí trocha smůly a kvůli „obyčejné“ zlomenině ruky na sjezdovce se mohou náklady kvůli převozu vrtulníkem a několika dnům v nemocnici vyšplhat na stovky tisíc korun, které vám bez dobře zvoleného pojištění nikdo neproplatí. Cestovní pojištění přitom není dnes problém sjednat za několik minut třeba i na internetu.   více »

AXA Group snižuje uhlíkkovou stopu podporou CARSHARINGU a práce z domova

27. 01. 2016  11:51  |   Již od roku 2010 se finanční skupina AXA Group zaměřuje na snižování uhlíkové stopy svých zaměstnanců. Ve svých řadách proto podporuje práci z domova, využívání veřejné hromadné dopravy, carsharing, jízdu do práce na kole nebo videokonference namísto služebních cest. Z aktuálního průzkumu AXA Group vyplývá, že v roce 2014 se AXA těmito nástroji podařilo snížit celkové množství produkovaných emisí o 36 %. více »

AXA spouští nový e-shop

11. 11. 2015  12:55  |   Finanční skupina AXA spustila nový e-shop pro on-line prodej svých produktů. Jako první je v nabídce on-line úrazové pojištění 5 PLUS. K uzavření pojistné smlouvy stačí pouze občanský průkaz, platební karta a 5 minut času.  Spolu s efektivním propojením všech distribučních kanálů je spuštění nového e-shopu dalším krokem, jak AXA reaguje na měnící se požadavky současné digitální generace klientů.   více »

AXA již po sedmé nejhodnotnější zančkou mezi světovými pojišťovnami

14. 10. 2015  15:18  |   Již sedmým rokem v řadě AXA zaujala první místo mezi všemi značkami světových pojišťoven. Hodnota její značky letos vzrostla o 14 %.   více »

Každý pátý Čech potřeboval letos v zahraničí pomoc

06. 10. 2015  14:16  |   Oproti loňskému roku Češi méně riskují a více dbají na svou bezpečnost. Dle statistik AXA Assistance však meziročně stoupá počet případů závažných onemocnění vyžadujících transport ze zahraničí do České republiky. Nejčastěji se jedná o převoz sanitkou, který představuje výhodnější variantu u kratších vzdáleností. Nárůst počtu případů je zaznamenán i u odtahů vozidel. více »

AXA investiční společnost posilluje svůj tým

06. 10. 2015  13:05  |   Skupina AXA v České republice a na Slovensku pokračuje ve své strategii zaměřené především na vysokou kvalitu, inovace a zvyšování hodnoty pro zákazníky. Aby mohla tuto strategii důsledně naplňovat, rozšiřuje AXA působnost v klíčových oblastech. Spolu s posílením v personální oblasti pak dochází ke změně manažerské struktury.   více »

AXA Assistance spustila pro své klienty unikátní portál My Travel Space

09. 09. 2015  10:13  |   Cestovatelé na novém portálu naleznou bezpečnostní varování, informace o výskytu nemocí a epidemií, doporučená očkování, podmínky pro udělení víza, umístění ambasád a spoustu dalších užitečných informací. Široké pokrytí zahrnuje velké množství zemí a kontakty na mezinárodní síť nemocnic. Portál je online aktualizován v reálném čase. Díky tomu dohledají klienti kvalitní lékařské zařízení a platné bezpečnostní informace během několika sekund. Portál je přístupný i z tabletu nebo chytrého telefonu. více »

Nová mediální kampaň AXA připomíná důležité životní momenty

04. 09. 2015  10:03  |   Společnost AXA spustila v České republice a na Slovensku novou reklamní a mediální kampaň s cílem podpořit rizikové životní pojištění a online úrazové pojištění. Kampaň v obou zemích odstartovala 1. září a potrvá do 31. listopadu 2015. Jejím poselstvím je připomenout zdánlivě obyčejné chvilky, jimiž je tvořen náš život, a proto je třeba si jich vážit. Za novým konceptem a realizací kampaně stojí agentura Triad Advertising.  více »

V autě si nejčastěji připojišťujeme čelní skla, nezapomínáme ani na posádku

31. 08. 2015  12:18  |   Více než 40 procent klientů si k povinnému ručení uzavírá alespoň jedno z možných připojištění. Největší zájem mají o připojištění čelního skla. Roste i zájem o úrazové připojištění členů posádky motorového vozidla. více »

Jak postupovat, když se na dovolené něco stane?

20. 07. 2015  09:19  |   Během prázdnin nikdo nechce řešit nepříjemnosti. I přesto však mohou nastat a mnohdy jim nelze zabránit. Při letní dovolené v zahraničí bohužel dochází k situacím, v nichž zkrátka potřebujeme pomoc. Mezi ty nejčastější patří onemocnění a úrazy (např. poranění od živočichů), ale i způsobení škody třetí osobě, zrušení letu nebo zpoždění dodání zavazadel. Jak ale nejlépe postupovat, když se v zahraničí něco přihodí? více »

Společnost AXA Assistance představuje novou kampaní na cestovní pojištění tým AXAngers

14. 07. 2015  13:53  |   Kampaň na cestovní pojištění je komunikačně podpořená představením čtyřčlenného hrdinského týmu AXAngers, který spojuje poskytování návazné péče a asistence. Klienti tak mohou poznat konkrétní zaměstnance společnosti, kteří jim pomáhají, a lépe si představit jejich jednotlivé činnosti. Kampaň má za cíl představit komplexnost a rozsah souvisejících činností u cestovního pojištění, které klientům AXA Assistance nabízí, v čem všem může pomoci a jak se odlišuje od konkurence. více »

Trendy cestovního pojištění – novinky v připojištění zajistí klidnou dovolenou

25. 06. 2015  14:31  |   Společnost AXA Assistance představuje novinky v cestovním pojištění pro sezónu dovolených, zahrnující připojištění zdravotní asistence i po návratu ze zahraničí a veterinární péči o domácího mazlíčka i během nepřítomnosti. Dále se jedná o možnost asistence při poškození domu nebo bytu během pobytu mimo Českou republiku a výjezd za dítětem v případě jeho hospitalizace v zahraničí.  více »

Výsledky AXA v ČR a SR za rok 2014: Hospodářský výsledek vzrostl o 10% na 250 milionů korun

10. 06. 2015  15:40  |   Finanční skupina AXA dosáhla v roce 2014 v České republice a na Slovensku velmi dobrých výsledků. Vykázala hospodářský výsledek 250 milionů korun, což představuje 10% meziroční nárůst. V roce 2014 se výrazně projevil dopad zaměření skupiny AXA na kvalitu prodeje, objem smluv vypovězených v prvním roce od uzavření poklesl více než o polovinu za poslední dva roky.  více »

Na svoje auta si potrpíme méně než Slováci, ukázal online průzkum pojišťovny AXA

23. 05. 2015  09:44  |   Podceňujeme havarijní pojištění, raději si auto na nehlídaném parkovišti dojdeme zkontrolovat. Tato zjištění plynou z online průzkumu, který mezi českými a slovenskými respondenty realizovala pojišťovna AXA. Řidičů se v něm ptala, jak své automobily zabezpečují proti krádeži, ale také na jejich postoj k havarijnímu pojištění. Kontrolováním auta na parkovišti se „chrání“ 52 % Čechů a 57 % Slováků. Průzkum tedy naznačuje, že se o svá auta bojíme trochu méně než naši slovenští sousedé.       více »

Pět set tisíc korun pro nevidomé. Skupina AXA opět podpořila Světlušku

20. 05. 2015  15:51  |   Finanční skupina AXA navázala na svou tradici a podpořila půlmilionovou částkou projekt Světluška, který pomáhá zrakově postiženým. Šek na pět set tisíc korun obdržel Nadační fond Českého rozhlasu během benefičního večera Světlo pro Světlušku, který se konal tradičně v Pražské křižovatce. Dar bude použit na podporu zrakově postižených jednotlivců i neziskových organizací, které nevidomým pomáhají. více »

TRANSFORMOVANÝ Fond: axa svým klientům připíše Zhodnocení 1,46 %

30. 04. 2015  15:41  |   Čistý zisk transformovaného fondu AXA penzijní společnosti dosáhl za rok 2014 částky 507 milionů korun. Celý zisk, který představuje zhodnocení 1,46 %, bude připsán na účty klientů společnosti. Za rok 2013 skupina AXA klientům s penzijním připojištěním připsala nejvyšší zhodnocení na trhu, výsledek za rok 2014 patří podle dosud zveřejněných čísel opět mezi nejlepší.     více »

AXA oblékla spoty školního vzdělávacího programu finanční gramotnost do škol do nového kabátu

22. 04. 2015  14:26  |   Finanční skupina AXA aktualizovala formát video spotů, kterými zvyšuje finanční gramotnost žáků základních a středních škol. AXA je generálním partnerem školního vzdělávacího programu Finanční gramotnost do škol, který je vysílán na 402 základních a středních školách zapojených do Školního informačního kanálu. Během 4 let spolupráce oslovily tyto naučné spoty již více než 300 tisíc dětí. více »

České rodiny začínají bránit svá práva i preventivně, učí se rozpoznávat rizika

02. 04. 2015  12:31  |   České domácnosti začínají objevovat oblast preventivní právní ochrany. Služba pod jménem Rodinný právník AXA Assistance chrání své klienty i jejich rodinné příslušníky – a to v situacích, při kterých v minulosti na právní poradenství nemysleli a podstupovali tak nemalá rizika.  více »

AXA přichází s novou unikátní investiční příležitostí AXA SMALL CAP PORTFOLIO

31. 03. 2015  14:26  |   Finanční skupina AXA spouští nový investiční produkt AXA Small Cap Portfolio, který umožňuje investování do menších společností s velkým potenciálem. Je určen zejména pro dlouhodobé investování a pro ty, kteří hledají příležitosti v oblasti dynamických investic. Unikátní investiční strategie produktu je založena na široce diversifikovaném portfoliu menších a středních firem, které mají díky své efektivitě, dravosti a přizpůsobivosti potenciál růst daleko rychleji než velké zavedené kolosy. Přitom se však jedná o společnosti, které jsou etablovány převážně na stabilních a silných trzích.  více »

Klienti AXA penzijní společnosti, kteří mají zároveň účet u české spořitelny, mohou nyní roční výpisy a potvrzení přijímat elektronicky do svého internetového bankovnictví

26. 03. 2015  12:24  |   AXA penzijní společnost nově umožňuje svým klientům, kteří mají zároveň zřízen účet u České spořitelny, aby své roční výpisy a potvrzení o zaplacených příspěvcích mohli přijímat elektronicky přímo přes aplikaci České spořitelny SERVIS 24. Elektronické dokumenty lidé díky službě E-faktura ČS dostanou pohodlně a jednoduše přímo do zabezpečeného prostředí internetového bankovnictví SERVIS 24. více »

BEZPEČNÝ NÁKUP NA INTERNETU – ZÁKLADNÍ RADY

11. 03. 2015  16:11  |   Rozhovor s odborníkem AXA - Pavlem Grančičem, local security officer AXA více »

S novým pojištěním od AXA můžete být bez starostí doma i při on-line nákupu

11. 03. 2015  16:10  |   Skupina AXA spouští prodej pojištění majetku a odpovědnosti za škodu nové generace s názvem DOMOV IN. Klient si může pojištění libovolně poskládat tak, aby měl na jedné smlouvě pokryty všechny druhy rizik spojené s bydlením, ale navíc i odpovědnost za škodu, asistenční služby nebo právní ochranu rodiny včetně bezpečného nákupu na internetu.   více »

AXA Group v roce 2014 opět rostla: čistý zisk se zvýšil o 12% na 5 miliard EUR

27. 02. 2015  09:14  |   Světová finanční skupina AXA Group oznámila své hospodářské výsledky za rok 2014. Celkové příjmy vzrostly o 3 % na 92 miliard eur. AXA tak i v uplynulém roce zvýšila příjmy ve všech svých segmentech.  více »

Sekce obsahuje celkem 61 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti