Banka CREDITAS otevírá nové pobočky v Prostějově a Karlových Varech


23. 10. 2018  19:15   |     |   komentářů (0)

Banka CREDITAS pokračuje v rozšiřování své sítě, dvě nové pobočky v těchto dnech otevírá v Prostějově a Karlových Varech. Do dvou let chce počet poboček zdvojnásobit.

Pobočka v Prostějově je reakcí banky na dlouhodobě rostoucí počet klientů z tohoto regionu, kteří až dosud za Bankou CREDITAS museli cestovat do Olomouce. Pobočka se nachází v blízkosti centra města na adrese Kostelní 4644/12. V těsné blízkosti mají návštěvníci k dispozici parkoviště, v dostupné vzdálenosti jsou zastávky MHD. Pobočka byla slavnostně otevřena 16. října 2018.

„Při rozvoji naší pobočkové sítě sledujeme dva cíle. V prvé řadě chceme být našim klientům co nejblíže, a proto začínáme v regionech, kde již nyní máme větší množství klientů. Druhým cílem je poskytování klientských služeb v co nejpříjemnějším a nejútulnějším prostředí,“ uvádí ředitelka odboru pobočkové sítě Banky CREDITAS Věra Pavlišová.

23. října bude otevřena pobočka Banky CREDITAS v Karlových Varech na adrese T. G. Masaryka 58/34. Také zde je nedaleko pobočky veřejné parkoviště, klienty cestující hromadnou dopravou nepochybně potěší blízkost vlakového dolního nádraží i autobusového nádraží.

Obě pobočky poskytují bankovní a směnárenské služby. Provozní doba je v pracovních dnech od 9 do 12 a od 12.30 do 17 hodin. Obě pobočky jsou bezbariérové.


 Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98467 / Celkový počet hodnoceni 261
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti