Bankomaty Air Bank budou po celé září výherní


04. 09. 2017  14:02   |     |   komentářů (0)

Air Bank podstatně rozšiřuje síť svých výběrových bankomatů a některé z nich v září přemění i na bankomaty výherní. V soutěži Šťastný výběr mohou klienti banky vyhrát stejnou částku, jakou si z bankomatu Air Bank vybrali. O výhře se klienti navíc dozvědí prostřednictvím telefonátu přímo od Tomáše Měcháčka, který je známý z reklamních spotů Air Bank.

Soutěž Šťastný výběr probíhá od 1. do 30. září 2017. Do soutěže budou zařazeni klienti Air Bank, kteří si v září vyberou z některého z více než 240 bankomatů banky. Každý den vyhrávají celkem tři šťastlivci. Více informací o soutěži včetně podrobných pravidel najdete na stránce www.airbank.cz/stastny-vyber

Air Bank má v současné době už více než 240 bankomatů a staví stále další. Do konce roku plánuje svou bankomatovou síť rozšířit na tři sta bankomatů. Navíc sami klienti mohou bance prostřednictvím speciální mapy navrhnout, kam by chtěli nový bankomat postavit.

Nápad na soutěž Šťastný výběr vznikl společně v marketingovém týmu banky a agentuře Ogilvy & Mather. Texty připravoval externí spolupracovník Martin Tichý.

Stastny vyberČtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.94656 / Celkový počet hodnoceni 131
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti