Bankomaty České spořitelny lidem nově nabízí možnost zvolit si hodnotu bankovek


10. 01. 2013  12:00   |   tz   |   komentářů (0)

Česká spořitelna nabídne svým klientům možnost zvolit si při výběru z bankomatu nominální hodnotu vybíraných bankovek. Od ledna 2013 budou klienti moci tuto funkci využít přibližně ve 120 bankomatech České spořitelny, ve kterých se také nově objeví bankovky v hodnotě 500 Kč. Doplní tak bankovky v nominální hodnotě 200, 1 000 a 2 000 Kč, které bankomaty České spořitelny nabízely doposud. Výběr složení hotovosti je samozřejmě zdarma. Během roku 2012 udělali lidé více než 92,6 milionů výběrů z bankomatů České spořitelny v celkovém objemu přesahujícím 308,8 mld. Kč. Jejich počet i objem tak zůstal přibližně na stejné úrovni jako v roce 2011.

„Zavedením možnosti zvolit si výši vybíraných bankovek reagujeme na přání klientů, kteří po této funkci dlouhodobě volali. Klienti mají nově na výběr až ze tří variant složení požadované sumy a je pak jen na nich, jestli jim vyhovují menší či větší hodnoty bankovek. Tuto funkci nejprve zprovozníme na přibližně 120 bankomatech po celé České republice a podle zájmu klientů jsme připraveni ji rozšířit i do celé naší bankomatové sítě,“ uvedl Miloslav Křečan, ředitel kartového centra České spořitelny.


undefined
Obrazovka bankomatu – příklad volby složení vybírané hotovosti


.

Česká spořitelna má v tuto chvíli již více než 1 360 bankomatů a 107 platbomatů. Bankomaty České spořitelny jsou multifunkční zařízení, která klientům vedle výběru hotovosti umožňují ještě dalších 11 funkcí, například zadání jednorázového i trvalého platebního příkazu, zaplacení složenky, dobití kreditu mobilního telefonu, změnu PIN kódu nebo zobrazení limitů karty.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98517 / Celkový počet hodnoceni 1079
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti