Bankovní poplatky spolupracují na další poradně. Tentokrát pro férové půjčky


07. 09. 2015  00:27   |   Miroslav Zeman   |   komentářů (0)

Hlavním a dlouhodobým cílem serveru Bankovní poplatkyje podpora a zvyšování finanční gramotnosti lidí. Jedině informovaný klient zná rizika a není snadnou obětí banky či jiné finanční instituce. Tentokrát se náš server podílí na poradně pro férové půjčky na serveru www.japonskapujcka.cz

Kde jinde vzdělávat a informovat či radit klientům, než přímo na stránkách kde si mohou nějakou půjčku sjednat. Poradna tak bude fungovat přímo u zdroje. Ačkoliv se tedy jedná o komerční produkt nabídky krátkodobých půjček - Japonská půjčka, funguje na jejích stránkách nezávislá a odborná poradna. Na této poradně se podílí jak Poradna při finanční tísni, tak i náš server.

Potencionální klienti banky se tak v poradně dozví, na co si mají dát u půjček pozor, co si zjistit před zřízením půjčky, jak si půjčky porovnat a jak se nenechat podvést poskytovatelem půjčky.

Jsme rádi, že přímo jeden z poskytovatelů půjček, v tomto případě Home Credit, zřídil přímo na svých stránkách s nabídkou půjček i takto koncipovanou, nezávislou poradnu pro klienty. To totiž nebývá obvyklé. Naopak je standardní, že poskytovatelé při svých kampaních či nabídkách neuvádějí všechny informace, nebo se snaží ty nepříjemné věci skrývat,“ říká Patrik Nacher, majitel serveru Bankovnipoplatky.com a dodává, „v této poradně nebudeme rozhodně nikoho šetřit. Na prvním místě je zájem a podpora klientů, rozhodně ne zájem jakékoliv společnosti.“

Smyslem nezávislé poradny na stránkách poskytovatele půjček je, aby čtenářům a klientům neradila přímo organizace, která půjčky poskytuje a tedy nemůže být v tomto smyslu nezávislá. Proto byl prostor pro poradnu a její vedení přenechán nezávislým institucím a serveru, který se dlouhodobě věnuje vzdělávání a podpoře klientů ve sporech s bankami a dalšími finančními institucemi. Čtenáři tak na stránkách poskytovatele půjčky najdou nejen nabídku určitého druhu půjčky, ale také poradnu, ve které se dozvědí vše potřebné k tomu, aby bezpečně a bez zbytečných rizik sjednali půjčku, pokud skutečně potřebují. Rozhodně nikomu nebude doporučena půjčka, která by byla nevýhodná, nehodila se pro konkrétní potřeby klienta, nebo ji klient vůbec nepotřeboval.

Klientskou poradnou ve věci půjček tak rozšiřujeme prostor, kde můžeme být s klienty v kontaktu a klientům poradit nebo je informovat.

www.bankovnipoplatky.comČtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.90769 / Celkový počet hodnoceni 845
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti