Bankovní vlaštovky

MONETA Money Bank slavnostně otevřela dvacátou modernizovanou pobočku

24. 07. 2018  00:20  |   Pohodlnější vyřízení svých osobních a podnikatelských financí nyní nabízí pobočka MONETA Money Bank v Litoměřicích, která se v těchto dnech otevřela veřejnosti na nové adrese Mírové náměstí 158/31. více »

Fio banka otevřela v Brně své druhé hypoteční centrum

23. 07. 2018  13:17  |   Česká Fio banka otevřela svou druhou pobočku specializovanou výhradně na hypoteční úvěry. Zájemci o financování vlastního bydlení se mohou přijít poradit o nové hypotéce nebo vyřešit refinancování té stávající do nového hypotečního centra v Brně. více »

Produkty a služby v bankovním sektoru jsou stabilní, nové banky se nesnaží konkurovat šířkou nabídky

29. 05. 2017  15:22  |   Analýza agentury Datank hodnotí celkem 56 bankovních produktů a 32 služeb, které bankovní domy v České republice nabízejí. Novinkou v hodnocení jsou offsetové hypotéky. Pokud klient žádá specifický produkt, musí počítat s tím, že bez znalosti trhu může dlouho hledat. více »

mBank spouští akci na refinancování kreditních karet

28. 03. 2017  19:05  |   mBank rozšiřuje svou nabídku refinancování úvěrových produktů. Tentokrát se zaměřila na majitele kreditních karet. V průběhu akce, tedy od 28. března do 1. října, získají klienti refinancující svou kreditku k mBank šestiměsíční nulový úrok na částku čerpanou ze své nové mKreditky a i na nové transakce. více »

mBank láká klienty s drahými půjčkami, sníží jim úrokovou sazbu nejméně o dvě procenta

20. 03. 2017  12:08  |   Přední internetová banka mBank 20. března spouští komunikační kampaň na refinancování půjček. Klientům jiných bank v rámci akce platné do konce dubna nabízí, že sníží jejich úrokovou sazbu nejméně o 2 procenta. Výsledná úroková sazba musí však být v rozpětí od 4,9 do 9,9 procenta ročně. více »

Expres půjčku od MONETA Money Bank je nyní možné získat s historicky nejnižšími úrokovými sazbami

14. 03. 2017  12:24  |   MONETA Money Bank nabízí nově Expres půjčku s historicky nejnižšími úrokovými sazbami. Ty začínají již od 5,9 % p. a. (s RPSN 6,1 %). Lidé ji mohou získat online a její schválení netrvá déle než pět minut. Stávající klienti navíc mohou půjčku získat z pohodlí domova ve své Internet Bance. více »

Dvě třetiny Čechů zvažují převedení úvěrů. UniCredit Bank jim nabídne Presto Půjčku – Sloučení úvěrů s bezkonkurenčním úrokem jen od 1,4 % p.a. při řádném splácení.

09. 03. 2017  16:16  |   UniCredit Bank přichází s revoluční nabídkou PRESTO Půjčky – Sloučení úvěrů. Klienti mohou při řádném splácení získat odměnu až 150 000 Kč a dosáhnou tak na bezkonkurenční úrokovou sazbu jen od 1,4 % p. a. Podle aktuálního průzkumu UniCredit Bank o převedení půjček do jiné banky přemýšlí až dvě třetiny lidí s úvěrem. Češi chtějí při sloučení snížit jak měsíční splátku, tak i celkové náklady na splácení.  více »

Air Bank v Praze testuje první čistě bezkontaktní bankomat na světě

15. 02. 2017  22:23  |   Air Bank ve spolupráci s Diebold Nixdorf veřejně testuje vůbec první čistě bezkontaktní bankomat. Stojí v obchodním centru v pražských Štěrboholech a oproti klasickému bankomatu se liší hlavně tím, že nemá zdířku pro vložení karty ani tradiční klávesnici pro zadání PINu. Je také dvakrát rychlejší. Podle společnosti Diebold Nixdorf zatím jinde na světě žádný takový bankomat nestojí.  více »

Equa bank rozšiřuje běžný účet o výhodný kontokorent s unikátním pojištěním

10. 01. 2017  16:14  |   Od dnešního dne mají klienti Equa bank možnost zřídit si kontokorent. Na svých účtech tak mohou mít povolený debet až do výše sto tisíc korun, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Bez poplatku za zřízení, vedení nebo využití, navíc s úrokovou sazbou, která patří k nejnižším na trhu.  Výši kontokorentu je možné flexibilně měnit – zvyšovat nebo snižovat, a to prostřednictvím internetového bankovnictví. Ke kontokorentu lze navíc uzavřít unikátní pojištění schopnosti splácet.  více »

Revoluce v úvěrech právě začíná. S novým zákonem o spotřebitelském úvěru

01. 12. 2016  00:55  |   Právě dnes vstupuje v účinnost nový zákon o spotřebitelském úvěru, který zásadně mění pravidla a podmínky na trhu s úvěry poskytovaných spotřebitelům. Připravte se navelké změny. ČTĚTE DÁLE! více »

Češi jsou na tom ohledně splácení dluhů lépe než většina Evropanů

28. 11. 2016  12:05  |   Češi jsou na tom ohledně splácení dluhů lépe než většina obyvatel vyspělých evropských zemí včetně Německa, Francie či Británie. Pouze 16 procent Čechů totiž tvrdí, že aktuálně nedokážou splácet dluhy, zatímco evropský průměr nyní činí 27 procent. Vyplývá to z průzkumu společnosti. více »

Expobank: SEPA platby zdarma u vybraných produktů

05. 10. 2016  10:04  |   Majitele bankovních produktů Expobank CZ čeká počátkem října nový sazebník poplatků. Ten ovlivní zejména SEPA, tedy zahraniční platby a inkasa v eurech.K 1. 10. 2016 se u Expobank CZ ceny za tyto platby, které jsou obvykle zatíženy poplatkem, snížily a u vybraných bankovních balíčků bude jejich využívání k dispozici zdarma.  více »

RAIFFEISENBANK vyplácí k půjčkám bonus 5.000 Kč

16. 09. 2016  14:07  |   Raiffeisenbank spouští kampaň s názvem „Bonus 5000 Kč na Váš účet“. Každý, kdo si od 15. září do 31. prosince letošního roku sjedná Rychlou půjčku či konsoliduje stávající úvěr, získá po splacení první splátky bonus ve výši 5000 korun. více »

Průhledná kreditka přináší jednoduchý výpočet úroku i bezúročné období u výběru z bankomatu

12. 09. 2016  14:24  |   Za každých celých nesplacených 500 Kč klient zaplatí 10 Kč k datu splatnosti Bezúročné období se nově vztahuje i na výběry hotovosti z bankomatu a ostatní platby Za platbu na internetu a v zahraničí získá klient 1 % zpět ze zaplacené částky Pokud kartou v daném účetním období zaplatíte alespoň 3 000 Kč, vedení kartového účtu máte v tomto období zcela zdarma. více »

V Zuno jde měnit splátky. Bez poplatků

08. 09. 2016  10:42  |   Banka Zuno nyní nabízí možnost bezplatně si zvýšit nebo snížit měsíční splátku úvěru. Pokud si klient požádá o refinancování nebo půjčku do konce října, bude si moct měnit výši měsíční splátky kdykoli po celou dobu splácení.   více »

Úvěry od České spořitelny teď ještě výhodněji: při řádném splácení odpustí až 15 splátek

22. 08. 2016  15:38  |   -    U nových úvěrů, které klienti pravidelně splácí, jim banka nově odpustí až 15 splátek -    Úvěrová nabídka od Spořitelny je teď přehlednější, minimální částka všech nově sjednaných typů úvěru začíná na 20 000 Kč a maximální splatnost je 10 let -    K úvěrům ČS doporučuje pojištění schopnosti splácet, jako jediná banka na trhu ho má i pro klienty do 67 let více »

Platební nálepky jsou nově zdarma

22. 08. 2016  15:34  |   Česká republika je lídrem v oblasti bezkontaktního placení ve srovnání se všemi zeměmi světa. ČSOB svým klientům nabízí možnost platit bezkontaktně již od začátku roku 2013. Zmenšenou podobu klasických bezkontaktních platebních karet ve formě platebních nálepek využívá několik tisíc klientů ČSOB a Ery. Ti je nově mohou využívat zcela zdarma, stačí jim jen s nálepkou jednou měsíčně zaplatit. Téměř polovina těchto klientů dokonce svou nálepku využívá jednou týdně.    více »

ČSOB zvyšuje komfort placení, spouští aplikaci „NaNákupy“

24. 06. 2016  07:14  |   Od června budou moci klienti ČSOB a Ery Poštovní spořitelny zaplatit za svůj nákup mobilem pomocí technologie NFC. Umožní jim to nová mobilní aplikace ČSOB NaNákupy. Je to první mobilní peněženka u nás, která podporuje karty MasterCard i VISA, a navíc bez nutnosti vydávat novou platební kartu či SIM kartu. Do konce letošního roku ji pak banka doplní o další užitečné funkcionality. S aplikací v mobilu půjde platit na internetu, spravovat nastavení karet či sledovat transakční historii. Do svého mobilu si uživatelé budou moci nahrát věrnostní karty, účtenky nebo využívat sdílené nákupní seznamy. Aplikaci je možné ode dneška stáhnout z obchodu Google Play. více »

Vydejte se na dovolenou s Českou spořitelnou, bez poplatků a bez starostí

07. 06. 2016  14:38  |   -    Od 1. června do 30. září 2016 mohou klienti Česká spořitelny měnit peníze ze svého účtu za zahraniční měny zdarma -    V 10 evropských zemích je možné vybírat z partnerských bankomatů za 5 Kč, stejně jako v České republice z bankomatů ČS -    V případě ztráty karty a hotovosti v zahraničí zašle Česká spořitelna svým klientům díky službě Emergency servis náhradní peníze nebo kartu více »

Zuno přichází jako první s úrokem 4,9 %. Bez žádného „ale“

18. 05. 2016  21:09  |   Banka Zuno jako první snižuje úrokové sazby svých bezúčelových úvěrů na 4,9 % ročně, což je aktuálně nejnižší nabídka mezi bankami v České republice. Klient Zuno může tento úrok získat bez podmínek, bez zbytečných a skrytých poplatků a bez dalších nákladů. Prostě bez žádného „ale“.  více »

mBank jako první banka v České republice spustila samoobslužné on-line vyřízení žádostí

02. 05. 2016  20:50  |   mBank prostřednictvím nové on-line služby „Centrum žádostí“ přibližuje, jak by měly vypadat bankovní služby budoucnosti. Její klienty tak už nečeká cesta na pobočky banky. Nově si oficiální žádosti, potvrzení či bankovní reference vyřídí přímo přes své internetové bankovnictví, a to kdykoli a odkudkoli. Doručení originálů dokumentů prostřednictvím pošty je bezplatné. více »

mBank opět odměňuje za doporučení a dává poplatkům za cestovní pojištění prázdniny

02. 05. 2016  20:26  |   Letní sezona se blíží a s ní přichází i další výhody pro stávající i nové zákazníky mBank. Kromě oblíbené odměny 500 Kč za doporučení nových klientů mohou stávající a také noví zákazníci mBank získat cestovní pojištění na léto zdarma. Akce mKlubu s jedinečným benefitem bude probíhat od 2. do 31. května. více »

Nová kreditní karta GE Money Bank vrátí klientům 5 % z vybraných nákupů zpět

19. 04. 2016  15:03  |   Od 18. dubna nabízí GE Money Bank novou kreditní kartu MoneyCard Smart. Karta nabízí 50denní bezúročné období i na výběry peněz z bankomatů. Její držitelé získají 5% odměnu při nákupech zboží z kategorie, kterou si sami vyberou. Kdo vybere nebo zaplatí kartou měsíčně více než 3 000 Kč, má ji bez poplatků za vedení i za výběry z bankomatů GE Money Bank. Díky tomu se karta stává univerzálním prostředkem pro běžné nákupy i výběry z bankomatů. více »

Poradna Otakara Schlossbergera: Bezdůvodné obohacení se vrací i s úroky

15. 04. 2016  00:02  |   PÁTEČNÍ SERIÁL - PORADNA JUDR. OTAKARA SCHLOSSBERGERA: Čtenář, který položil v naší poradně svůj dotaz si neví rady, co udělat s prostředky, které mu banka vlastní chybou zaslala. Zajímá ho především co s úroky z této částky. ČTĚTE ZDE! více »

Air Bank chystá bezkontaktní výběry, v Česku je zatím nikdo neumí

06. 04. 2016  13:05  |   Air Bank plánuje v Česku ještě letos spustit bezkontaktní výběry z bankomatů. Lidé si díky tomu budou moci vybírat peníze pouhým přiložením bezkontaktní karty nebo nálepky ke čtečce. Bezkontaktní čtečky do budoucna umožní i výběry s pomocí mobilních telefonů vybavených technologií NFC. Žádná banka zatím bezkontaktní výběry v Česku nenabízí. více »

Velikonoční nabídka mBank je ještě sladší, stávající i noví klienti dostanou při doporučení každý 600 Kč

23. 03. 2016  16:00  |   Pro stávající i nové klienty mBank zvýšila odměnu za otevření mKonta nebo mKonta Business i za doporučení nového klienta. Stávající klient tak za doporučení 5 přátel získá na své mKonto 3 000 Kč. více »

RAIFFEISENBANK zlevnila hypotéky a nabízí bonus ve výši až 6.000 korun

22. 03. 2016  15:55  |   Jarní „Hypodny“ Raiffeisenbank nabízí zájemcům o hypoteční úvěr do konce května letošního roku akční slevu z úrokové sazby a také mimořádný bonus až 6000 Kč při podpisu smlouvy o hypotéce.  více »

mBank připravila velikonoční nadílku. Klienty v rámci další akce mKlub odmění až 2500 Kč

17. 03. 2016  11:33  |   Pro stávající i nové klienty přináší mBank oblíbený benefit. V rámci blížících se Velikonoc bude odměňovat věrné i nové zákazníky. Oblíbená akce mKlub přichází v letošním roce již podruhé.  více »

Online s Českou spořitelnou: 80 % poboček má bezplatnou WiFi pro klienty

09. 03. 2016  14:42  |   -    Klienti mohou využít free WiFi v 500 pobočkách Spořitelny po celé ČR -    Do konce léta rozšíří banka bezplatný internet do celé pobočkové sítě -    „Online“ jsou i pobočky Erste Group: klienti se připojí v téměř 60 % z nich více »

Equa bank snížila úrokovou sazbu spotřebitelských úvěrů na 5,9 %

24. 02. 2016  14:02  |   Při refinancování či konsolidaci získají klienti nově tablet Lenovo více »

GE Money Bank nabídne půjčky s nejnižší splátkou na bankovním trhu

15. 02. 2016  15:10  |   Klienti, kteří si od 15. února do 15. května sjednají Expres půjčku u GE Money Bank, budou každý měsíc splácet méně než klienti ostatních českých bank. Mají totiž možnost získat nejnižší splátku na bankovním trhu. Tato nabídka platí pro všechny úvěry v rozmezí 20 000 až 800 000 Kč sjednané na maximální dobu splatnosti.  více »

mBank opět odměňuje za doporučení: nový klient dostane na své nové mKonto pětistovku, stávající až 2 500 Kč

15. 02. 2016  15:07  |   K právě probíhající kampani „Získejte 500 Kč na mKonto či mKonto Business“ připojila mBank od poloviny února další kolo mKlubu. Tato akce pro stávající i nové klienty v minulosti již několikrát slavila velké úspěchy. Účastníci akce si mohou přijít až na 2 500 Kč. více »

Equa bank nabízí výhodné mobilní tarify

27. 01. 2016  13:54  |   S platností od 1. Února přináší Equa bank svým klientům unikátní nabídku mobilních tarifů -  minutový tarif se 100 volnými minutami za 99 korun a neomezený tarif za 479 korun. Nárok na tuto zvýhodněnou nabídku má každý s běžným účtem u Equa bank, ze kterého budou inkasem hrazeny faktury za volání. Z každého účtu lze hradit faktury až ke třem různým telefonním číslům. Equa bank nabízí mobilní tarify ve spolupráci s operátorem U:fon, čtvrtým mobilním operátorem na českém trhu. více »

mBank opakuje mPůjčku na zkoušku a na nové mKonto a mKonto Business pošle 500 Kč

19. 01. 2016  15:19  |   Praha, 19. ledna 2016 – mBank spouští akci s mottem „Změna k lepšímu“. V rámci ní zopakuje loňskou mimořádně výhodnou nabídku „mPůjčka na zkoušku“. Vedle toho klientům, kteří si otevřou mKonto nebo mKonto Business, vyplatí 500 Kč přímo na jejich nový účet.  více »

U-šetřete stovky až tisíce korun měsíčně s platební kartou od UniCredit Bank

18. 01. 2016  11:10  |   UniCredit Bank pro své klienty představuje slevy ušité přímo na míru bez voucherů či poukázek. Díky novému unikátnímu programu U-šetřete stačí aktivovat nabídku v mobilní aplikaci nebo na internetu a zaplatit jakoukoliv kartou od UniCredit Bank. Sleva se načte zcela automaticky bez nutnosti o ni předem požádat. Jednoduše, bez limitů a skrytých podmínek. více »

GE Money Bank nabízí konsolidaci online, schválí ji do několika minut

05. 01. 2016  13:20  |   GE Money Bank spouští nově Konsolidaci půjček online. Patří tak mezi tři české banky, které ji posoudí online. O schválení Konsolidace půjček se klienti dozvědí během několika minut. Zájemci o sloučení úvěrů online ušetří čas i peníze. Žádost o konsolidaci online je bez poplatku za poskytnutí úvěru.  více »

Equa bank nabízí účet pro podnikatele zcela zdarma a bez podmínek

04. 01. 2016  19:18  |   Equa bank nabízí od nového roku účet pro fyzické osoby-podnikatele zcela zdarma bez jakýchkoliv podmínek. Podnikatelé tak získávají bezplatný účet s neomezeným počtem výběrů ze všech bankomatů v ČR, internetovým bankovnictvím s možností libovolně měnit disponenty k účtu a bezplatnými příchozími a odchozími tuzemskými platbami. To vše bez podmínky minimálního zůstatku či aktivity na účtu.  více »

Za převody z účtu kreditní karty nyní zpět až 500 Kč

18. 11. 2015  15:45  |   Klienti, kteří v tomto týdnu uskuteční jakýkoli převod z účtu Kreditní karty Cetelem, získají zpět 3 % z převedené částky. Mohou tak získat až 500 Kč, které jim budou koncem listopadu připsány na jejich úvěrový účet. Jedná se o třetí akci v rámci Cetelem týdnů. více »

mBank své klienty znovu odměňuje

18. 11. 2015  13:10  |   mBank v rámci oslav 8. narozenin svého příchodu do České republiky připravila speciální nadílku pro stávající i nové klienty mBank. K právě probíhající kampani „Přestupte k mBank a získejte až 1 500 Kč“ připojuje na dobu 2 týdnů oblíbenou akci mKlub. více »

mBenefity pro všechny stávající klienty mBank

14. 11. 2015  14:05  |   mBank nově přináší slevový program mBenefity určený pro všechny její stávající klienty. Díky programu mBenefity si tak klienti mBank mohou dopřát slevy u domluvených obchodních partnerů nabízejících pestrou škálu nejrůznějších produktů a služeb. více »

ČMSS k nově uzavřené smlouvě o stavebním spoření přidá tablet

14. 11. 2015  13:45  |   V rámci kampaně na podporu stavebního spoření bude Českomoravská stavební spořitelna k nově uzavřeným smlouvám rozdávat tablety. ČMSS nabízí mezi stavebními spořitelnami nejvyšší úrokovou sazbu na spoření se zhodnocením 1,3 % ročně.   více »

Fio banka umožňuje založit účet úplně online bez papírování

02. 11. 2015  11:40  |   Česká Fio banka nově rozšířila možnosti založení účtu na dálku o další způsob, který je čistě elektronický bez nutnosti tisknout dokumenty, sjednávat schůzku s kurýrem či chodit na pobočku. Zájemci o osobní účet bez poplatků nyní vše vyřídí online. více »

Neslyšící mohou v České spořitelně využít tlumočení do znakového jazyka

27. 10. 2015  08:55  |   Lidé se sluchovým postižením mohou ve 26 vybraných pobočkách České spořitelny využít online tlumočení do znakového jazyka. Pro tlumočení banka využívá spolupráce s obecně prospěšnou společností Tichý svět. Tlumočení si mohou do vybrané pobočky objednat od 19. října 2015 na nově spuštěném webovém portálu České spořitelny bankabezbarier.cz.  více »

mBank přináší první mPůjčku na zkoušku

16. 10. 2015  14:46  |   mBank uvádí speciální nabídku v podobě první mPůjčky na zkoušku. Její splatnost je dvanáct měsíců a banka za ní na začátku účtuje dvě procenta z vypůjčené částky, přičemž úroková sazba je 0 % p.a. mBank tak umožňuje vyzkoušet si jednoduché a cenově dostupné vypůjčení finanční částky za předem jasně stanovených podmínek. více »

Air Bank snížila úrokové sazby u půjčky i hypotéky

13. 10. 2015  11:21  |   Air Bank od 10. října snížila úrokové sazby u spotřebitelské půjčky i pro refinancování hypotéky. U půjčky mohou klienti při řádném splácení nově získat i nižší sazbu než současných 9,9 %, například 8,9 %, 7,9 % nebo 6,9 %. Při refinancování hypotéky nabízí Air Bank všem klientům nově sazbu 1,89 %.  více »

Chytrý telefon k účtu Ekonto komplet

13. 10. 2015  11:18  |   Raiffeisenbank ke svému vlajkovému účtu eKonto KOMPLET opět nabízí chytrý mobilní telefon. Akce „Banka do kapsy“ přináší novým i stávajícím klientům smartphony značky Samsung s předinstalovanou aplikací Mobilní eKonto. Telefony Samsung Galaxy S5 Mini či Samsung Galaxy J1 mohou klienti získat až do konce letošního roku ve všech pobočkách Raiffeisenbank.  více »

RAIFFEISENBANK zlevnila hypotéky a nabízí bonus 4 000 korun

07. 10. 2015  12:57  |   Podzimní „Hypodny“ Raiffeisenbank nabízí klientům až do konce listopadu letošního roku akční slevu z úrokové sazby a také mimořádný bonus 4 000 Kč při podpisu smlouvy o hypotéce.  více »

mBank odměňuje aktivitu - až 1 500 Kč pro nové aktivní klienty

06. 10. 2015  12:58  |   mBank jde opět proti běžnému bankovnímu proudu a tržním zvyklostem. Místo toho, aby požadovala od klientů poplatky za založení a vedení běžného účtu, nebo poskytnutí půjčky, tak aktivním klientům peníze rozdává. Pokud si od nynějška nový klient otevře a bude aktivně používat běžný osobní účet mKonto nebo podnikatelský účet mKonto Business, může získat 1 500 Kč. Tentokrát je odměna pro klienty rozložena podle aktivity v podobě používání osobního nebo podnikatelského účtu mKonto. více »

RAIFFEISENBANK startuje měsíc podnikatelských úvěrů

29. 09. 2015  14:20  |   V průběhu celého října bude Raiffeisenbank nabízet živnostníkům a malým firmám s ročním obratem do 50 milionů korun úvěry za zvýhodněných podmínek. Stane se tak v rámci podzimních Podnikatelských dnů, které navazují na podobnou akci banky z jara letošního roku. Nyní tak mohou noví i stávající klienti Raiffeisenbank získat 1% slevu z úrokové sazby u úvěrů do 2 milionů korun a 0,5% slevu u úvěrů s vyšším limitem.  více »

Equa bank nabídne klientům výhodné mobilní tarify, zlatou platební kartu a další novinky

16. 09. 2015  14:22  |   Equa bank při příležitosti 4. výročí na trhu představila hned několik inovací více »

Sekce obsahuje celkem 673 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti