Česká spořitelna představila novinky ve slevovém programu Partner


13. 11. 2012  20:33   |   tz   |   komentářů (0)

Česká spořitelna představila v pondělí 12. listopadu 2012 novinky ve slevovém programu Partner, díky kterému získají klienti při platbě kartou část peněz automaticky zpět na účet. Program partner mohou využívat všichni klienti České spořitelny, kteří mají jakoukoliv debetní kartu či kreditní kartu se sjednanou službou Odměna za platbu kartou. Do programu Partner se klienti České spořitelny mohou zdarma zaregistrovat na internetových stránkách www.csas.cz/programpartner, kde také najdou ucelený přehled o již připsaných odměnách či informace o všech plánovaných akcích a novinkách u obchodních partnerů.

Hned od spuštění nového programu Partner se klienti mohou těšit na odměny ve výši 2 – 10 % například v obchodech Eta, Knihy Dobrovský, STORM, Lekarna.cz, TICKETSTREAM, Scan Quilt, Woodface, CPI Hotels, Solárium Ergoline, Holmes Place, SpokojenyPes.cz aj. Až do 16. prosince 2012 pak mohou klienti získat akční odměnu ve výši 15 % v prodejnách hraček SPARKYS.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Slevový program Partner funguje již téměř 10 let. Nyní ale o slevu klienti nebudou muset žádat přímo v obchodě, ale získají ji automaticky. Stačí, když klient zaregistruje svoji platební kartu na www.csas.cz/programpartner, zaplatí s ní celkovou částku nákupu a Česká spořitelna mu pak na účet vrátí odměnu ve výši slevy u daného obchodníka.

 


Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.00729 / Celkový počet hodnoceni 960
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti