Banky

Československá obchodní banka, a. s.

Najděte si vaši novou banku v seznamu tuzemských bank

ČSOB

U klientů ČSOB vedou dluhopisové fondy. Lidé do nich investovali už 23 miliard korun.

23. 09. 2019  20:17  |   Klienti ČSOB si letos oblíbili investice do podílových fondů investujících do krátkodobých dluhopisů. Dluhopisový fond ČSOB Premiéra za necelý rok získal již takřka 16 miliard korun nových investic a fond KBC Multi Interest ČSOB CZK Medium více jak miliardu korun, vyplývá ze statistik ČSOB Asset Management. více »

Patria Finance měla v červenci rekordní obchodní měsíc roku

03. 09. 2019  23:44  |   Společnost Patria Finance, tuzemská jednička mezi obchodníky s cennými papíry, měla v červenci zatím nejlepší obchodní měsíc roku. Vedle tradičních akcií z pražské burzy a amerických titulů Apple, Amazon nebo Facebook začali tentokrát investoři aktivně obchodovat Netflix a Activision Blizzard. Vyplývá to ze statistik Patria Finance, která je součástí skupiny ČSOB. více »

Průzkum ČSOB: Firmy loví pracovní sílu už i na školách

22. 08. 2019  08:42  |   Takřka desetina z malých a středních firem spolupracuje se středními odbornými školami i učilišti a nabírá jejich absolventy. Řeší tím stávající nepříznivou situaci na pracovním trhu, kde je nezaměstnanost na historickém minimu. více »

ČSOB půjčuje plně online do pár minut, nově i neklientům

16. 08. 2019  00:29  |   Půjčit si na cokoli nikdy nebylo snazší. Peníze jednoduše na pár kliknutí mohou u ČSOB nově získat i neklienti. Vše včetně podpisu smlouvy a načerpání peněz lze provést plně online a stihnout do pár minut. Zájemci si navíc mohou půjčku vyzkoušet, a pokud ji vrátí do 3 měsíců, dostanou všechny zaplacené úroky zpět. více »

1. pololetí 2019 pro ČSOB: akvizice ČMSS přispěla k mimořádnému zisku skupiny ČSOB

12. 08. 2019  00:29  |   Čistý zisk skupiny ČSOB činil 10,9 mld. Kč. Objem úvěrů vzrostl na 752 miliard Kč (meziroční zvýšení o 3 %), kvalita úvěrového portfolia zůstává vysoká. více »

Průzkum ČSOB: Firmám se dýchá opět o něco lépe

31. 07. 2019  00:05  |   Malé a střední firmy zvýšily ve druhém čtvrtletí optimismus. Ten se opírá zejména o přetrvávající silnou poptávku po zboží a službách a spokojenost s  ekonomickým vývojem. V porovnání s minulým kvartálem znatelně zesílila investiční aktivita. Index očekávání firem ČSOB, který náladu pravidelně sleduje, vyrostl mezičtvrtletně o 1,8 bodu na 22 bodů.  více »

ČSOB získala už podesáté prestižní ocenění od Euromoney

15. 07. 2019  00:36  |   ČSOB získala už podesáté prestižní ocenění Euromoney Awards for Excellence. V anketě uznávaného magazínu Euromoney se tak znovu stala nejlepší bankou v České republice v roce 2019.  více »

Na poštách je od července možné platit kartami všech bank

15. 07. 2019  00:25  |   V celé obchodní síti České pošty je možné od začátku července platit za poštovní služby kartami společností Mastercard a Visa všech vydavatelských bank. Poskytovatelem platebních terminálů je ČSOB, exkluzivní poštovní partner pro poskytování bankovních a pojišťovacích služeb na České poště. více »

ČSOB od července zlepšuje služby pro klienty v letištních saloncích

11. 07. 2019  00:43  |   ČSOB zahajuje od července 2019 spolupráci s  novým provozovatelem letištních salonků. Partnerem banky se stane společnost Lounge Key, která provozuje více než 1 100 salónků. Zjednoduší se také přístup klientů ČSOB do salonků a vstupy do salonků budou cenově dostupnější. více »

Barbara Hartmannová výkonnou ředitelkou právního útvaru ČSOB

04. 07. 2019  00:38  |   Barbara Hartmannová bude od 1. července v pozici Head of Legal zodpovědná za právní oblast v ČSOB. Přesune se tak z pozice ředitelky právního útvaru v ČMSS, ve kterém pracuje od roku 2017. Předtím pracovala také ve skupině ČSOB. Od roku 2015 vedla útvar Legal, Risk & Compliance v ČSOB Penzijní společnosti. Před nástupem do skupiny ČSOB pracovala osm let ve finanční skupině České spořitelny. více »

ČSOB Penzijní společnost mění organizační strukturu obchodu. Více se zaměří na oblast digitalizace

04. 07. 2019  00:32  |   ČSOB Penzijní společnost mění organizační strukturu obchodních pozic. Samostatně fungující obchodní útvar v čele s obchodním ředitelem Lubošem Veselým se od 1. 7. 2019 spojuje s produktovým managementem a řízením klientského portfolia – nově vzniklý útvar povede Kristýna St. James (dříve Čejdová), která ve stejné společnosti působí od roku 2016 v oblasti řízení portfolia a produktu. Hlavním cílem nového útvaru budou aktivity spojené s digitální strategií a celkovým digitálním směřováním společnosti. více »

ČSOB věnovala v roce 2018 na společensky odpovědné aktivity přes 50 milionů Kč

01. 07. 2019  00:11  |   Na společensky odpovědné aktivity a filantropii věnovala ČSOB v minulém roce více než 50 milionů korun. Podpořila například výuku finančního vzdělávání, odstartovala akcelerátor pro start-upy a pokračovala i v podpoře projektů v krajích. Své služby dále přizpůsobuje, aby byly snadno dostupné hendikepovaným lidem a seniorům. V ekologické šetrnosti a podpoře udržitelných řešení si stále drží prvenství mezi českými firmami. Detailní přehled uvádí ve Zprávě skupiny ČSOB společnosti 2018. více »

Češi a nákupy vozidel na úvěr. Vedou Škodovky. Vysoce stoupá podíl SUV. Nejoblíbenější barvou je bílá.

27. 06. 2019  00:06  |   Průzkum ČSOB Leasing se zaměřil na to, jak to mají Češi s nákupem vozů a jaká kritéria při výběru vozů jsou pro ně důležitá. Z průzkumu vychází, že Češi nejčastěji volí vozidla střední velikosti a nakupují české vozy značky Škoda. Mezi nejvíce pořizované modely patří Octavia a Superb. Z barev vybírají nejvíce bílou. Na té se shodnou muži i ženy. Od roku 2013 každoročně stoupá nákup SUV vozů. Při nákupu je klíčovou potřebou jistota ohledně původu a minulosti vozidla a možnost si vozidlo před koupí vyzkoušet.  Benzín vítězí nad naftou.   více »

ČSOB jako první banka na světě nabízí klientům unikátní zážitky Mastercard Priceless Prague

14. 06. 2019  00:19  |   ČSOB jako první banka na světě nabízí klientům unikátní zážitkový program Priceless Prague společnosti Mastercard. Speciální výběr nejlepších zážitků Priceless Prague z oblastí gastronomie, módy, zábavy nebo sportu je od června exkluzivně k dispozici uživatelům služby ČSOB Premium. více »

ČSOB odvedla státu za rok 2018 třetí nejvyšší daň ze všech plátců

14. 06. 2019  00:15  |   ČSOB byla v roce 2018 třetím největším plátcem daně z příjmu právnických osob a výraznou měrou se tak podílela na plnění veřejných rozpočtů České republiky. ČSOB celkově odvedla státu více než 3,354 miliardy korun. Pořadí největších plátců pravidelně sestavuje Ministerstvo financí České republiky. více »

ČSOB podporuje zájem dětí vyzkoušet si hospodaření s penězi

11. 06. 2019  07:52  |   ČSOB chce podpořit zájem školních dětí a jejich rodičů naučit je hospodařit i s penězi, které nejsou v hotovosti, ale na účtu. Těm dětem, kterým rodiče nově založí účet Plus Konto s platební kartou, bude banka posílat první půlrok každý měsíc na účet vždy 100 Kč jako příspěvek na kapesné. Podmínkou získání příspěvku je používání platební karty. více »

Nedostatek vody už musela řešit každá pátá firma

11. 06. 2019  00:33  |   Pětina z tuzemských malých a středních firem a podnikatelů, pro jejichž činnost je voda důležitá, už musela řešit problémy s jejím nedostatkem. Zhruba tři procenta firem pak musela kvůli chybějící vodě omezit nebo dokonce zastavit provoz, uvedli jejich zástupci v průzkumu Index očekávání firem ČSOB. více »

ČSOB vítá návrh na vytvoření Národního rozvojového fondu

11. 06. 2019  00:02  |   Československá obchodní banka vítá návrh na vytvoření Národního rozvojového fondu. více »

Pavol Oravec výkonným ředitelem útvaru Řízení aktiv a pasiv. Barbora Ječmenová leaderem diverzity

10. 06. 2019  00:42  |   Pavol Oravec vede od 1. června útvar Řízení aktiv a pasiv. Tento útvar zabezpečuje dobře strukturovanou, likvidní, profitabilní a udržitelnou bilanci celé skupiny ČSOB.  Na pozici výkonného ředitele útvaru Řízení aktiv a pasiv vystřídá Barboru Ječmenovou, která od 6. června 2019 nastupuje na mateřskou dovolenou. Barbora se bude v průběhu mateřské dovolené na částečný úvazek věnovat podpoře diverzity ve skupině ČSOB. více »

Klienti ČSOB ušetří v Chorvatsku při placení kartou 5 %

04. 06. 2019  07:24  |   Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mohou během červencové dovolené v Chorvatsku výrazně ušetřit. Při každé platbě kartou Mastercard nebo Visa jim banka vrátí hned pět procent. Získaná odměna může za měsíc v součtu činit až 1000 korun na jednoho klienta. více »

ČSOB zvyšuje sazby u termínovaných vkladů. Na spořicím účtu Duo Profit nabízí 3 procenta

04. 06. 2019  07:21  |   Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mají možnost od začátku června využít vyššího úročení termínovaných vkladů a na spořicím účtu v programu Duo Profit. Své peníze mohou uložit na šest měsíců se sazbou 0,9 procenta a na dvanáct měsíců s výnosem ve výši 1,3 procenta. Duo Profit dokonce nabízí zajímavou sazbu 3 procenta. více »

Dceřiné společnosti ČSOB se stěhují do Radlic

23. 05. 2019  00:57  |   Vybrané dceřiné společnosti ze skupiny ČSOB mění během května a června svá sídla a korespondenční adresy. Stěhují se do nově postavené části centrály skupiny ČSOB v pražských Radlicích. Na novou adresu Výmolova 353/3 na Praze 5 se tak přesouvají společnosti ČSOB Leasing, Patria Finance, Patria Corporate Finance, Patria investiční společnost, ČSOB Factoring a ČSOB Pojišťovací makléř, s.r.o. více »

Zaměstnanci ČSOB budou sázet stromy a čistit přírodu. Startuje pátá výzva Team Blue

20. 05. 2019  18:18  |   Už v loňském roce Skupina ČSOB upustila od financování uhelného byznysu a i letos pokračuje v aktivitách, které si kladou za cíl zlepšovat životní prostředí. Dnes se spouští už pátá výzva mezinárodní Skupiny KBC, jejíž součástí je i ČSOB, s podtitulem Team Blue Goes Green a s ní i téměř dva měsíce plných prospěšných aktivit založených na dobrovolnictví zaměstnanců, jejich rodin, klientů i dodavatelů. více »

1. čtvrtletí 2019 pro ČSOB: počet uživatelů mobilního bankovnictví vzrostl o 24 %. Pokračují investice do inovací

20. 05. 2019  00:41  |   „Rostoucí čísla mobilního bankovnictví potvrzují, že se naši klienti stále více přesouvají do digitálního prostředí. Proto jim maximálně vycházíme vstříc a investujeme, abychom pro ně byli první volbou a neustále dostupní, ať už řeší jakékoliv finanční potřeby online, nebo potřebují osobní kontakt na našich pobočkách ve všech regionech České republiky. Kromě poskytování bankopojišťovacích služeb směřujeme významnou podporu do rozvojových investic a posílení kvality života obyvatel a firem, ať již formou odvodu daní, z pozice velkého zaměstnavatele nebo četnými aktivitami v oblasti finanční gramotnosti,“ uvedl John Hollows, generální ředitel ČSOB. více »

Klienti ČSOB mohou nahlížet na své účty v jiných bankách i ze Smartbankingu

17. 05. 2019  00:28  |   Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mohou nově sledovat své účty v jiných bankách již i ze Smartbankingu, tedy z bankovní aplikace v mobilu nebo tabletu. Od konce dubna je připojeno celkem sedm bank. K České spořitelně a Equa bank se nyní přidaly Air Bank, Komerční banka, Moneta Money Bank, Banka Creditas a Raiffeisenbank. více »

Index očekávání ČSOB: Firmy věří v růst poptávky

09. 05. 2019  00:03  |   Malým a středním firmám roste optimismus. Přispívá k tomu hlavně zvyšující se poptávka klientů po zboží a službách. Vyplývá to z výsledků Indexu očekávání firem ČSOB, který pravidelně zkoumá náladu u firem a podnikatelů. Index v prvním čtvrtletí stoupl o 0,2 bodu na 20,3 bodu. více »

Začíná hlasování o divoké kartě v programu ČSOB pomáhá regionům

02. 05. 2019  20:06  |   Program ČSOB pomáhá regionům, ve kterém banka a veřejnost finančně podpoří lokálně prospěšné projekty, vstupuje do další fáze. Do 20. května je možné hlasovat o projektu, který doplní finálovou čtyřku k třem již vybraným projektům. Jedná se o tzv. divokou kartu.   více »

ČSOB vybrala deset inovativních firem do svého akcelerátoru Start it @ČSOB

25. 04. 2019  00:07  |   ČSOB vybrala deset účastníků do první vlny vlastního akceleračního projektu Start it @ČSOB. Od poloviny dubna mohou zástupci zvolených inovativních firem po dobu šesti měsíců využívat zázemí co-workingového centra a banka jim poskytne mentoring přímo na míru. více »

David Moravec novým obchodním ředitelem v KBC Asset Management, ČSOB pobočce

17. 04. 2019  12:38  |   Od 1. května 2019 posílí KBC Asset Management, ČSOB pobočku David Moravec (41), který nastoupí do pozice manažera podpory prodeje a distribuce. více »

ČSOB získala prestižní ocenění Podniková právní kancelář

17. 04. 2019  00:37  |   ČSOB se stala nejlepší Podnikovou právní kanceláří v České republice. Prestižní trofej získala v osmém ročníku soutěže Podnikový právník, kterou organizuje a vyhlašuje Unie podnikových právníků ČR.  Ocenění včera převzal na slavnostním vyhlášení výsledků v pražské kapli Sacre Coeur z rukou pořadatelů Aleš Blažek, který tým Právních služeb ČSOB až donedávna řídil. více »

ČSOB přináší novou službu k Premium Kartě, část z platby půjde na výcvik vodicích psů pro nevidomé

15. 04. 2019  00:23  |   ČSOB se společností Mastercard doplnily ke kreditní Premium Kartě novou službu, která propojuje svět financí a dobročinnosti. Z každé provedené platby půjde 0,1 % na výchovu a výcvik vodicích psů pro nevidomé. Stejným dílem přispěje i ČSOB a Mastercard, čímž se příspěvek ztrojnásobí. Částka bude směřovat na účet Nadačního fondu Mathilda. více »

Jediným akcionářem ČSOB Asset Management se stal KBC Asset Management

05. 04. 2019  18:54  |   ČSOB Asset Management, a.s., investiční společnost (ČSOB AM) se stala součástí skupiny KBC Asset Management, vlastnické podíly přešly v průběhu února z ČSOB na KBC Asset Management NV. více »

Penzijní připojištění od ČSOB dosáhlo v roce 2018 vyššího zhodnocení, než v předchozím roce. Zhodnocení pomohly zejména státní dluhopisy

05. 04. 2019  00:51  |   Původní penzijní připojištění (Transformovaný fond) od ČSOB dosáhlo za rok 2018 zhodnocení 0,76 %. Dařilo se mu zejména díky výkonnosti státních dluhopisů držených obvykle až do splatnosti. více »

Čeští fanoušci mohou platit kartami v barvách svých oblíbených klubů

05. 04. 2019  00:40  |   ČSOB jako jediná banka na českém trhu pokračuje v nabídce platebních karet v exkluzivním designu sportovních klubů. Aktuálně je do projektu zapojeno osm klubů z různých regionů. Držitel karty získá designový platební nástroj s celou řadou výhod. Kartu svého oblíbeného klubu lze sjednat na vybrané pobočce ČSOB nebo Poštovní spořitelny v daném regionu nebo také online s novým běžným účtem.   více »

ČSOB přináší novou nabídku termínovaných vkladů s vyšší úrokovou sazbou

02. 04. 2019  13:39  |   Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mají možnost od začátku dubna využít nabídku termínovaných vkladů s vyšší úrokovou sazbou. Své peníze mohou uložit na šest měsíců se sazbou 0,7 procenta a na dvanáct měsíců s atraktivním výnosem ve výši 1 procento, nyní navíc s možností bezplatného předčasného výběru části vkladu. více »

ČSOB: lidé v nových pozicích

11. 03. 2019  00:43  |   V rámci nového nastavení kompetencí jednotlivých členů vedení skupiny ČSOB, které je platné od 1. ledna 2019, dochází nyní k několika personálním změnám, které reagují na toto nastavení a ještě více tak podpoří jednotlivé kompetence členů vedení skupiny a společnou strategii založenou na unikátním bankopojišťovacím modelu s důrazem na inovace, digitalizaci a flexibilitu.   více »

Ženy spoří více než muži, nakupují střídměji a jsou opatrnější investorky

08. 03. 2019  00:29  |   Víme, jak vznikl mýtus o tom, že ženy více utrácí. V obchodech jsou totiž vidět častěji než muži, protože uskutečňují větší počet nákupů (53:47). Ovšem v útratách vedou muži, a to ve stejném poměru. Ženy tedy preferují drobné nákupy po menších částkách. více »

Počet uživatelů ČSOB Premium meziročně stoupl o 35 procent

07. 03. 2019  00:47  |   Stále větší počet klientů ČSOB využívá prémiových bankovních služeb s osobní obsluhou Premium bankéře a nadstandardními produkty. Počet uživatelů ČSOB Premium pro náročné zákazníky se meziročně zvýšil o 35 procent. Lidé stále častěji využívají kreditní Premium Kartu a oblíbené je obecně pojištění. Žádané jsou služby osobního asistenta, který dokáže zajistit květiny pro manželku i s donáškou, naplánovat rodinnou dovolenou, sehnat krásný lustr spatřený v reklamě nebo zdánlivě vyprodané luxusní hodinky. více »

Fond Patria investiční společnosti pokračuje v akvizičním tažení

19. 02. 2019  00:59  |   Na konci roku 2018 byla dokončena akvizice prémiové kancelářské budovy City West B1 v Praze 5 – Stodůlkách. Fond Edulios z holdingu CIMEX ji prodal Patria investiční společnosti, a. s. (jednající na účet uzavřeného podílového Patria City West Fondu). Administrativní komplex, který je téměř plně obsazený, disponuje pronajímatelnou plochou kolem 23 000 m². Hodnota transakce dosáhla 69 milionů EUR. více »

Rok 2018 pro ČSOB: nárůst uživatelů mobilního bankovnictví i pokračující růst investic do inovací

15. 02. 2019  00:04  |   Čistý zisk skupiny ČSOB dosáhl 15,8 miliardy Kč (meziroční pokles v důsledku mimořádných výnosů v loňském roce a navyšování investic). Objem úvěrů vzrostl na 689 miliard Kč* (meziročně o 5 %), kvalita úvěrového portfolia zůstává vysoká.   Objem vkladů se zvýšil na 868 miliard Kč* (meziročně o 6 %). Celkový objem aktiv pod správou vzrostl na 204 miliard Kč (meziročně o 1 %). Provozní výnosy dosáhly 37,1 miliard Kč (meziročně stejné). Provozní náklady se zvýšily na 17,8 miliard Kč (meziročně o 9 %). Investice do odměňování zaměstnanců se meziročně zvýšily o 10 %  Počet aktivních uživatelů ČSOB mobilního bankovnictví meziročně vzrostl o 25 %, stejně tak rostl počet mobilních transakcí o 39 %. Získali jsme ocenění pro nejlepší banku v České republice za rok 2018 od mezinárodních časopisů The Banker, Euromoney, Global Finance, EMEA Finance a pro nejlepší online banku the Best Internet Bank. více »

ČSOB obhájila pozici nejlepšího distributora zajištěných fondů

11. 02. 2019  00:26  |   Skupina ČSOB získala i letos prestižní ocenění v rámci evropské soutěže Structured Products & Derivatives Awards 2019 v Londýně. K ocenění Nejlepší distributor zajištěných fondů zároveň získala ocenění Nejlepší zhodnocení v rámci České republiky. Celá skupina KBC získala celkem šest ocenění, mezi které patří např. Nejlepší distributor (Belgie), Nejlepší zhodnocení (Belgie) a také Nejlepší distributor zajištěných fondů ve východní Evropě. více »

ČSOB otevřela akcelerátor pro startupové projekty Start it, hledá se prvních deset inovativních firem

09. 02. 2019  12:41  |   ČSOB spustila akcelerační program pro startupové firmy a projekty Start it. V jeho rámci bude deset startupů po dobu šesti měsíců využívat zázemí coworkingového centra a od banky dostanou odbornou pomoc přesně na míru jejich potřebám. Jak vyplývá z průzkumu, v Česku zbytečně zaniká množství inovativních firem a jen necelá desetina jich získá svého investora. více »

Firmy v Česku jsou méně optimistické, obávají se zpomalení poptávky

05. 02. 2019  18:56  |   Malé a střední firmy se začaly obávat slabší poptávky po zboží a službách a zmírnila se i jejich chuť investovat. Naproti tomu vzrostl zájem rozšiřovat podnikání. Index očekávání firem, který pravidelně sleduje náladu manažerů a podnikatelů formou průzkumu, klesl mezičtvrtletně o 11,8 bodu na 20,1 bodu. více »

Češi vložili do fondu ČSOB Premiéra rekordních osm miliard korun

01. 02. 2019  00:59  |   Čechům zachutnaly investice. Dokazuje to rekordní úpis fondu ČSOB Premiéra společnosti ČSOB Asset Management. Během tří měsíců klienti zainvestovali téměř osm miliard korun. Výrazně přibylo i lidí, kteří investovali úplně poprvé, nebo se k investování vrátili. více »

Marek Nezveda povede Vnitřní audit ČSOB. Jiří Kovář se přesouvá na pozici výkonného ředitele Compliance ČSOB

24. 01. 2019  00:08  |   Marek Nezveda (46), současný ředitel financí a místopředseda představenstva ČSOB Pojišťovny povede od 1. března útvar Vnitřní audit v ČSOB. Jiří Kovář (54) se z pozice výkonného ředitele Vnitřního auditu přesouvá na pozici výkonného ředitele Compliance ČSOB. více »

Nové rozdělení kompetencí představenstva ČSOB

03. 01. 2019  12:23  |   Představenstvo ČSOB rozhodlo s účinností od 1. ledna 2019 o novém rozdělení kompetencí svých sedmi členů. více »

Petr Laštovka posiluje představenstvo ČSOB Penzijní společnosti

03. 01. 2019  12:21  |   Petr Laštovka byl s účinností od 5. prosince 2018 jmenován novým členem představenstva ČSOB Penzijní společnosti. Ve funkci nahradil Petra Procházku, který již v červenci posílil manažerský tým ČSOB Leasing. více »

Anna Hašlarová povede od ledna komunikaci ČSOB

20. 12. 2018  13:08  |   Vedení útvaru Komunikace, event marketingu a sponzoringu ČSOB přebírá od ledna 2019 Anna Hašlarová. Nahradí tak Kateřinu Dudášovou (Krásovou), která pozici zastávala od roku 2017 a odchází na mateřskou dovolenou. více »

V Hradci Králové začala výstavba nové regionální centrály ČSOB

12. 12. 2018  12:51  |   Začátkem prosince začaly stavební práce na klíčovém architektonickém projektu banky ČSOB v regionu. V lokalitě Aldis v Hradci Králové během následujících dvou let vyroste vysoce moderní a ekologická kancelářská budova, která pojme více jak 1 000 zaměstnanců banky. Nová regionální centrála ČSOB nabídne také řadu služeb pro obyvatele z blízkého okolí. více »

Provozní doba a platby v závěru roku

10. 12. 2018  00:51  |   Provozní doba poboček všech ČSOB, Poštovní spořitelny a Finančního centra bude v závěru roku 2018 následující:   – 21. prosince 2018 – standardní provozní doba – 26. prosince 2018 – zavřeno – 28. prosince 2018 – standardní provozní doba – 30. prosince 2018 – zavřeno prosince 2018 – otevřeno 9.00 až 13.00 ledna 2019 – zavřeno více »

Jaroslav Vybíral hlavním stratégem ČSOB Asset Management

07. 12. 2018  12:02  |   Jaroslav Vybíral (37), investiční analytik ČSOB Asset Management, se od 1. ledna stane hlavním stratégem. Ve své nové pozici se zaměří zejména na řízení investiční strategie a správu investičních portfolií. Ve funkci nahradí Aleše Prandstettera, který se rozhodl skupinu ČSOB opustit a zaměřit se na nové výzvy. více »

Sekce obsahuje celkem 521 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti