Banky

Československá obchodní banka, a. s.

Najděte si vaši novou banku v seznamu tuzemských bank

ČSOB

Ondřej Vychodil od března novým výkonným ředitelem útvaru Finance

24. 02. 2017  14:52  |   Útvar Finance od 1. března povede Ondřej Vychodil a nahradí tak Davida Borgese, který se rozhodl skupinu ČSOB opustit. více »

Katolickému fondu přibude po dvou letech další podfond. Tentokrát se zaměří na nemovitosti

24. 02. 2017  14:38  |   Katolický fond, který spravuje majetek České biskupské konference (ČBK) a všech osmi římskokatolických diecézí v České republice, zahajuje činnost třetího podfondu. Kromě Růstového a Výnosového podfondu se tak nově zaměří i na investice do nemovitostí. Česká národní banka v minulém týdnu oficiálně potvrdila registraci Nemovitostního podfondu[1], který vytvořila společnost ČSOB Asset Management. Investiční strategii budou ve spolupráci s odborným týmem skupiny ČSOB/KBC vytvářet experti Patria investiční společnosti, kteří budou chod podfondu také řídit. [1] Oficiální název podfondu je Nemovitostní podfond, Fond udržitelnosti Římskokatolické církve, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a. s., ISIN CZ0008042561 více »

ČSOB Pojišťovna přichází s novou kampaní podporující koncept čekáme nečekané

21. 02. 2017  08:52  |   S ČSOB Pojišťovnou vás už nic nepříjemně nepřekvapí. Zatímco většina běžných pojištění vás ochrání před situacemi, které se dají tušit, inovativní pojištění domácnosti Náš domov počítá i s tím, co by jiné ani nenapadlo, nebo co nepovažují za důležité. Nepředvídatelné a nepravděpodobné události se však mohou stát velmi jednoduše.  více »

Rok 2016 pro ČSOB: Přinášíme inovace do každodenního života našich klientů. Růst obchodních objemů a vynikající kvalita úvěrů.

21. 02. 2017  08:44  |   Čistý zisk skupiny za rok 2016 vzrostl meziročně o osm procent na 15,1 miliard korun Objem úvěrů vzrostl na 618 miliard korun*, meziročně o šest procent více při zachování vynikající kvality úvěrů více »

Penzijko v roce 2016 – dynamickým fondům se opět dařilo

21. 02. 2017  08:40  |   Rok 2016 byl plný velkých ekonomických i politických změn, které ovlivnily také finanční trhy. Stejně tomu bylo i u doplňkového penzijního spoření a jeho účastnických fondů, které investují do dluhopisů, depozit či akcií. Nejlépe si v minulém roce vedl ČSOB dynamický účastnický fond, který dosáhl na zhodnocení 5,36 %. Z dlouhodobého hlediska se zhodnocují všechny čtyři účastnické fondy, které ČSOB Penzijní společnost nabízí. více »

ČSOB zaznamenala rekordní výsledky v prodeji půjček. Objem nově poskytnutých půjček vzrostl o polovinu.

21. 02. 2017  08:33  |   Rok 2016 byl pro ČSOB velmi úspěšný, především pak v oblasti úvěrů. Celkový objem poskytnutých půjček se vyšplhal na více než 14 miliard korun, což je zhruba o 5 miliard korun více než v roce 2015. Nejvýrazněji se na tomto narůstu podílely konsolidace, k rekordnímu úspěchu rovněž napomohly zajímavé akční nabídky poskytnuté klientům v průběhu celého roku a silné televizní kampaně. více »

ČSOB přiváží další zlato z celoevropské soutěže strukturovaných produktů. Doma vítězí její dva podílové fondy

21. 02. 2017  08:29  |   Skupina ČSOB získala zkraje roku 2017 hned tři významná investiční ocenění. V rámci SRP European Structured Products & Derivates Awards 2017 obhájila prvenství v kategorii Nejlepší distributor v České republice. Další dvě prvenství posbírala ve dvou domácích soutěžích. Nejprve fond ČSOB Potravin a nápojů 1 vyhrál koncem ledna mezi garantovanými fondy Finaparáda.cz – Finanční produkt roku 2016. Analýza Fincentrum & Forbes Investice roku 2016 pak zkraje února vyhodnotila jako nejlepší fond KBC Renta Czechrenta v kategorii Konzervativní dluhopisový fond 2016.  více »

Ubytování a hotelnictví se už zase daří, konkurence roste

15. 02. 2017  22:14  |   Rostoucí návštěvnost hostů ze zahraničí i z tuzemska, stoupající ceny a tržby. Odvětví hotelnictví a ubytování v ČR prosperuje a zapomíná na předchozí tíživá krizová léta a úbytek ruské klientely. Pro další úspěšný rozvoj v oboru je podle odborníků podmínkou pokračující růst cen. Ten ovšem omezují ostré konkurenční prostředí nebo online rezervační služby,vyplývá z průzkumu ČSOB mezi malými a středními podnikateli v rámci Indexu očekávání firem. více »

Služba ČSOB Leasing AUTOPILOT zajišťuje pomoc na cestách již dvěma tisícům řidičů, nově i s podporou mobilní aplikace AUTOPILOT asistence ke stažení na Google Play

13. 02. 2017  20:41  |   Již téměř dva tisíce klientů ČSOB Leasing se může v případě potíží na cestách, poruchy jejich vozidla či jiné nestandardní situace, včetně vandalismuspolehnout na služby AUTOPILOT asistence. Služba byla spuštěna na podzim loňského roku a zahrnuje také telefonickou pomoc pro motoristy na cestách po České republice i v zahraničí, a to včetně tlumočnických služeb. Pokud se tedy klient, ať už svojí či cizí vinou, ocitne v situaci, kdy se jeho vozidlo stávánepojízdným, dostane se mu odborné pomoci a v krajním případě je mu dokonce přistaveno náhradní vozidlo, a to vše jako standardní součást financování pořízení nového vozidla. Digitální podpora asistenční služby je navíc nově dostupná ke stáhnutí ve formě mobilní aplikace do chytrých telefonů či jiných mobilních zařízení se systémem Android. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte ČSOB své vysvědčení - I. čtvrtletí 2017

13. 02. 2017  00:28  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla ČSOB a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

ČSOB učí neziskovky, jak získat finance a lépe komunikovat

08. 02. 2017  19:26  |   ČSOB již čtvrtým rokem úspěšně pořádá Modrou akademii, ve které rozvíjí neziskové organizace pomocí sérií workshopů, individuálních odborných konzultací a koučování. Pro letošní ročník byla zvolena témata Rozvoj organizace a týmu a Komunikace a fundraising, přičemž v každé oblasti bude podpořeno až 10 neziskovek. Účast v programu je zcela zdarma a Akademie navíc nabízí pro své letošní absolventy možnost grantové podpory až 50 000 Kč na další rozvoj a profesionalizaci. Uzávěrka přihlášek do programu je 28. února 2017. více »

ČSOB Private Banking potvrzuje svoji vedoucí pozici na trhu privátního bankovnictví v České republice

06. 02. 2017  13:49  |   ČSOB Private Banking obdržela počtvrté ocenění pro nejlepší privátní bankovnictví v České republice od Euromoney. Kromě celkového prvenství uspěla v dalších šesti kategoriích.  více »

Investorům v ČSOB začnou pomáhat vzdálený bankéř i robot

31. 01. 2017  14:54  |   ČSOB, která poskytuje investiční řešení stovkám tisíc klientů, chystá od roku 2018 zavést novinku v podobě robotického poradenství (tzv. robo-advisory). Ještě letos se prémioví klienti mohou těšit na elektronickou podobu Investičního kompasu, analýzu klientského investičního portfolia, a plně funkční poradenství v rámci webového portálu ČSOB Investice. Díky portálu mohou navíc nově své investiční obchody uzavírat s bankéři na dálku, aniž by museli osobně zajít na pobočku.  více »

ČSOB nabízí řešení EET pro e-shopy. Rozšíří platební bránu

30. 01. 2017  16:30  |   ČSOB přináší jako první banka řešení elektronické evidence tržeb pro e-shopy. V první polovině února budou mít první online obchody možnost vyzkoušet novou službu, která rozšiřuje platební bránu o připojení k EET. Povinně připojené k elektronické evidenci tržeb mají být maloobchody a velkoobchody včetně většiny e-shopů už od března letošního roku.   více »

ČSOB zaznamenala podvodné e-maily mířící na klienty

28. 01. 2017  08:53  |   ČSOB dnes zaznamenala vlnu podvodných e-mailů rozeslaných na adresy klientů  banky a vybízejících k přihlášení na stránky falešného internetového bankovnictví. více »

ČSOB pomůže nejen s hypotékou, ale i s nákupem nemovitosti

26. 01. 2017  12:34  |   ČSOB svým klientům při vyřízení hypotéky nabízí nad rámec finančních služeb i nefinanční servis spojený s nákupem samotné nemovitosti. Od ledna mají její klienti na pěti pobočkách v Praze a na pěti pobočkách na Moravě možnost při žádosti o hypotéku využít speciálních doplňkových služeb, které jim mohou výrazně usnadnit koupi bytu nebo rodinného domu a umožní jim předejít i možným následným nepříjemnostem.  více »

Rok 2016 přinesl rekordní částku pro regionální projekty. Jen v podzimní části věnovala ČSOB společně s individuálními dárci přes 3,7 milionu korun

24. 01. 2017  09:11  |   Nedávno zakončená podzimní část grantového programu ČSOB pomáhá regionům vynesla rekordních 3,7 milionu korun. Více než čtvrt roku probíhal výběr projektů a jejich soutěžení o příspěvky veřejnosti. Od individuálních dárců nakonec organizace získaly 1 603 964 korun, ke kterým ČSOB přidala další více než 2 miliony korun. Rok 2016 byl rovněž unikátní tím, že program proběhl ve dvou fázích. Celková částka se vyšplhala na téměř 7,3 milionu korun a překonala tak všechny dosavadní ročníky.  více »

ČSOB sestavila žebříček nejvýkonnějších fondů roku 2016. Čtyři z nich překonaly hranici 10procentního růstu.

18. 01. 2017  14:19  |   Ačkoliv průměrný výnos korunových otevřených fondů ČSOB dosáhl v loňském roce 1,65 %, celkem čtyři ČSOB fondy meziročně překonaly hranici 10procentního růstu. Vůbec nejvyššího výnosu dosáhl fond ČSOB Komoditní (+15,94 %) následovaný akciovými tituly: ČSOB Akciový vodního bohatství (+12,92 %), ČSOB Akciový BRIC (+10,79 %) a ČSOB Akciový Amerika (10,27 %). Také v roce 2017 můžeme očekávat, že nejlepších výsledků dosáhnou akciově zaměřené fondy díky pozitivní odezvě akciových trhů na předpokládaný globální ekonomický růst.  více »

Penzijko pro děti je na trhu rok. Se zajištěním na budoucnost pomáhá.

18. 01. 2017  14:10  |   Penzijní spoření prošlo řadou legislativních změn. Jednou z nich je i možnost sjednávání penzijka dětem už od narození. Tato změna odstartovala v minulém roce a již nyní je možné ji hodnotit jako úspěšnou. ČSOB Penzijní společnosti se podařilo sjednat téměř 4 tisíce dětských smluv.  více »

Na zimní dovolenou se pojišťuje polovina Čechů, nejčastěji online

16. 01. 2017  13:35  |   Pokud už Češi v zimě vycestují na zahraniční dovolenou, nejčastěji volí k rekreaci hory (42,6 %). Více než deset procent (konkrétně 10,8 %) respondentů uvedlo, že jezdí na hory i k moři. Polovina lidí se do zahraniční také pojistí, nehledě na to, zda míří za mořem či sněhem (47,8 %). Vyplývá to z průzkumu ČSOB.  více »

Obchody lákají na lednové výprodeje a Češi nepřestávají nakupovat

16. 01. 2017  13:25  |   Měsíc leden představuje pro obchodníky jedno z nejziskovějších období roku. Lidé využívají slevy k nákupu elektroniky či vybavení na zimu a hned po finančně náročných svátcích utrácí další vysoké částky. Objemy transakcí navíc meziročně rapidně rostou. Více než kdy dřív využívají klienti ČSOB a Ery Poštovní spořitelny také možnosti reklamace a výměny zboží, počet vrácených transakcí vzrostl na začátku roku o desítky procent.  více »

Skřítci pomohli Poštovní spořitelně výrazně zvýšit objem poskytnutých půjček

13. 01. 2017  11:24  |   Sázka na komunikaci, která prostřednictvím skřítků akcentovala dostupnost, jednoduchost, přátelskost, důvěryhodnost a férovost poštovních půjček, vyšla. Komunikační kampaň Poštovní spořitelny, která odstartovala loni na jaře a běžela ve dvou vlnách, je lidmi vnímána pozitivně a zároveň přispěla k prodeji největšího objemu půjček v historii Poštovní spořitelny. více »

ČSOB již poosmé podpoří vzdělávání

10. 01. 2017  16:20  |   V rámci své společenské odpovědnosti se ČSOB dlouhodobě zaměřuje na vzdělávání a zvyšování finanční gramotnosti u české veřejnosti. V jarním kole osmého ročníku ČSOB Nadačního programu vzdělání znovu podpoří filantropické projekty až 1 milionem korun. Přihlášky mohou zájemci posílat do 31. ledna. více »

Aplikace SmartBanking ČSOB slaví pět let a téměř 600 tisíc stažení

09. 01. 2017  14:40  |   Už pět let mohou klienti ČSOB a Ery Poštovní spořitelny využívat služby SmartBanking, díky které mají své finance kdykoliv po ruce. Aplikace, která od roku 2012 zaznamenala na šest set tisíc stažení, je dostupná nejenom na stolních počítačích, tabletech a smart telefonech, ale nově i na chytrých hodinkách Apple Watch a Android Wear.   více »

Renata Němcová Pixová je od 1. ledna výkonnou ředitelkou útvaru Skupinová komunikace ČSOB

05. 01. 2017  12:01  |   Nově vzniklý útvar sdružuje v rámci celé skupiny ČSOB agendy marketingu, komunikace a společenské odpovědnosti. více »

Skupina ČSOB posiluje: v roce 2017 se ještě více zaměří na obsluhu klientů

23. 12. 2016  10:53  |   Skupina ČSOB posiluje od 1. ledna 2017 svůj nejvyšší manažerský tým. Do vrcholového vedení Skupiny jsou nominováni dva noví členové: dosavadní výkonná ředitelka Řízení lidských zdrojů ČSOB Marcela Suchánková a dlouholetý generální ředitel Hypoteční banky Jan Sadil. Změna složení nejvyššího vedení skupiny ČSOB ještě podléhá schválení Českou národní bankou.  více »

ČSOB Šampioni sportu s dobrým startem 1 vybíhají na trať

22. 12. 2016  13:15  |   Ačkoliv fond ČSOB Šampioni sportu s dobrým startem 1[1] získal poslední pořadové číslo mezi bezmála 50 letošními novinkami podílových fondů, do svého závodu s pětiletým investičním horizontem vybíhá jako favorit. Další sportovně laděný fond ČSOB Sport Event Winners 12, který ČSOB vyplatila koncem listopadu 2016, totiž vydělal investorům od května 2011 úctyhodných 55,5 procent. V únoru 2016 navíc zvítězil v kategorii Garantované fondy soutěže Finanční produkt roku 2015. [1] Jedná se o podfond belgického investičního fondu Optimum Fund více »

Penzijko bude od ledna ještě výhodnější

14. 12. 2016  15:11  |   Od ledna je možné využít výhodnější podmínky u penzijního spoření v rámci daňových úlev. V praxi to znamená, že každý klient penzijního spoření, který využívá maximální daňové výhody, může nyní získat až 6 36korun od státu každý rok. Daňový odečet se zvýší z původních 12 000 korun na 24 000 korun. 0 více »

Mladí očekávají od stavebka zhodnocení a první úspory pro pořízení nemovitosti, další generace hledají zajištění na stáří

14. 12. 2016  15:11  |   Stavební spoření provází klienty v České republice po celý život. Důvody zřízení „stavebka“ se přitom v jednotlivých etapách života liší. Mladší generace vítá především možnost naspoření určité částky, která pomůže v prvním bydlení a zároveň hledá zajímavější výnos než na běžných účtech. Pro další generace je pak prioritou zajištění svých potomků a vytvoření finanční rezervy do důchodu. více »

Provozní doba poboček ČSOB o Vánocích a transakce na konci roku

12. 12. 2016  16:19  |   Pobočky ČSOB a Era finanční centra upravují v průběhu vánočních svátků svou otevírací dobu. Během svátků, na Silvestra i na Nový rok budou pobočky zcela uzavřeny.  více »

Češi nejvíce nakupují ke konci roku

05. 12. 2016  15:52  |   Klienti ČSOB a Ery Poštovní spořitelny využívají platební karty k výběrům z bankomatů nebo k placení u obchodníků nejvíce v posledním čtvrtletí každého roku a celkový počet i objem transakcí neustále narůstá. Nejvytíženějším obdobím roku je již tradičně konec adventu – především třetí adventní sobota a poslední víkend před Štědrým dnem. Téměř každá druhá transakce proběhne v prodejnách s potravinami. více »

Začala stavba druhé budovy centrály ČSOB v Radlicích

28. 11. 2016  16:13  |   Ve Výmolově ulici přímo naproti stávající centrále ČSOB v těsné blízkosti stanice metra Radlická v Praze 5 začaly první práce na stavbě druhé budovy banky. Do té by se mělo na konci roku 2018 nastěhovat 1 400 zaměstnanců. Stávající budova v Radlicích je dlouhodobě považována za jednu z nejzelenějších staveb u nás. Nové sídlo by ji mělo, co se týče šetrnosti k životnímu prostředí a moderních technologií, ještě překonat. více »

Na Vánoce si půjčil každý desátý Čech, nejvíce mladí

23. 11. 2016  20:38  |   Někteří Češi se před Vánocemi nechovají zodpovědně ke svým rozpočtům. Podle průzkumu ČSOB si někdy na nákup vánočních dárků půjčil u institucí či od svých známých každý desátý člověk (konkrétně 9,4 %). Více si lidé půjčují na vybavení bytu (63,2 %) a na nákup nového či ojetého vozidla (44,9 %). Na Vánoce si přitom půjčují hlavně mladí lidé. Částkou vyšší než deset tisíc určenou na dárky se ve věku 18 až 26 let zadlužilo dokonce 27,5 procenta lidí. více »

Pilot s personalizovanými půjčkami

16. 11. 2016  14:22  |   ČSOB představuje pilotní projekt, ve kterém svým klientům pomocí personalizovaného videa představuje možnost konsolidace půjček. Jedná se o nový způsob, jak oslovit klienta a zároveň mu doručit nabídku šitou přímo na míru.  více »

ČSOB Pojišťovna je připravena na EET. Nabízí speciální pojištění

16. 11. 2016  14:21  |   ČSOB Pojišťovna připravila Pojištění prodloužené a rozšířené záruky pro zařízení sloužící elektronické evidenci tržeb (pokladny určené speciálně pro EET, ale i telefony, tablety, apod.). Pojištění kryje prodlouženou záruku, nahodilé poškození a odcizení. Pojištění se vztahuje i na specifická rizika ztráty dat v případě výpadku elektrického proudu, zkratu, přepětí apod.   více »

Pomáhejte pomáhat, nic vás to nestojí

14. 11. 2016  15:57  |   Právě nyní mají lidé možnost poslat do finále podzimního kola programu ČSOB pomáhá regionům jeden ze tří veřejně prospěšných projektů ve svém regionu. Odborná porota již vybrala tři neziskové a příspěvkové organizace v každém ze 14 krajů. Čtvrtého finalistu v každém regionu zvolí přímo veřejnost. 56 projektů, jejichž cílem je různým způsobem přispět ke zlepšení života v regionech, si v podzimním kole programu rozdělí přes dva miliony korun. více »

Tři čtvrtiny Čechů chce vánoční dárek koupit online. Na co si dát pozor?

11. 11. 2016  12:17  |   E-shopy čekají letos na Vánoce rekordní tržby. Podle průzkumu ČSOB se chystá alespoň některé dárky přes e-shop nakoupit 74 % procent Čechů. Rizika nákupů online však lidé často podceňují. Téměř 55 % dotázaných běžně platí na internetu bez 3D Secure zabezpečení, stejné procento lidí nemá nastaveny notifikační SMS, které je informují o použití karty nebo o pohybu na účtu, a téměř třetina lidí už někdy půjčila svou platební kartu někomu blízkému. více »

V listopadu mohou klienti ČSOB investovat do firem, které vykupují zpět své akcie

08. 11. 2016  15:12  |   ČSOB přichází v listopadu s nabídkou celkem pěti nových investičních produktů. Nejzajímavějším z nich je fond ČSOB Zpětného odkupu 1*, který se zaměřuje na společnosti ze širokého spektra odvětví provádějící zpětný odkup svých akcií.  více »

Lidé si půjčují víc než loni, roste především zájem o online úvěry

07. 11. 2016  14:52  |   Pro spotřebitelský úvěr, ať už se jedná o půjčku na bydlení, konsolidaci nebo neúčelovou půjčku, si na pobočky ČSOB, Finanční centra či na pobočky České pošty od ledna do září letošního roku přišlo o třetinu více zájemců než za stejné období loni. Roste nejen počet, ale i průměrná výše půjček. Lidé si také čím dál více půjčují online.  více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte ČSOB své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2016

04. 11. 2016  00:27  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla ČSOB a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Realitní kanceláře mají boom, zájem o bydlení ale mohou ovlivnit změny v legislativě

02. 11. 2016  15:16  |   Realitní kanceláře zažívají v posledním roce dlouho nevídaný zájem o poskytované služby. Díky rekordně nízkým úrokovým sazbám, příznivě se vyvíjející ekonomice a nízké nezaměstnanosti si Češi ve stále větší míře pořizují bydlení. Poptávku po bytech a hypotékách a tím i tržby realitních kanceláří však může ovlivnit nová legislativa, vyplývá z průzkumu ČSOB v rámci Indexu očekávání firem.  více »

ČSOB je počtvrté nejlepší privátní bankou v České republice podle The Banker

01. 11. 2016  15:42  |   ČSOB Private Banking uspěla v hodnocení komise složené z významných osobností světového bankovnictví, které posuzují kvalitativní i kvantitativní ukazatele. Ocenění pro nejlepší privátní banku roku se uděluje v České republice od roku 2013, pokaždé ho zatím získala ČSOB Private Banking. Slavnostní předání ocenění proběhlo 26. října v Londýně, za ČSOB Private Banking si cenu přebrali Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking a Pavel Tichý, ředitel Wealth Office. více »

ČSOB nabízí klientům platební řešení pro EET

01. 11. 2016  15:37  |   ČSOB nabízí klientům snadné řešení povinností spojených s elektronickou evidencí tržeb (EET) pomocí platebních terminálů. Je vhodné pro klienty, kteří nemají žádný pokladní systém a nechtějí do jeho pořízení investovat, i pro ty, jejichž stávající pokladna neumožňuje rozšíření funkcí pro potřeby EET.  více »

Nestresujte se až do jara kvůli zlodějům a vandalům. Pojistěte svou chatu nebo chalupu

25. 10. 2016  15:50  |   Chalupářská sezóna skončila a chataři zůstávají o víkendech ve městech. Před opuštěním svého rekreačního obydlí na dlouhé zimní měsíce je ale potřeba chatu dobře připravit. Kromě toho, že před zimou vypnete vodu a provedete další zazimovací procedury, myslete i na zabezpečení proti vloupání. Chaty se totiž v tomto období stávají velmi snadným terčem zlodějů.  více »

ČSOB radila studentům jak nenaletět na internetu

21. 10. 2016  20:48  |   Bankéři z ČSOB dnes studentům dvou pražských gymnázií radili, jak se bezpečně pohybovat v internetovém prostředí a rozpoznat podvodný e-mail nebo sociální inženýrství. Studentům zejména kladli na srdce, že nejslabším prvkem v zabezpečení je sám klient. Účast bankéřů z ČSOB na školách byla součástí projektu České bankovní asociace „Bankéři jdou do škol“, který se snaží o osvětu a edukaci mladých lidí v oblasti financí.  více »

Podnikatelé zůstávají optimističtí. Index očekávání firem byl ve třetím kvartále zatím druhý nejvyšší

19. 10. 2016  16:06  |   Index očekávání firem, kterým ČSOB zjišťuje náladu malých a středních podnikatelů a firem, ve třetím čtvrtletí vykázal svůj zatím druhý nejlepší výsledek. V porovnání s minulým rekordním kvartálem sice poklesl o 3,5 bodu na 27,9 bodu, Index však nadále zobrazuje převažující optimismus v podnikatelském sektoru. Ten podporuje i doposud nejvyšší spokojenost podnikatelů s celkovou ekonomickou situací v České republice. více »

Kolik stojí naše nešikovnost? V průměru 20 000 korun

17. 10. 2016  14:25  |   Pojistit si vlastní nešikovnost, ať už v zaměstnání nebo jinde, kde se běžně pohybujeme, se už pomalu stává nutností. S příchodem nového občanského zákoníku se platby za „den blbec“ navíc výrazně zvyšují.    více »

ČSOB modernizuje své pobočky. Mění se způsob obsluhy, jejich podoba i vybavení

13. 10. 2016  13:50  |   Pobočková síť ČSOB se začala měnit a prochází významným redesignem. Doposud bylo otevřeno 22 poboček v nové podobě, do konce roku by jich mělo být minimálně dalších 5. Zrekonstruované pobočky přinášejí nový koncept poskytování služeb, příjemné prostředí s nadčasovým designem a pokročilými technologiemi. Jako poslední se klientům otevřela pobočka v nákupním centru Černý Most v Praze. více »

Pojištění domácnosti prodlouží záruku všech spotřebičů na 5 let. Dokáže vám opatřit i deratizátora

11. 10. 2016  13:35  |   S ČSOB Pojišťovnou vás už nic nepříjemně nepřekvapí. Zatímco většina běžných pojištění vás ochrání před situacemi, které se dají tušit, inovativní pojištění domácnosti Náš domov počítá i s tím, co by jiné ani nenapadlo, nebo co nepovažují za důležité. Nepředvídatelné a nepravděpodobné události se však mohou stát velmi jednoduše. Součásti pojištění tak je například 5letá záruka na veškeré spotřebiče, služby deratizátora nebo třeba elektrikáře či úhrada i zapůjčených věcí při jejich krádeži. A tímto směrem se ubírá nová kampaň ČSOB Pojišťovny s podtitulem „čekáme nečekané“, která je součástí dlouhodobějšího konceptu společnosti, na kterém chce do budoucna stavět mediální obraz svých produktů a služeb. více »

Kdy si začít spořit na důchod? Co nejdříve!

06. 10. 2016  13:27  |   Průměrný Čech stráví v důchodu čtvrtinu svého života. Další čtvrtinu jako dítě nebo student. Zbývá polovina, kdy si díky drobné a pravidelné úspoře či investování může zajistit svou budoucnost. Se spořením je proto dobré začít co nejdříve, zvlášť pokud se chce člověk ve stáří věnovat svým koníčkům či cestování. V ČSOB Penzijní společnosti si spoří i mladí lidé, ve věku do 35 let. Společnost spravuje prostředky více než 102 tisícům mladých klientů, kteří si v průměru odkládají 369 Kč měsíčně. více »

Sekce obsahuje celkem 324 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti