Citibank představila nový design svých webových stránek


27. 08. 2012  12:46   |   TZ   |   komentářů (1)

Citibank Europe plc v České republice spustila nový design svých webových stránek, které se řídí globálním designem Citi. S novým webem banka přichází v době, kdy slaví celosvětově 200leté výročí svého působení.

Tento design prošel v České republice tříměsíčním testovacím obdobím. Průběžný průzkum zaznamenal velmi pozitivní ohlasy ze stran zaměstnanců a především klientů Citibank Europe plc a ukázal, že nový vzhled je vnímán jako velmi příjemný a lidský. Oblíbenost mezi klienty potvrzuje i navýšení počtu online žádostí o finanční produkty.

.

„Věříme, že nový design webu bude pro klienty přehlednější a ulehčí jim vyhledávání informací o produktech a službách, které Citibank nabízí,“ říká Jan Horák, manažer pro online komunikaci pro region střední Evropy v Citibank.

Změnu vzhledu zaznamenaly hlavní stránky všech tří podkategorií webu: osobní bankovnictví, Citigold a firemní bankovnictví. Přihlašování do internetového bankovnictví je přesunuto na levou stranu domovské stránky. Nové webové stránky se vyznačují především jednotností, jednoduchostí a Citibank také očekává, že podpoří prodej jejích produktů a služeb.

Navštivte naše nové stránky na www.citibank.cz.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98881 / Celkový počet hodnoceni 983
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti