CitiPůjčka od Citibank byla vyhlášena třetím nejlepším úvěrovým produktem na českém trhu v roce 2012


04. 02. 2013  15:00   |   tz   |   komentářů (0)

CitiPůjčka se v rámci soutěže Finanční produkt roku 2012, organizované analytickou společností Scott & Rose, umístila v kategorii Půjčky na třetí příčce. Ve zmíněné kategorii jsou porovnávány RPSN, poplatky, nutnost vedení běžného účtu, dostupnost (pobočky) a nabídka volitelného pojištění k půjčce. Dobře hodnoceny byly především speciální akční nabídky CitiPůjčky v průběhu loňského roku, které klientům Citibank Europe plc umožnily například získat slevu ze standardní úrokové sazby, bezplatné zpracování úvěru a možnost předčasného splacení úvěru zdarma.

Produkt CitiPůjčka nabízí možnost čerpání neúčelového úvěru až do výše 600 000 Kč, bez ručitele a s výhodnou úrokovou sazbou. Žadatelé o CitiPůjčku nemusí osobně navštívit pobočku Citibank Europe plc, bankéř klienty navštíví v jimi určeném čase a místě. O CitiPůjčku lze zažádat prostřednictvím online formuláře na webových stránkách www.citibank.cz nebo zavoláním na klientskou linku 844 555 666.
Hodnotitelem a vyhlašovatelem Finančního produktu roku je analytická společnost Scott & Rose, provozovatel finančního portálu Finparáda.cz.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.04474 / Celkový počet hodnoceni 1140
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti