Citi® Premium nabízí spoustu výhod


02. 08. 2012  11:49   |   tz   |   komentářů (0)

Citibank Europe plc uvedla v červenci na český trh balíček služeb Citi® Premium, který pro klienty představuje komplexní řešení pro správu financí. V rámci balíčku získají klienti Citibank běžné účty vedené v českých korunách a dalších třinácti měnách, spořicí účty v korunách a eurech a mají možnost individuálního přístupu při zhodnocování svých prostředků, vytvoření osobního investičního profilu a strategie i profesionální služby osobního bankéře.

„Balíček služeb Citi® Premium je určen především klientům, kteří chtějí aktivně nakládat se svými finančními prostředky a zároveň očekávají od banky individuální přístup,“ říká k novému produktu Veronika Špaňárová, ředitelka retailového bankovnictví v Citibank.

 

Balíček služeb Citi® Premium je zcela zdarma první tři měsíce od podepsání smlouvy. Po uplynutí této doby je vedení balíčku Citi® Premium pro klienty Citibank nadále bez poplatku, pokud mají v daném měsíci průměrný zůstatek na svém běžném účtu vedeném v korunách nebo jiné měně ve výši odpovídající minimálně dvěma stům tisícům korunám nebo činí-li součet příchozích plateb na účty v rámci balíčku minimálně sedmdesát tisíc korun. Klientům, kteří nesplňují ani jedno z těchto kritérií, je za vedení balíčku účtován měsíční poplatek ve výši třistapadesát korun.

 

Klienti Citibank také získají velice výhodné podmínky pro každodenní nakládání se svým účtem, jako například zdarma měsíčně neomezené množství tuzemských plateb, deset výběrů hotovosti z kteréhokoliv bankomatu v ČR a pět výběrů hotovosti z kteréhokoliv bankomatu po celém světě. V rámci balíčku služeb Citi® Premium získají klienti zdarma také Osobní cestovní pojištění a zlatou kreditní kartu Citi Gold, která svým držitelům přináší mnoho atraktivních výhod u partnerů v oblasti módy, gastronomie, ubytování, zábavy a životního stylu, či služby concierge.

   

Investiční služby

Citi® Premium přináší klientům mnoho možností, jak dále zhodnotit své finance. Nedílnou součástí investičních služeb v rámci balíčku je vytvoření individuálního investičního profilu a strategie šité na míru konkrétním požadavkům a očekáváním klienta. Paleta investičních produktů, se kterými bankéři Citibank pracují, sestává z více než stošedesáti  interně přezkoumávaných podílových fondů od sedmi investičních společností a ze strukturovaných dluhopisů nabízejících potenciál nadprůměrných výnosů při úplné nebo částečné ochraně investované jistiny. Dále investiční nabídka zahrnuje Prémiové devizové produkty, které jsou navázané na pohyb kurzů různých měnových párů a při již splatnosti od jednoho týdne mohou přinášet zpravidla výrazně vyšší výnos než běžné vklady. Klienti Citibank také mohou využívat velmi konzervativních bonusových vkladů, které vždy nesou minimální garantovaný úrok.

 

V rámci balíčku služeb Citi® Premium mohou klienti také využívat službu Citibank Global Transfer, která nabízí možnost elektronických plateb prováděných v reálném čase mezi účty Citibank po celém světě. Klienti mají zdarma i přístup k internetovému bankovnictví Citibank Online, mobilnímu bankovnictví Citi Mobile a telefonnímu bankovnictví CitiPhone, získají embosovanou debetní kartu CitiCard typu MasterCard s implementovanou technologií 3D Secure, ke které může být zdarma vydána další karta stejného typu pro rodinného příslušníka staršího 15 let. Při placení touto kartou mohou klienti využít výhod a slev poskytnutých partnery v rámci programu Citi Club, který nabízí přístup k výhodným nabídkám z oblasti gastronomie, nakupování, sportu, zdraví i péče o tělo po celé České republice.

   

Citi® Premium ve zkratce

 
 • ·        Běžné účty v českých korunách a 13 dalších zahraničních měnách
 • ·        Spořicí účet v českých korunách a eurech
 • ·        Investiční účet a investiční služby (vytvoření individuálního investičního profilu a strategie)
 • ·        Komplexní servis osobního bankéře
 • ·        Nabídka více než 160 podílových fondů od 7 investičních společností
 • ·        Strukturované dluhopisy
 • ·        Prémiové devizové produkty
 • ·        Bonusové vklady
 • ·        Zdarma 10 výběrů v hotovosti ze všech bankomatů v ČR
 • ·        Zdarma 5 výběrů hotovosti ze všech bankomatů v zahraničí
 • ·        Zdarma tuzemské korunové transakce
 • ·        Zdarma služba Citibank Global Transfer
 • ·        Kreditní karta Citi Gold
 • ·        Zdarma internetové bankovnictví Citibank Online, mobilní bankovnictví Citi Mobile a telefonní bankovnictví CitiPhone
 • ·        Zdarma zřízení a vedení účtů v rámci balíčku Citi® Premium pro rodinného příslušníka včetně embosované debetní karty CitiCard typu MasterCard
 • ·        Osobní cestovní pojištění a concierge služby; možnost dalších volitelných pojištění k Citi platební kartě
 • ·        Výhody a slevy v rámci programu Citi Club


Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.01102 / Celkový počet hodnoceni 998
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti