ČMSS spouští soutěž „Svět bydlení očima dětí“ o 50 tisíc Kč


18. 05. 2017  13:29   |     |   komentářů (0)

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) spouští soutěž „Svět bydlení očima dětí“. Hlavní cenou je příspěvek na rekonstrukci dětského pokojíčku v hodnotě 50 tisíc korun.

ČMSS připravila pro děti a jejich rodiče soutěž „Svět bydlení očima dětí“. Děti budou moci nakreslit svou představu o ideálním dětském pokojíčku. Hlavní cenou v soutěži je rekonstrukce dětského pokoje v hodnotě 50 tisíc korun, na děti čeká i řada dalších cen. 

„Věříme, že kromě řady obrázků získáme i zajímavou sondu do myšlení dětí a jejich představ
o ideálním bydlení. Z našich průzkumů vyplývá, že právě potřeba nového dětského pokojíčku bývá jedním z nejčastějších důvodů pro rekonstrukci bydlení. Při hodnocení všech obrázků budeme spolupracovat např. s psychologem či architektem, budeme rádi, když se nám společně podaří nabídnout inspiraci těm, kdo se na rekonstrukci teprve připravují,“
uvedl k soutěži vedoucí komunikace ČMSS Tomáš Kofroň. 

Soutěž je připravena ve spolupráci s externím rodinným serverem, soutěžit lze zde:http://zena-in.cz/svet-bydleni-ocima-deti. Autor nejzajímavějšího obrázku získá hlavní cenu, kterou je 50.000 korun na rekonstrukci dětského pokojíčku nebo na jeho vybavení dle vlastního výběru.  Výherce vybere odborná porota ze všech přihlášených obrázků. O dalších cenách mohou rozhodnout hlasováním čtenáři. 

ČMSS dlouhodobě podporuje rodiny a děti, v aktuální kampani zvýhodňuje rodinné i dětské smlouvy zvýhodněnými poplatky či dárky. Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.22105 / Celkový počet hodnoceni 190
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti