ČS nabízí individuální účet


10. 08. 2007  17:35   |   tiskové centrum FSČS   |   komentářů (4)

Česká spořitelna nabízí od 10. srpna 2007 Osobní účet, který si mohou klienti sestavit individuálně podle svých potřeb. Nejde o balíček služeb, který je předem nastavený, ale každý klient si může sám vybrat z různých produktů a služeb.

Od druhé poloviny června probíhalo v části pobočkové sítě České spořitelny pilotní testování účtu. Během pilotu si svůj Osobní účet sestavilo více než 30 000 klientů, přičemž přes 20 % z nich si transakční účet u České spořitelny otevřelo nově.

„Není možné sestavit pevné balíčky, které by vyhovovaly všem skupinám klientů a jejich potřebám.  Podle výzkumu, který pro Českou spořitelnu realizovala agentura TNS AISA  mezi 800 klienty českých bank, 85 % z nich přivítá možnost sestavit si účet podle vlastních představ. Během přípravy nového účtu, který by postupně měl nahradit všechny stávající účty pro soukromou klientelu, jsme vycházeli z předpokladu, že neexistuje průměrný klient. Ať si tedy každý vybere účet, který si sám složí,“ uvedl  Martin Techman, ředitel úseku rozvoj obchodu.

V Osobním účtu České spořitelny si klient může vybrat až 30 různých druhů a úrovní produktů a navazujících služeb a k tomu získává automaticky vedení účtu, pravidelný výpis, spořící plán a trvalé příkazy. Klient může vybírat z produktů a služeb jako např. debetní karta, neomezený počet výběrů z bankomatů České spořitelny zdarma, neomezený počet plateb v rámci ČR zdarma, SERVIS 24, kontokorent či např. pojištění schopnosti splácet. Úročení Osobního účtu České spořitelny se může pohybovat až na úrovni 2% p.a., v závislosti na volbě klienta. Klienti si mohou v průběhu času Osobní účet České spořitelny kdykoli zdarma upravit podle toho, co opravdu využívají a podle jejich měnících se životních situací a potřeb,“ zdůraznil Martin Techman.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.00555 / Celkový počet hodnoceni 901
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti