ČSOB je nejatraktivnější českou bankou pro zaměstnance


06. 04. 2018  17:48   |     |   komentářů (0)

ČSOB získala ocenění Randstad Award pro nejatraktivnějšího českého zaměstnavatele v oboru bankovnictví a finančních služeb. Potvrzuje se tím postavení ČSOB jako moderního zaměstnavatele, pro kterého chtějí lidé pracovat i za současné situace na trhu, kdy si mohou vybírat z řady pracovních nabídek. Největší globální průzkum zaměstnaneckých preferencí Randstad Employer Brand Research se v České republice konal vůbec poprvé za účasti téměř 7500 tuzemských respondentů.

„Pro ČSOB jsou lidé vždy na prvním místě. To platí jak pro klienty, tak pro naše zaměstnance. Pravidelně se našich lidí ptáme, s čím jsou v práci spokojeni a co by naopak chtěli změnit. Zájemci o práci se přitom dnes rozhodují nejen podle výše ohodnocení, ale i na základě dalších kritérií, jako jsou časová flexibilita nebo příjemné pracovní prostředí, aby mohli snáze sladit soukromý a pracovní život,“ říká Marcela Suchánková, členka představenstva ČSOB a vrchní ředitelka pro oblast řízení lidských zdrojů. „Lidé hledají zajímavou práci ve firmě, která jim umožní další profesní rozvoj. Chtějí takové šéfy, které jim dají prostor pro vlastní nápady a budou je motivovat. V ČSOB jim nabízíme nejen to, ale i možnost vyzkoušet si jiné pracovní pozice nebo nastartování kariéry v rámci celé KBC Group,“ dodává.

V prvním českém ročníku dotazníkového šetření Randstad Employer Brand Research jeho účastníci posuzovali 150 největších tuzemských soukromých zaměstnavatelů. V průzkumu respondenti uváděli, pro kterou z firem by rádi pracovali a jak znají a vnímají značky jednotlivých zaměstnavatelů. Zaměstnavatele také hodnotili pomocí deseti základních atributů, podle kterých se rozhodují, zda zůstanou u stávajícího zaměstnavatele či zda je pro ně pracovní nabídka zajímavá. Lidé hodnotí finanční ohodnocení a benefity, jistotu práce a možnost kariérního růstu, zajímavou pracovní náplň, atmosféru na pracovišti, work-life balance nebo pověst firmy.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3 / Celkový počet hodnoceni 200
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti