ČSOB přináší novou službu k Premium Kartě, část z platby půjde na výcvik vodicích psů pro nevidomé


15. 04. 2019  00:23   |     |   komentářů (0)

ČSOB se společností Mastercard doplnily ke kreditní Premium Kartě novou službu, která propojuje svět financí a dobročinnosti. Z každé provedené platby půjde 0,1 % na výchovu a výcvik vodicích psů pro nevidomé. Stejným dílem přispěje i ČSOB a Mastercard, čímž se příspěvek ztrojnásobí. Částka bude směřovat na účet Nadačního fondu Mathilda.

„Věříme ve svět, kde úspěšní pomáhají těm, kteří v životě moc štěstí neměli. Náklady na výcvik vodicího psa se pohybují mezi 250 000 až 300 000 korun, a i když většinu nákladů lze žádat od státu, platí to pouze u úspěšných výcviků. Proto jsme se rozhodli tuto aktivitu trochu rozhýbat. Čím více lidí se přidá, tím více může být vycvičených psů, kteří někomu zvýší samostatnost a podstatně změní život k lepšímu,“ říká Petr Hutla, vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB.

Nová služba je k dispozici klientům od 15. dubna. Tato jedinečná platební karta, která bude navíc nově pomáhat, patří k těm nejlepším na trhu nejen svým designem, ale především službami, které nabízí. Obsahuje exkluzivní pojištění v nejvyšších variantách (cestovní pojištění, pojištění ztráty a krádeže i pojištění nákupu a prodlouženou záruku), ale i další benefity v oblasti cestování, jako jsou VIP vstupy do letištních salónků čí partnerský program Premium. Výše daru se držiteli karty bude zobrazovat v měsíčním výpisu z úvěrového účtu, jednou ročně pak dostane potvrzení pro daňové účely. Více informací ke kartě je k dispozici na stránkách https://www.csobpremium.cz/portal/produkty-a-sluzby/premium-karta. Premium Karta patří do skupiny exkluzivních produktů určených výhradně pro klienty služby ČSOB Premium.

Služba ČSOB Premium pro náročné klienty funguje od roku 2016 a je zdarma při splnění alespoň jedné z následujících podmínek: měsíční příjem minimálně 50 tisíc korun, úspory nejméně 1,5 milionu korun nebo hypoteční úvěr v objemu 3 miliony korun a více.
Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3 / Celkový počet hodnoceni 164
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti