ČSOB Studentské konto – „Být mladý se mi vyplácí“


29. 08. 2012  15:31   |   tz   |   komentářů (0)

V ČSOB startuje kampaň na podporu Studentského konta, které studentům od podzimu nabídne rozšíření zvýhodněných služeb. Nově studenti již při otevření konta mohou zdarma získat ČSOB Kreditní kartu s limitem až 20 000 korun, a to bez dokládání příjmu. Tato výhoda platí pro nové i stávající klienty. Mottem kampaně je „Být mladý se mi vyplácí“.

„Studentům nově již při otevření konta nabídneme kreditní kartu. Jedná se o standardní ČSOB Kreditní kartu, studenti ji ale mají ke kontu zdarma – bez poplatku za vedení úvěrového účtu. Budou mít možnost rozdělit si limit 20 000 korun mezi ČSOB Kreditní kartu a Povolené přečerpání účtu. Pokud by měl klient zájem o vyšší limit, je možné poskytnout kreditní kartu ve standardním procesu, tedy buď na předschválený limit nebo s doložením příjmu,“ říká Jana Opršalová, manažerka segmentu Platební komfort ČSOB.

 

Mimo již zmíněných výhod nabízí ČSOB Studentské konto i další nové výhody. Horní hranice věku pro vedení konta zdarma pro studenty je prodlouženo na 30 let. Dokládání potvrzení o studiu se zjednodušuje, student dokládá potvrzení o studiu pouze dvakrát, v 21 a 26 letech. Pokud tedy student po maturitě plánuje cestovat, či pracovat v zahraničí, nebo se mu nepodařily přijímací zkoušky na VŠ, k otevření konta mu stačí pouze občanský průkaz.

 .

Studenti za vedení studentského konta neplatí a všechny odchozí transakce přes elektronické bankovnictví mají zdarma. Studentské konto se nově nabízí i absolventům po předložení absolventského diplomu, který není starší než 1 rok. Studenti si budou moci otevřít konto i on-line. Stačí vyplnit webový formulář a vybrat si pobočku, ve které chce mít klient konto vedeno. Pobočka po přípravě všech potřebných dokumentů studenta kontaktuje za účelem podepsání smlouvy a vyzvednutí karty. Pokud se student přestěhuje do jiného města, konto půjde s ním, stačí navštívit novou pobočku. Kampaň odstartovala 22. srpna a poběží až do 19. října 2012. V jejím průběhu je pro klienty připraveno hned několik akčních nabídek. K novému studentskému kontu lze v období kampaně zdarma získat Image kartu či poukázku Student Agency v hodnotě 500 Kč k ČSOB Kreditní kartě. Součástí podpory je také soutěž na Facebooku o finanční výhru pro 50 soutěžících. Do kampaně se zapojilo téměř 200 škol po celé ČR. „Touto kampaní chceme oslovit především vysokoškolské studenty, aby si založili ČSOB Studentské konto a stali se našimi klienty na začátku zimního semestru, kdy přirozeně řeší potřeby spojené se studiem. Předpokládáme, že naše nabídka zaujme i absolventy, kteří mohou mít založený účet v jiné bance, případně ho vůbec nemají. V kampani dramatizujeme skutečnost, že mladí se chtějí bavit. Proto jim přinášíme zábavu a současně produkt ušitý na míru jejich životnímu stylu,“ komentuje Tomáš Brych, ředitel útvaru Marketingová komunikace ČSOB.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98488 / Celkový počet hodnoceni 860
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti