Další skvělá soutěž: Hrajte s BP.com a Air Bank o nový iPad Apple 2!


28. 12. 2011  12:39   |   bp.com   |   komentářů (0)

Série letošních bezkonkurenčních soutěží nekončí! Na našem webu můžete i v prosinci soutěžit o vynikající cenu – Apple iPad 2! Zvyšujte finanční gramotnost s Air Bank!

Náš server a Air Bank se rozhodli v rámci zvyšování bankovní gramotnosti uspořádat v prosinci soutěž o Apple iPad 2. Tak jako pravidelně, i této soutěže se mohou účastnit osoby ve věku od 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky. Vyhraje ten, kdo správně odpoví na všech 10 otázek a poté bude vylosován. Formulář můžete vyplňovat do 31. prosince 2011, 23:59 hodin. Pravidla soutěže najdete ZDE. Přejeme hodně štěstí.

.

ŽÁDNÁ LEVÁ – KLIKNĚTE TADY A SOUTĚŽTE O APPLE IPAD 2!!!

.

O partnerovi soutěže:

Air Bank, člen skupiny PPF, chce být první bankou, kterou budou mít lidé rádi. Je plnohodnotnou bankou, s pobočkovou sítí, moderním internetovým bankovnictvím a jednoduchou a srozumitelnou nabídkou. Nabízí běžný a spořicí účet a dva cenové programy. Malý tarif je bez měsíčního poplatku a platí se za vybrané služby; s Velkým tarifem zaplatí zákazník měsíční poplatek a má všechny běžné služby včetně výběru z libovolného bankomatu v EU zdarma. U spořicích účtů Air Bank garantuje, že úrok bude vždy patřit mezi tři nejvyšší na trhu.


Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.97166 / Celkový počet hodnoceni 882
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti