Druhý svátek vánoční. Vánoce sice končí, ale nezoufejte, blíží se Silvestr


26. 12. 2016  00:08   |   Miroslav Zeman   |   komentářů (0)

Jako server Bankovní poplatky a jménem našeho partnera společnosti GEEN.EU jsme popřáli svým čtenářům příjemné a pohodové prožití Vánočních svátků. Naše přání se vztahuje i na druhý svátek Vánoční.

Druhý svátek Vánoční už značí konec Vánočních svátků jako takových. Velká část obyvatel si však vzala dovolenou a má volno až do nového roku. Výhodou Vánočních svátků i jejich formálního konce je fakt, že se můžeme s jejich koncem těšit na něco nového, blízkého a to je oslava konce roku - Silvestr. Ačkoliv Silvestr je svátkem spíše pro dospělé, dokážou si ho užívat i děti a tak je konec roku vlastně pro všechny naplněn sváteční atmosférou, která končí až prvním pracovním dnem nového roku.

GEEN 

I náš partner projektu VSTŘÍCNÁ BANKA vám přeje co nejkrásnější prožití Vánočních svátků

A tak jako se s koncem vánočních svátků těšíme na oslavy konce roku, tak i v životě s každým koncem začíná něco nového. Když už jsme na poli přísloví, chceme připomenout, že příslovími se dá popsat i problematika financí, finanční gramotnosti i dalších životních zkušeností. Důkazem této skutečnosti je kniha Patrika Nachera, majitele serveru Bankovní poplatky, který na přísloví postavil svou knihu KONEC FINANČNÍCH NEGRAMOTŮ V ČECHÁCH

NOVOU KNIHU PATRIKA NACHERA TŘEBA JAKO NOVOROČNÍ DÁREK SI MŮŽETE ZAKOUPIT PŘÍMO ZDE!

Konec negramotů

Moc bych si přál aby letošní, již končící Vánoční svátky přispěly k většímu sepětí v rodinách, k větší míře tolerance a lásky mezi lidmi. Ani politici, ani elity, ani vynálezci či učenci netvoří a neurčují život lidí a charakter společnosti, ale jsou to sami obyčejní lidé, kteří každý svým vlastním chováním, hodnotami a životním příkladem tvoří nejen mikrosvět rodiny kde žijeme, ale také celou společnost.

Pokud si každý uvědomí svou výjimečnou a důležitou roli, kterou svým příkladem dává ostatním, pokud si to uvědomí tisíce, statisíce a miliony lidí, bude život mnohem lepší. A pokud se vám nepodaří přesvědčit ostatní, či ty nepřesvědčitelné, pak si alespoň sami ovlivníte život ve svém vlastním světě, tedy světě své rodiny, svého zaměstnání a svých přátel, a to co nejvíce pozitivně.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.97491 / Celkový počet hodnoceni 797
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti