Equa bank opět snižuje úrokové sazby u hypoték


21. 08. 2014  16:26   |   TZ   |   komentářů (0)

Equa bank zvýhodňuje úrokovou sazbu u dalších hypoték. V případě refinancování hypotečního úvěru tak sazba začíná již na 2,19 % p.a. a v případě účelové hypotéky na 2,29 % p.a. Kromě toho, že se na uzavření hypotéky neváže žádný poplatek za poskytnutí, pokračuje i nadále akce Vracíme poplatky, kdy klienti při převedení hypotéky k Equa bank získají bonus 5 400 Kč, což je průměrná částka, kterou platili za vedení hypotéky u své předchozí banky.

Po snížení úrokové sazby u neúčelové hypotéky jsme přistoupili ke snížení sazeb také u refinancovaných a účelových hypoték. Reagujeme tak na poptávku klientů po hypotečních produktech Equa bank. Nízká úroková sazba, poskytnutí úvěru zdarma a možnost získat zpět zaplacené peníze dělají z hypotéky u Equa bank jednu z nejvýhodnějších na trhu,“ říká Ondřej Hák, ředitel úvěrových produktů Equa bank.

S hypotékou od Equa bank získá klient kromě zvýhodněné sazby také bezplatný běžný účet a výběry zdarma ze všech bankomatů v ČR.

Do konce srpna lze také využít nabídku neúčelové hypotéky od Equa bank s garantovaným úrokem 3,99 % p.a. Rekordně nízký úrok platí pro všechny neúčelové hypotéky a to bez ohledu na výši úvěru nebo délku splácení. Neúčelovou hypotéku lze přitom využít na cokoliv, třeba na nákup auta, vybavení domácnosti nebo na zaplacení školného dětem.

Další zajímavé zprávy z bank naleznete ZDE!Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.01008 / Celkový počet hodnoceni 893
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti