Era má pro klienty průhledné platební karty MasterCard


11. 09. 2012  13:06   |   tz   |   komentářů (0)

Era představuje novou řadu platebních karet vyrobených z transparentních matných plastů. Designový koncept pro všechny typy karet ctí tento moderní a nezvyklý materiál a akcentuje jednoduchost, která je krédem značky Era. Nové karty Debit MasterCard jsou nástupcem Maxkaret, jejichž vydávání bylo ukončeno k 30. 6. 2012.

„Nově vydávané karty mají totožné funkcionality, na které byli klienti zvyklí u Maxkaret. Dají se použít jak v pobočkách České pošty a Era finančních centrech, tak v bankomatech a u obchodníků. Směle minimalistické jednobarevné karty pro nejmladší klienty doplňují karty s elegantním potiskem vytvářejícím mozaiky ze základních geometrických útvarů,“ popisuje Aleš Pospíšil, výkonný ředitel Řízení segmentů Poštovní spořitelny.

 

Maxkarty, které mají klienti v tuto chvíli v držení, jsou samozřejmě nadále platné a jejich vlastnosti se nemění. Karty Debit MasterCard jsou na rozdíl od Maxkaret embosované a nabízí všem svým držitelům vyšší uživatelský komfort.

 

         

„Kromě služeb, které platební karta poskytuje, je pro mnoho klientů důležitý i její design. Od klasického barevného plastu se karta postupem času proměnila v osobitý doplněk, který se stává součástí image držitele. I platební karty jdou s dobou a čas od času potřebují „nový kabát“. Jsme proto velmi potěšeni, že můžeme ve spolupráci s ČSOB uvést do Čech sestavu atraktivních průhledných platebních karet na úplně nové platformě Debit MasterCard, “ říká Pavel Javorský, obchodní ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku. Ve světě již byly vyrobeny i platební karty s dalšími neobvyklými vzhledovými efekty a povrchy. Například karty s duhovým efektem nebo jinak využívající odrazu a lomu světla, fosforeskující či příjemně vonící.

   

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků.

 

MasterCard(NYSE: MA), www.mastercard.com,je globální platební a technologická společnost. Zajišťuje fungování nejrychlejší procesní sítě platebních transakcí na světě. Propojuje uživatele, finanční instituce, firmy, vlády a společnosti ve vice než 210 zemích a územích. Produkty a řešení MasterCard dělají každodenní obchodní aktivity – jako nakupování, cestování, řízení byznysu a financí – jednodušší, bezpečnější a efektivnější pro každého. Následujte nás na Twitteru @mastercardnews, diskutujte s námi na The Heart of Commerce Blogodebírejtenaše novinky.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.0214 / Celkový počet hodnoceni 1028
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti