Expobank CZ rozšířila top management o tři nové odborníky


16. 07. 2017  09:06   |     |   komentářů (0)

Expobank CZ v červenci výrazně posiluje tým manažerů na vedoucích pozicích. Tomáš Hadžega nastupuje do Expobank CZ na pozici Head of Corporate Banking Czech Republic, Marie Mourková přichází jako Head of Human Resources a Jan Karásek nově řídí oddělení Risk Managementu.

 Tomáš Hadžega_profil Tomáš Hadžega (40) se pohybuje v bankovnictví od roku 1998. V celé své dosavadní kariéře se věnoval zejména korporátnímu bankovnictví a zahraničnímu obchodu. Do Expobank CZ přichází z korporátního oddělení pražské pobočky Bank of China, předtím působil řadu let na různých vedoucích pozicích v Raiffeisenbank či v PPF Bance. Z pozice ředitele korporátního bankovnictví Expobank CZ bude zodpovědný za služby firemním klientům, export a zahraniční obchod. Rovněž povede German Desk, který pečuje o německé, rakouské a švýcarské společnosti působící na českém trhu, a Czech Desk zajišťující komfort tuzemským společnostem a podnikatelům.  Tomáš Hadžega je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, hovoří plynně anglicky a německy.

 

 

 unnamed-1 Marie Mourková (42) se oblastí HR zabývá od počátku své kariéry v roce 1998. Po studiích na univerzitách ve Francii a Německu absolvovala Filozofickou Fakultu Ostravské univerzity. Působila nejdříve jako lektor a vedoucí oddělení vzdělávání v pojišťovně Zürich Insurance, poté dvanáct let v oddělení lidských zdrojů UniCredit Bank. Do Expobank CZ přichází z UniCredit Leasing, kde řídila HR oddělení pro Českou i Slovenskou republiku. Marie Mourková hovoří plynně anglicky, německy a francouzsky.

 

 

 

 unnamed-2 Jan Karásek (44) do Expobank CZ přichází z Komerční banky z pozice vedoucího oddělení kreditní analýzy korporací. Během své téměř dvacetileté pracovní kariéry působil zejména na klíčových pozicicích v oblasti Risk Managementu a Risk Assesmentu, nejdéle v Citibank, kde pracoval nejen v české, ale i v bulharské pobočce. Jan Karásek je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a získal titul MBA na renomované americké univerzitě Rochester Institute of Technology ve státě New York. Jan Karásek hovoří plynně anglicky.

 Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.01099 / Celkový počet hodnoceni 182
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti