Expobank CZ zavádí online onboarding u běžných a spořicích


11. 07. 2017  18:16   |     |   komentářů (0)

Expobank CZ zjednodušuje a urychluje zakládání běžných účtů Expo Active a Expo Global i spořicího účtu Expo, a to zavedením elektronického onboardingu pro nové klienty. Ti si tak nyní mohou sjednat účet pohodlně z domova ze svého počítače či jakéhokoliv mobilního zařízení prostřednictvím internetového bankovnictví Expobanking.

„Online založení účtů v naší bance je velmi rychlé a intuitivní, chceme klientům celý proces co nejvíce usnadnit. V případě doložení požadovaných dokladů a splnění podmínek pro jeho otevření účet zřídíme nejpozději do dvou pracovních dnů,“ říká Přemysl Valouch, ředitel oddělení Personálního bankovnictví Expobank CZ. Běžné účty Expo Active a Expo Global plně pokrývají denní, ale i ty méně běžné potřeby klientů. Expo Active je určen těm, kteří používají účet především v rámci České republiky, k úhradám využívají zpravidla platební kartu a platby i trvalé příkazy zadávají elektronicky. Expo Global využijí zejména osoby, které často cestují do zahraničí. Zřízením účtů klient získá platební kartu MasterCard Standard nebo MasterCard Gold a výběry zdarma ze všech tuzemských či zahraničních bankomatů. Nadlimitní zůstatky hotovosti se ihned zhodnocují na spořicím účtu, se kterým je účet propojen a klient má tak vždy k dispozici hotovost ve výši vlastního nastavení.

 

Novým klientům banka nabízí první dva zkušební měsíce vedení účtu zdarma. Více informací o založení účtu online na bezplatné infolince 800 700 800 nebo na www.expobank.cz.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.95601 / Celkový počet hodnoceni 341
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti