Financování nákupu ve výprodeji půjčkou – v zahraničí normální, Češi začínají


08. 08. 2019  00:29   |     |   komentářů (0)

Trend, který sledujeme převážně v zahraničí, se dostává i do České republiky. Lidé začínají poznávat přínosy nákupu na splátky i na e-shopech a ve výprodejích. Proč si nepořídit sportovní výbavu, sezónní oblečení výhodně ve výprodeji pro celou rodinu? Pokud čítá alespoň 4 členy, určitě se vyplatí věci nakoupit za nižší cenu, i když si na takovou transakci budete muset půjčit nebo použít kreditní kartu.  

V zahraničí je to běžnou praxí, a i Češi se již také naučili orientovat se v cenových maloobchodních politikách, vědí, kdy je výhodné počkat a kdy naopak uskutečnit nákup ihned. Nejenom, že je lepší počkat na slevy, ale nemusíte se nechat limitovat celkovou výši částky a můžete ušetřit tím, že nakoupíte pro všechny členy, i když nemáte zrovna na účtu celý obnos. 

E-shopy dnes začaly nabízet volbu nákupu na splátky. Tak jako někteří lidé jezdí nakupovat výhodněji do různých outletů jak v ČR, tak v zahraničí, čekají na sezónní výprodeje a povánoční slevy, které často začínají již před Vánoci, díky rozvoji e-shopů a nákupu na internetu si pořizují lidé stále více i oblečení ve velkém. „Snažíme se vyjít vstříc potřebám zákazníků a umožnit jim nákupy v době, kdy je to pro ně výhodnější, proto jsme nabídli nový produkt – úvěrovou peněženku, kdy díky jednoduchému a bezpečnému postupu nakoupíte na splátky přímo na e-shopu,“ vysvětluje Monika Richterová z Home Creditu. Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.9697 / Celkový počet hodnoceni 33
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti