Fio banka má tři čtvrtě milionu klientů


12. 09. 2017  15:32   |     |   komentářů (0)

Fio banka, průkopník bezplatných bankovních služeb na českém trhu, překročila začátkem září hranici tři čtvrtě milionu klientů. Jen za letošní rok jich získala přes osmdesát tisíc.

V roce 2010 měla Fio banka padesát tisíc klientů, v roce 2017 jich eviduje již sedm set padesát tisíc, tedy patnáctinásobně více než před sedmi lety. Banka překonala hranici tři čtvrtě milionu klientů začátkem letošního září a kromě běžných a transparentních účtů nabízí široké portfolio produktů od hypoték a kontokorentů, přes podnikatelské úvěry a platební terminály až po online investování do cenných papírů. Fio banka je v současné době pátou největší bankou v ČR co do počtu klientů. Mezi takzvanými nízkonákladovými bankami pak drží prvenství i v počtu poboček a šíře nabízených služeb. K nim letos přidala například nový kontokorent pro podnikatele.

„Před lety se ozývaly hlasy, že jakmile získáme dostatek klientů, zdražíme. To ale rozhodně není náš styl. Klienti k nám přicházejí stále, více než sto tisíc ročně, a my se pořád držíme strategie běžných bankovních služeb bez poplatků a bez podmínek. Tuto stabilitu naši klienti oceňují a odměnou nám je jejich dlouholetá přízeň i to, že doporučují naše služby svým blízkým a známým. Za to jim patří naše velké poděkování. Máme radost, že se nám podařilo překročit další významný milník v počtu klientů a doufáme, že se nám bude dařit rozšiřovat klientskou základnu i v budoucnu,“ říká Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

tab

Údaje jsou v Kč vždy k 31.12. daného roku. Více informací naleznete zde: http://www.fio.cz/o-nas/fio-banka.

* Údaje o klientech za rok 2017 jsou ze začátku září. Hospodářské výsledky za rok 2017 jsou k 31.7.

** Údaje jsou v Kč před zdaněním
Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.97857 / Celkový počet hodnoceni 140
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti