Fio banka se stala nejúspěšnější bankou Zlaté koruny 2012, získala čtyři prvenství


08. 06. 2012  13:44   |   tz   |   komentářů (0)

Fio banka excelovala v soutěži Zlatá koruna 2012. Obsadila první místo ve čtyřech kategoriích – Účty, Podnikatelské účty, Obchodování s cennými papíry a Cena podnikatelů.

Po vítězství v anketě Zlatý Měšec 2012, Vstřícná banka za 1.Q 2012 a Broker roku 2012, kategorie České akcie, získala Fio banka hned čtyři další letošní vítězství – nejlepším produktem ve své kategorii byl podle finanční akademie Zlaté koruny 2012 Fio Osobní účet, Fio Podnikatelský účet i aplikace Fio e-Broker pro on-line obchodování s cennými papíry. Fio Podnikatelský účet ocenila prvním místem i podnikatelská veřejnost v kategorii Cena podnikatelů.

"Velice náš těší, že jsme obhájili loňské vítězství v kategorii Účty a Podnikatelské účty a ještě dokázali přidat dvě další první místa. Čtyři Zlaté koruny jsou pro nás velkým úspěchem, kterého si vážíme. Jsme rádi, že nás oceňují nejen odborníci, ale i veřejnost. Všem, kteří pro nás hlasovali, děkujeme,“ komentuje čtyřnásobné vítězství Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.97635 / Celkový počet hodnoceni 1057
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti