Fondy ČSOB Asset Management zvítězily ve dvou kategoriích soutěže Investice roku 2012


08. 02. 2013  11:03   |   tz   |   komentářů (0)

Ocenění hned ve dvou kategoriích si ze soutěže Investice roku 2012 odnesl ČSOB Asset Management, a.s., investiční společnost. Soutěž uspořádaly společnosti Fincentrum, PwC Česká republika a odborný portál Investujeme.cz. Fond KBC Multi Interest Cash CSOB CZK zvítězil v kategorii Fond peněžního trhu 2012 a v kategorii Konzervativní dluhopisový fond 2012 se vítězem stal KBC Multi Interest ČSOB CZK Medium.

„Vítězství v této soutěži nás velmi těší. Prvenství hned ve dvou kategoriích jen potvrzuje kvalitu našich fondů a jejich správců. Věříme, že budeme odvádět stejně dobrou práci i nadále a v příštím roce budeme ještě úspěšnější,“ říká Jan Barta, generální ředitel společnosti ČSOB Asset Management, a.s., investiční společnost. 

KBC Multi Interest ČSOB CZK Medium investuje především do podnikových a státních dluhopisů. Podstatnou část fondu tvoří dluhopisy s variabilním kupónem, který pružně reaguje na změnu úrokových sazeb. Cílem fondu je přinést klientům vyšší zhodnocení krátkodobých peněžních prostředků při co možná nejvyšší diverzifikaci a minimálním rizikem.

KBC Multi Interest Cash CSOB CZK investuje do korunových instrumentů s pevným úročením, zejména do investičních nástrojů peněžního trhu. Jedná se fond s konzervativním portfoliem s nízkou volatilitou výnosu. Fond využívá zejména investic do kvalitních euroobligací s krátkou dobou splatnosti, státních pokladničních poukázek a depozit. Fond může investovat více než 35 % svých aktiv do cenných papírů nebo nástrojů peněžního trhu státůPodrobné informace o zajištěných fondech včetně podstaty jejich zajištění naleznete na stránkách www.csob.cz, případně u bankéřů na pobočkách ČSOB.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.02536 / Celkový počet hodnoceni 1104
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti