poplatky za vklad

Na český trh vstupují další banky. Co by měly nabídnout? Jaké služby? Co očekáváte od takové banky? Co by Vás oslovilo? Napište nám.

poplatky za vklad

Příspěvekod pivisko » čtv pro 13, 2007 9:30 am

Je to pravda, souhlasím s poslední předchozívětou - aby peníze v bance ubývali je nehoráznost. Spousta lidí má bankovní účet jen jako povinné zlo, kam mu přijde výplata, odejde inkaso, povinné platby a pak honem peníze vybere, protože v našich bankách se platí za všechno, i za to, že si vložíte sami peníze na účet nebo vám tam přijdou. To považuji za nejhorší poplatek, že banka účtuje poplatky za to, že jí přibudou peníze na obchodování.

Dokud to ale bude takhle u nás fungovat, nebudou lidé peníze v bankách nechávat.
pivisko
 

Re: poplatky za vklad

Příspěvekod Jarys » sob dub 26, 2008 11:13 am

Ale budou,želbohu.K tomu je toiž potřeba obrovskou odvahu odejít z banky.Musíte si vytrpět zesměšňování a ironizování,když zjistí,že skutečně odcházíte.ještě vás naposledy oškubou, začnou uvažovat,jak zavést další poplatky,aby dorovnali ztrátu !!!!!!!!

pivisko píše:Je to pravda, souhlasím s poslední předchozívětou - aby peníze v bance ubývali je nehoráznost. Spousta lidí má bankovní účet jen jako povinné zlo, kam mu přijde výplata, odejde inkaso, povinné platby a pak honem peníze vybere, protože v našich bankách se platí za všechno, i za to, že si vložíte sami peníze na účet nebo vám tam přijdou. To považuji za nejhorší poplatek, že banka účtuje poplatky za to, že jí přibudou peníze na obchodování.

Dokud to ale bude takhle u nás fungovat, nebudou lidé peníze v bankách nechávat.
Jarys
 


Zpět na NOVÉ TÉMA: co by měly nabídnout nové banky?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron