Moznost mezinar plateb, kdyz uz se chlubi tim pusobenim

Na český trh vstupují další banky. Co by měly nabídnout? Jaké služby? Co očekáváte od takové banky? Co by Vás oslovilo? Napište nám.

Moznost mezinar plateb, kdyz uz se chlubi tim pusobenim

Příspěvekod Keni » stř bře 05, 2008 10:15 pm

Docela jsem se tesil, ze az bude moje banka soucasti mezinarodni skupiny, nebude problem si zde zalozit euro ucet a vkladat a vybirat za primerene poplatky v zahranici.

Jaka chyba, co jsem zjistoval, tak to neni mozne ani za neprimerene poplatky. Stale cvestuji a vozit si velkou hotovost v kapse se mne nezda zrovna bezpecne. Vyber by castecne nahradila karta, ale jak vklad. Asi pouze zahranicni ucet.

Mate nejake zkusenosti ?
Keni

Re: Moznost mezinar plateb, kdyz uz se chlubi tim pusobenim

Příspěvekod Návštěvník » sob led 03, 2009 7:44 pm

[quote="Keni"]Docela jsem se tesil, ze az bude moje banka soucasti mezinarodni skupiny, nebude problem si zde zalozit euro ucet a vkladat a vybirat za primerene poplatky v zahranici.

---Zasílat peníze do zahraničí (to je i Slovensko nebo Polsko ) je docela horror . Pošta pošle , ale musíte si vyzvednout speciální blanket u okénka , za okénkem přepočítají na €-čka, zaplatíte poplatek - ale jen za předpokladu , že znáte mezinárodní kód banky. KB jen za vysoký poplatek a jiné banky taky nic moc . ____ Tak vítejte v €-vropské Unii !!! ____

Potíže , kam se podíváš .
Návštěvník

Zpět na NOVÉ TÉMA: co by měly nabídnout nové banky?