Banky

GE Money Bank, a. s.

Najděte si vaši novou banku v seznamu tuzemských bank

Moneta Money Bank

MONETA Money Bank navazuje na úspěchy Smart Banky uvedením dalších plně digitálních produktů

05. 10. 2017  21:57  |   MONETA Money Bank dál naplňuje svou strategii stát se digitálním šampionem na českém bankovním trhu. Nejlépe hodnocená aplikace mobilního bankovnictví na našem trhu, Smart Banka, nedávno dosáhla více než 220 000 stažení a po vítězství v soutěži Aplikace roku 2017 nyní nově nabízí klientům možnost sjednání úvěru plně on-line včetně podpisu smlouvy. Jako první banka na českém trhu umožňuje otevřít si běžný účet plně digitální cestou přes smartphone. více »

Klienti MONETA Money Bank investovali do podílových fondů již přes 11 miliard korun

03. 10. 2017  14:19  |   O více než miliardu korun vzrostl meziročně oproti září 2016 objem finančních prostředkův podílových fondech nabízených klientům MONETA Money Bank. Celkově investovaná suma takpřekonala 11 miliard korun. Pozitivní vliv na tento významný růst mělo mimo jiné loňské rozšířeníproduktového portfolia. MONETA Money Bank nyní spolupracuje s partnerskými společnostmiNN Investment Partners, Generali Investments a Budapest Fund Management. Prostřednictvímšesti aktuálně nabízených fondů poskytuje komplexní nabídku různým typům investorů – odvelmi konzervativních až po dynamické. více »

Průzkum: Ideální cena másla? Podle Čechů do 40 korun

22. 09. 2017  13:45  |   Rostoucí cena másla mění chování tuzemských zákazníků. Šest lidí z deseti omezilo za poslední měsíc jeho běžnou spotřebu a ostatní o tom v případě zdražení 250gramového balení na 60 korun a více uvažují. Většina dotázaných (81,1 %) považuje za ideální cenu „čtvrtky“ másla 40 korun a méně. Každý druhý spotřebitel plánuje v případě dalšího růstu cen másla jeho nákup do zásoby. Vyplývá to z bleskového průzkumu pro MONETA Money Bank, který uskutečnila agentura IPSOS. více »

Moneta Money Bank: Z hlediska poplatků patří k lepším bankám

15. 09. 2017  00:19  |   Jak si banky vedou z pohledu výše poplatků a přehlednosti sazebníků? Postupně vám přinášíme hodnocení všech bank v této kategorii. Porovnání bank si pak můžete vyhledat na serveru prvního klientského ratingu bank GEEN VSTŘÍCNÁ BANKA - www.VstricnaBanka.cz   více »

MONETA Money Bank poradí na Zemi živitelce se žádostmi do Programu rozvoje venkova

28. 08. 2017  10:26  |   Necelé dva měsíce zbývají českým zemědělcům na zpracování žádostí o dotaci z pátého kola Programu rozvoje venkova. Ten mezi úspěšné zájemce rozdělí 2,6 miliardy korun, z toho skoro polovina je určena pro oblast rostlinné a živočišné výroby. Žádosti lze podávat přes Státní zemědělský intervenční fond od 10. října tohoto roku. Zemědělci mohou při přípravě žádosti využít experty z MONETA Money Bank, která je dlouhodobě jedničkou ve financování českého zemědělství. Pro konzultace s odborníky banky mohou zájemci aktuálně využít agrosalon Země živitelka, který začíná od dnešního dne a potrvá do úterý 29. srpna 2017. Na návštěvníky navíc čeká výhodná nabídka úvěrů včetně možnosti získat špičkovou kvadrokoptéru v ceně 10 tisíc korun jako dárek. více »

Průzkum: Každý čtvrtý prvňáček nastoupí do školy s chytrým telefonem

28. 08. 2017  10:21  |   Každý druhý prvňáček vyrazí v září do školy vybaven mobilním telefonem, tabletem, chytrými hodinkami nebo jiným přenosným elektronickým zařízením. Zjistil to průzkum MONETA Money Bank uskutečněný v polovině srpna mezi více než pěti sty respondenty. Rodiče svým dětem nejčastěji pořizují chytrý mobilní telefon s dotykovým displejem (56 %). Následují tablety (37 %), běžný mobilní telefon (26 %) a chytré hodinky (10 %). Nákup přenosné elektroniky pro prvňáčky rodiče nejčastěji zaplatí z vlastních úspor v hotovosti a více než dvě třetiny z nich (70 %) za něj utratí do pěti tisíc korun. Devět z deseti oslovených rodičů bude se svými potomky mluvit o hodnotě takto utracených peněz. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Moneta Money Bank své vysvědčení - III. čtvrtletí 2017

15. 08. 2017  00:21  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Moneta Money Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Skupina Moneta - konsolidované hospodářské výsledky za I. pololetí 2017

10. 08. 2017  10:44  |   Konsolidovaný čistý zisk ve výši 2,2 miliardy Kč Významný nárůst v segmentu nezajištěných spotřebitelských úvěrů, malých firem a hypotečních úvěrů přispěl k solidnímu výsledku MONETA Money Bank více »

MONETA Money Bank se stala generálním partnerem Českého tenisového svazu

29. 06. 2017  15:28  |   MONETA Money Bank významně podpoří rozvoj dětských tenisových talentů v České republice v rámci nově uzavřené spolupráce s Českým tenisovým svazem. Motto projektu zní „Chceme pro Česko další šampiony“ a vzájemná spolupráce má mimo jiné pomoci nalézt a vychovat pro naši zemi nové šampiony, jako jsou Petra Kvitová a Tomáš Berdych. více »

Kampaň „Není o čem“ podpoří nový běžný účet MONETA Money Bank

19. 06. 2017  08:49  |   MONETA Money Bank spouští od 15. června reklamní kampaň na podporu nového běžného účtu Tom, který lze jako první na českém bankovním trhu zřídit kompletně přes chytrý telefon bez nutnosti návštěvy pobočky. V nové kampani nazvané „Není o čem“ se oblíbený kocour Tomio více odváže. Bezprostřední a odvážnější formou představuje nový účet a strategii banky stát se digitálním šampionem na bankovním trhu. více »

Nová kreditní karta vrátí živnostníkům z každé bezhotovostní platby 1 % zpět

05. 06. 2017  15:50  |   MONETA Money Bank nově nabízí živnostníkům kreditní kartu, díky níž získají 1 % zpět z každé provedené bezhotovostní platby u obchodníka nebo na internetu, a to i z plateb provedených v zahraničí. S kreditní kartou MONETA Business Card zároveň můžete využít nejdelší bezúročné období až 55 dní a při měsíčním čerpání v minimální výši 5 000 korun je její vedení zdarma. Pro získání kreditní karty není nutné zakládat nový běžný účet. více »

První místo pro MONETA Money Bank v soutěži Microsoft Awards 2017

23. 05. 2017  09:38  |   MONETA Money Bank získala první místo v prestižní soutěži Microsoft Awards 2017. V kategorii Bankovnictví, kapitálové trhy a pojišťovnictví byl oceněn její hladký přechod na cloudové služby Office 365. více »

MONETA Money Bank smění přes léto vybrané měny včetně chorvatské kuny bez poplatků

16. 05. 2017  15:59  |   Od 15. května 2017 je opět možné směnit na pobočkách MONETA Money Bank chorvatské kuny bez poplatku. Akce, která loni přilákala 10 tisíc klientů, potrvá až do 31. srpna 2017. Kromě chorvatských kun mohou klienti bez poplatku směnit také americký dolar, britskou libru či euro. více »

SKUPINA MONETA: Hospodářské výsledky za období do 31. března 2017

12. 05. 2017  15:38  |   Konsolidovaný zisk po zdanění dosáhl jedné miliardy Kč; Růst celkového úvěrového portfolia byl podpořen významnou produkcí v segmentech spotřebitelských úvěrů, úvěrů pro malé a střední podniky a také pokračujícím obratem ve vývoji hypoték  více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Moneta Money Bank své vysvědčení - II. čtvrtletí 2017

12. 05. 2017  00:28  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Moneta Money Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Miroslav Singer je jedním z nových členů dozorčí rady MONETA Money Bank

27. 04. 2017  18:55  |   V pondělí 24. dubna 2017 se v Praze na Žofíně uskutečnila valná hromada MONETA Money Bank, a.s., kde akcionáři mimo jiné rozhodli o doplnění dozorčí rady společnosti o nové členy. Těmi se stali Miroslav Singer a Marie Luisa Cicognani, kteří jsou zvoleni s okamžitou platností. Zvolení nových členů dozorčí rady podléhá standardnímu posouzení ze strany ČNB. více »

MONETA Money Bank přichází s novým architektonickým řešením poboček

27. 04. 2017  18:48  |   Pobočky MONETA Money Bank získají zcela nový design, který navrhlo studio 3070. Klientům nabídnou mnohem větší komfort a rychlejší obsluhu s důrazem na zachování diskrétnosti. První z nich je otevřena na Nových Butovicích. Většina poboček banky se dočká nového vzhledu v průběhu tří let. S novým konceptem přichází banka rok poté, co změnila jméno a vstoupila na Burzu cenných papíru Praha.  více »

Valná hromada MONETA Money Bank schválila účetní závěrky za rok 2016 a rozhodla o rozdělení zisku za rok 2016

25. 04. 2017  18:41  |   Dividenda bude vyplacena ve výši 9,80 Kč na akcii, což představuje dividendový výnos téměř 11 % Miroslav Singer a Maria Luisa Cicognani byli zvoleni novými členy dozorčí rady více »

Češi oceňují možnost sjednat půjčku on-line a mít peníze rychle na účtu

18. 04. 2017  14:04  |   Zažádat o půjčku přes internet je pro Čechy stále zajímavější. Je to zejména proto, že jim tato možnost dává absolutní soukromí a klid na přečtení všech podmínek. Důležité je pro ně v tomto ohledu také to, že doma mají čas si bez stresu porovnat nabídky od více bank. Na on-line žádostech o půjčku oceňují i rychlost schválení. Rychlost převodu peněz na účet je pro ně také velmi důležitá, téměř třetina by totiž chtěla mít peníze na účtu nejpozději do hodiny.  více »

Startuje 7. ročník soutěže o Letní školu Rozumíme penězům

12. 04. 2017  16:24  |   Školáci druhého stupně základních škol mohou začít natáčet videa na téma „Práva spotřebitele“. Dvě třídy, kterým se to podaří nejlépe, vyhrají zážitkový pobyt na Letní škole Rozumíme penězům, který se uskuteční od 14. do 16. června ve Svobodě nad Úpou. Akci finančně podporuje MONETA Money Bank a organizačně ji zajistí občanské sdružení AISIS ve spolupráci s dobrovolníky z banky. více »

MONETA Money Bank nově nabízí i autopojištění

11. 04. 2017  15:54  |   MONETA Money Bank ve spolupráci s Direct pojišťovnou nabízí havarijní pojištění a povinné ručení, se kterým klienti mohou dosáhnout na nejvyšší limity na trhu. K tomu získají širokou nabídku asistenčních služeb, krytí unikátních rizik a likvidaci škod do tří dnů. více »

Živnostenská hypotéka od MONETA Money Bank umožní bydlet i podnikat ve vlastním

10. 04. 2017  16:16  |   MONETA Money Bank nabízí novou Živnostenskou hypotéku s nejdelší splatností na trhu. Flexibilní schvalování úvěru navíc umožní živnostníkům i firmám výhodně pořídit i nemovitosti, na které by si jinak museli vzít komerční úvěr. více »

MONETA Money Bank nabízí podnikatelský úvěr s garantovaným úrokem 5,9 % ročně

29. 03. 2017  15:37  |   Živnostníci si mohou u MONETA Money Bank sjednat úvěr s akční garantovanou sazbou 5,9 % p. a. Nemusejí dokládat účel ani shánět zajištění nemovitostí. V dubnu navíc mohou využít další výhodné nabídky a mají možnost získat příspěvek na daně z příjmu za rok 2016. více »

Tipy přímo od banky: Jak správně používat kreditní karty?

27. 03. 2017  11:15  |   O kreditní kartě se právem říká, že je dobrý sluha, ale zlý pán. Je ideálním řešením, když potřebujete mít peníze rychle po ruce, a umí je poskytnout dokonce i bezúročně. Jak se chovat, aby bylo placení s „kreditkou“ co nejvýhodnější? více »

Expres půjčku od MONETA Money Bank je nyní možné získat s historicky nejnižšími úrokovými sazbami

14. 03. 2017  12:24  |   MONETA Money Bank nabízí nově Expres půjčku s historicky nejnižšími úrokovými sazbami. Ty začínají již od 5,9 % p. a. (s RPSN 6,1 %). Lidé ji mohou získat online a její schválení netrvá déle než pět minut. Stávající klienti navíc mohou půjčku získat z pohodlí domova ve své Internet Bance. více »

MONETA Money Bank nabízí hypotéku s úrokem od 1,59 %

24. 02. 2017  15:08  |   MONETA Money Bank nabízí Pružnou hypotéku s jednou z nejnižších úrokových sazeb na trhu. K tomu od ledna přidala další výhodné benefity. Banka totiž sníží úroky všem, kteří si uzavřou pojištění schopnosti splácet. Mimo to přidává zdarma ke všem nově uzavřeným hypotečním úvěrům i pojištění pro případ úmrtí při dopravní nehodě a také nově možnost odložit začátek splácení o 3 měsíce.   více »

SKUPINA MONETA: VÝSLEDKY ROKU 2016

21. 02. 2017  08:41  |   První výsledky MONETY jako obchodované společnosti svědčí o splnění slibů daných investorům Opětovný růst úvěrového portfolia překonávající růst HDP Významná tvorba kapitálu stimulující vysokou výplatu dividendy ve výši 9,80 Kč za akcii; Investice do digitální transformace, které již přinášejí výsledky   Oddělení od skupiny GE se podaří dokončit o 6 měsíců dříve oproti plánu a navíc s nižším rozpočtem více »

MONETA Money Bank darovala na zooterapii 150 000 Kč

21. 02. 2017  08:35  |   Adam Bauer z MONETA Money Bank předal šek na 150 000 Kč spolku Koníček. Peníze darovala banka v rámci prosincové kampaně Kocourovo přání. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Moneta Money Bank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2017

20. 02. 2017  00:33  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Moneta Money Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Analýza MONETA Money Bank dopomohla studentům Masarykovy univerzity k vítězství

16. 02. 2017  09:29  |   V letošním ročníku prestižní investiční soutěže CFA Institute Research Challenge se utkalo celkem 50 studentů z 12 českých a slovenských vysokých škol. První místo se svou investiční analýzou tentokrát získala Masarykova univerzita, a postupuje tak do regionálního kola, které bude probíhat od 26. do 27. dubna vůbec poprvé v Praze.  více »

Jan Müller je novým ředitelem marketingové komunikace v MONETA Money Bank

15. 02. 2017  22:16  |   Od února je novým ředitelem marketingové komunikace MONETA Money Bank Jan Müller. V bance bude mít na starosti strategii, plánování a realizaci marketingové komunikace.  více »

Součástí všech nových hypoték od MONETA Money Bank je pojištění pro případ úmrtí při dopravní nehodě zdarma

08. 02. 2017  19:19  |   MONETA Money Bank nově zdarma poskytuje u hypotečních úvěrů pojištění pro případ úmrtí v důsledku dopravní nehody. V případě úmrtí klienta tak pojišťovna uhradí zbývající dlužnou část úvěru. Banka také od ledna vylepšila nabídku stávajícího pojištění schopnosti splácet. Obě pojištění zajišťuje pro banku BNP Paribas Cardif Pojišťovna. více »

Martina Lambert nově vede interní a externí komunikaci MONETA Money Bank

06. 02. 2017  13:25  |   Novou senior manažerkou interní a externí komunikace MONETA Money Bank je Martina Lambert. V bance má na starosti také CSR aktivity a HR komunikaci / employer branding. Do banky přichází s mnohaletými zkušenostmi z marketingových a PR oddělení ve finančních institucích.  více »

Dětské pojištění od MONETA Money Bank zdvojnásobí pojistné plnění u úrazů o prázdninách

03. 02. 2017  14:55  |   MONETA Money Bank rozšířila svoji nabídku pojištění. Nově totiž nabízí pojištění pro děti do 15 let od pojišťovny MetLife za pouhých 59 Kč měsíčně. V něm je zahrnuta pojistná ochrana dětí na trvalé úrazy, chirurgické zákroky a hospitalizaci. Součástí dětského pojištění je i pojistka dvou zákonných zástupců. V případě dětského úrazu či hospitalizace v období všech školních prázdnin je navíc vyplaceno dvojnásobné pojistné plnění. Tento zajímavý benefit nabízí MONETA Money Bank spolu s pojišťovnou MetLife jako jediní na trhu. více »

Moneta Money Bank získala od agentur STANDARD & POOR’S A MOODY´S ratingové hodnocení na investničním stupni

01. 02. 2017  11:19  |   Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor’s udělila MONETA Money Bank dlouhodobé a krátkodobé ratingové hodnocení na investičním stupni “BBB/A-2” se stabilním výhledem. Dlouhodobé a krátkodobé depozitní ratingové hodnocení na investičním stupni “Baa2/P-2” se stabilním výhledem dnes bance udělila také agentura Moody´s. více »

MONETA Money Bank přidala do mobilního bankovnictví nové funkce

23. 01. 2017  16:17  |   Aplikace pro mobilní bankovnictví Smart Banka má nová vylepšení. Klienti MONETA Money Bank tak mohou nově v jedné aplikaci spravovat všechny svoje osobní i podnikatelské bankovní účty nebo si uzavřít cestovní pojištění pro sebe i celou rodinu. Vylepšilo se zobrazování přehledu zůstatků a uživatelé nově vidí i přehled odměn získaných z věrnostního programu bene+. více »

Nový název banky Moneta Money Bank čtenáře nezaujal

19. 01. 2017  00:25  |   Podle ankety serveru Bankovní poplatky se nový název banky Moneta Money Bank zatím u čtenářů moc neuchytil. Většině čtenářů se nově zvolený název nelíbí. ČTĚTE DÁLE! více »

MONETA Money Bank spustila 101 nových bezkontaktních bankomatů

10. 01. 2017  16:12  |   Z bankomatů MONETA Money Bank je nyní možné vybírat bezkontaktně. Aktuálně jsou bezkontaktní výběry v provozu na 101 z 630 bankomatů. Do půlky února jejich počet ještě zvýší a bude jich mít nejvíce ze všech českých bank. V letošním roce banka postupně plánuje navýšit počet bezkontaktních bankomatů až na 335, tedy více než polovinu ze všech bankomatů MONETA Money Bank.  více »

MONETA Money Bank umožnila klientům převádět peníze v real-time kurzech

06. 01. 2017  15:10  |   Nová služba od MONETA Money Bank FX Money šetří klientům peníze při nákupu cizí měny. Novinka umožňuje převod peněz mezi dvěma účty klienta přímo v Internet Bance. Peníze se převedou okamžitě, a finance jsou tak klientům banky ihned k dispozici. Obchodovat je možné ve všech měnách, ve kterých mají klienti založený běžný účet u MONETA Money Bank. více »

Novou tiskovou mluvčí MONETA Money Bank je Lucie Leixnerová

05. 01. 2017  11:37  |   Novou tiskovou mluvčí MONETA Money Bank je od počátku ledna Lucie Leixnerová. V této pozici má na starosti veškeré aktivity spojené s externí komunikací banky. Na místě tiskové mluvčí a manažerky externí komunikace vystřídala Miladu Veselou.  více »

Češi utratí letos za vánoční dárky víc než loni, nezapomenou ani na domácí mazlíčky

16. 12. 2016  16:20  |   Letošní Vánoce budou v českých domácnostech štědré. Účastníci prosincového průzkumu MONETA Money Bank uvedli, že vánoční dárky nakupují rádi a letos na Vánoce utratí ještě více než v loňském roce. Nejčastěji je dárky budou stát pět až deset tisíc korun. Vánoce si budou užívat i domácí mazlíčci. Většina dostane dárek a něco dobrého na zub.  více »

Dobrovolníci MONETA Money Bank pomohli s přípravami na Vánoce v 18 organizacích napříč republikou

13. 12. 2016  15:56  |   Vlastnoruční pomoc, dárky na přání dětem i dospělým a nákup výrobků s vánoční tematikou. To jsou tři oblasti, které představují už tradiční příspěvek zaměstnanců MONETA Money Bank k vánoční pohodě klientů organizací starajících se o znevýhodněné spoluobčany. Letos takto v listopadu a prosinci odpracovali 430 hodin v 18 organizacích, připravili pod štědrovečerní stromeček téměř 300 dárků pro klienty 11 organizací a zakoupili výrobky klientů organizací za necelých 30 000 korun.  více »

Provoz MONETA Money Bank na konci roku 2016

08. 12. 2016  14:58  |   Před koncem roku 2016 budou všechny pobočky MONETA Money Bank v pracovních dnech běžně otevřeny. Na Štědrý den (sobota 24. 12. 2012) a v oba svátky vánoční (neděle 25. 12. a pondělí 26. 12. 2016) budou pobočky uzavřeny. Posledním pracovním dnem roku 2016 je pátek 30. prosince, kdy budou obchodní místa MONETA Money Bank otevřena do 16.00 hodin, pokud standardní otevírací doba v pátek nekončí dříve.* více »

Češi letos o Vánocích nechtějí peníze do obálky

08. 12. 2016  09:32  |   Letos se pod vánočním stromečkem ve většině domácností objeví oblečení, kosmetika, knihy a elektronika. Jak vyplynulo z aktuálního průzkumu MONETA Money Bank, Češi už totiž nechtějí peníze do obálky, ale těší se na překvapení.   více »

Program Rozumíme penězům naučil hospodařit už 26 000 dětí

29. 11. 2016  20:03  |   Již 10 let se děti v České republice učí finanční gramotnosti v rámci vzdělávacího programu Rozumíme penězům, který realizuje občanské sdružení AISIS ve spolupráci s MONETA Money Bank jako finančním partnerem. Program vznikl jako reakce na chybějící výuku finanční gramotnosti na základních školách. Odborné semináře a studijní materiály pro učitele, podpora vzniku učebnic pro žáky 1. a 2. stupně základních škol, zapojení dětí z mateřských škol a další aktivity programu zvýšily úroveň i prestiž finančního vzdělávání natolik, že je dnes považuje za užitečné a důležité naprostá většina učitelů i rodičů.  více »

MONETA Money Bank patří mezi nejdynamičtější banky v ČR

28. 11. 2016  16:14  |   3. místo v kategorii Nejdynamičtější banka roku 2016 získala MONETA Money Bank. Kategorie se vyhlašuje v rámci soutěže Banka roku 2016 společnosti Fincentrum. Expertní porota ocenila zejména úspěšný vstup na burzu. MONETA Money Bank se totiž stala nejúspěšnější bankovní emisí v historii českého kapitálového trhu. více »

Nový název Moneta Money Bank se lidem zatím moc nelíbí

24. 11. 2016  00:21  |   Podle ankety našeho serveru ve které zatím hlasovalo 133 uživatelů se nový název bývalé GE Money Bank, tedy Moneta Money Bank zatím do srdcí lidí moc nezapsal. ČTĚTE DÁLE! více »

MONETA Money Bank byla zařazena do českého indexu MSCI

23. 11. 2016  20:43  |   MONETA Money Bank, přední česká retailová banka, rostoucí i v segmentu malých a středních podniků (SME), byla zařazena do českého indexu MSCI na základě listopadové pololetní revize indexu. Banka se tak stala čtvrtou složkou českého MSCI indexu, který je součástí amerického indexu měřícího výkonnost trhu s cennými papíry v dané zemi a zároveň tvoří část MSCI indexu Rozvíjejících se trhů. Ten považuje mnoho mezinárodních investorů za benchmark pro daný region. Od květnového vstupu na Pražskou burzu cenných papírů posílily akcie MONETA Money Bank o více než 26 %, přičemž tržní kapitalizace banky za toto období stoupla z 34,7 mld. Kč na 43,8 mld. Kč. více »

MONETA Money Bank rozšiřuje nabídku podílových fondů

23. 11. 2016  20:39  |   Klienti MONETA Money Bank mohou od 21. 11. investovat do čtyř nových podílových fondů. Jde o dluhopisové, akciové i smíšené fondy a jejich profily se pohybují od konzervativních po velmi dynamické. Minimální investice do nových fondů začínají na 500 Kč. Díky denní frekvenci oceňování budou mít klienti vždy aktuální přehled o tom, jak se jim vložené prostředky zhodnocují.  více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Moneta Money Bank své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2016

18. 11. 2016  00:32  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Moneta Money Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Sekce obsahuje celkem 156 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti