GEEN Vstřícná banka: Dejte Raiffeisenbank své vysvědčení - II. čtvrtletí 2016


17. 05. 2016  00:59   |   Miroslav Zeman   |   komentářů (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Raiffeisenbank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

Raiffeisenbank působí jako velmi profesionální banka, která má dobře propracovanou strategii vůči individuálním klientům a umí jim přizpůsobit svou nabídku. Raiffeisenbank je totiž středně velká banka, která na individuálním přístupu postavila svou politiku. Kromě individuálního přístupu také boduje RB nízkými poplatky a různými bonusy za používání svých produktů zejména účtu. Je pravdou, že jinou cestu ani tyto banky nemají. Velkým bankám nemohou masovostí klientely a produktů konkurovat, proto musí nabízet něco jiného, speciálního. Lze říci, že toto banka docela dobře umí.

Raiffeisenbanku si také velmi dobře pamatujeme jako úplně, historicky první Vstřícnou banku, kterou se stala za první čtvrtletí roku 2010.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

S čím přišla banka v I. čtvrtletí 2016

RAIFFEISENBANK dokončila převzetí retailového bankovnictví české Citibank. Na rozdíl od předchozí zprávy se jedná pro RB o zprávu pozitivní. RB se tak pochlubila dokončením převzetí retailových aktivitě Citibank. Citibank tak v podstatě přestala na tuzemském bankovním trhu jako retailová banka existovat. Naopak RB o tuto retailovou část a nové klienty posílí.       Není tajemstvím, že v retailové části Citibank působili jak velmi bonitní klienti se specializovanými účty a produkty na jedné straně a klienti chudí a problematičtější v  oblasti široké sítě kreditních karet na straně druhé. Snad se s tímto mixem RB popasuje co nejlépe.

Raiffeisen stavební spořitelna zlevňuje úvěr na vlastní bydlení a nabízí výhodné refinancování spotřebitelského úvěru. Raiffeisen stavební spořitelna propaguje výhodné refinancování úvěru. Je zajímavé, jak je rybníček tradičních produktů stavebních spořitelen už pro velké ryby malý. Stavební spořitelny se na rozdíl od minulosti zaměřují na další finanční produkty. V tomto případě dokonce RB stavební spořitelna nabízí výhodné refinancování spotřebitelského úvěru. Jak budou stavební spořitelny v nabídce produktů typických pro banky úspěšné ukáže teprve budoucnost.

RAIFFEISENBANK v roce 2015: nárůst počtu klientů, vkladů i poskytnutých úvěrů a historicky nejvyšší zisk. Raiffeisenbank už má sama o sobě poměrně dlouhý název. Nicméně do názvu o hospodářských výsledcích se jí ani všechny pozitivní informace nevešly. Můžeme se tak dočíst že bance narostl počet klientů i vkladů, stejně jako objem poskytnutých úvěrů a dokonce se jí podařilo vytvořit rekordní zisk. Raiffeisenbank jako středně velká banka patří mezi ty úspěšné banky, které dokázaly i v roce 2015 svůj zisk zvyšovat. Můžeme snad shrnou, že zisk banky se zvedl o čtvrtinu na 2,54 miliardy korun.

Rajfka také obsadila první místo v soutěži Finparády. Finparada.cz je prvním finančním serverem, který letos vyhlásil výsledky své ankety o nejlepší produkty za rok 2015. Raiffeisenbank zabodovala v kategorii Neúčelové spotřebitelské úvěry, kde s Rychlou půjčkou obsadila 1.místo.


Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98087 / Celkový počet hodnoceni 575
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti