GEEN Vstřícná banka: Dejte Sberbank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016


29. 03. 2016  00:36   |   Miroslav Zeman   |   komentářů (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Sberbank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

Sberbank po převzetí tehdejší Volksbank výrazným způsobem oživila. Typicky zelená, ekologická barva je dobře vidět a je sympatická. Banka je také aktivnější. Je vidět, že se Sberbank snaží zachytit na novém trendu růstu nízkonákladových bank a zájmu o ně. To je také v této chvíli a situaci na trhu jediná možná cesta jak relativně rychlým způsobem dosáhnout posílení pozice na trhu.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

V opačném případě by totiž banka, stejně jako její právní předchůdkyně upadla do zapomnění a nevýznamnosti. A tomu se bude chtít Sberbank určitě vyhnout. Důkazem oživení aktivity banky jsou i následující řádky hodnocení.

S čím přišla banka ve IV. čtvrtletí 2015

Jako jedna z mála bank přišla Sberbank ve čtvrtém čtvrtletí 2015 s úpravou svého hypotečního úvěru. Kromě snížení sazeb, které začínají na 1,79 % ročně, banka představily i jiné zajímavé novinky. Stejně jako u ostatních FÉR produktů také u FÉR hypotéky klienti neplatí žádné poplatky. FÉR hypotéka minimalizuje požadavky na dokumenty od klientů tak, že je banka nevyžaduje vůbec nebo je připraví sama za klienty, a to zcela zdarma. Jedná se v rámci hypoték o velmi zajímavou inovaci produktu, kterému může konkurovat v tomto období jen velmi málo bank.

I proto nevadilo, že banka kromě výše uvedené inovace nepřišla s žádným jiným významnějším opatřením.


Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.02601 / Celkový počet hodnoceni 692
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti