Investovat můžete nyní jednoduše i s tabletem


09. 05. 2013  14:41   |   tz   |   komentářů (0)

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbroker pro aktivní investování, a to pro  tablety s operačním systémem Android.

Fio banka nedávno nabídla klientům možnost investovat prostřednictvím telefonů s operačním systémem Android. Díky nové verzi aplikace Fio Smartbroker mohou nyní nonstop sledovat kurzy cenných papírů a zpravodajství Fio banky nebo nakupovat a prodávat cenné papíry on-line i majitelé tabletů s tímto operačním systémem. Funkčnost aplikace je stejná jako u verze pro mobilní telefony, Smartbroker pro tablety však lépe využívá větší obrazovku, které tyto přístroje nabízejí. Podrobné informace o všech funkcích jsou k dispozici na www.fio.cz.

"Smartbroker zaznamenal kladný ohlas klientů, za dva měsíce si jej stáhly již přes dva tisíce investorů. Nyní dáváme prostor k investování kdykoliv a kdekoliv na větší ploše, než jakou nabízejí chytré telefony – věříme, že i majitelé tabletů ocení snadné ovládání nebo přehlednou vizualizaci vývoje na českých i světových burzách,“ říká k tomu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3 / Celkový počet hodnoceni 614
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti