Komentované zprávy bank: Fio banka otevřela v Brně své druhé hypoteční centrum, Skoro každý druhý z vás má v telefonu My Air


29. 10. 2018  00:02   |   Miroslav Zeman   |   komentářů (0)

KOMENTOVANÉ TISKOVÉ ZPRÁVY Z BANK: O čem nás naše banky informují? A jak moc jsou jejich tiskové zprávy zajímavé? Podíváme se na ně trochu veselýma a trochu kritickýma očima. ČTĚTE DÁLE!

Komentované zprávy nejsou přesnými či seriózními zprávami o krocích bank a jejich náplni. Jedná se o odlehčený komentář a ironizování tiskových zpráv z bank, které jsou často strohé, vážné a banky se v nich rády nekriticky chválí. Reakce některých zástupců bank na naši novou rubriku svědčí o faktu, že výše uvedený smysl této rubriky zatím nepochopili. Připomínáme, že se nejedná o aktuální zpravodajství, ale o výběr zpráv z předchozího čtvrtletí, které jsou zajímavé ke komentování a zároveň mohou sloužit k hodnocení bank v našem projektu Vstřícná banka.

Tento týden jsme vybrali následující zprávy, které banky vydaly v předchozím čtvrtletí. Čtěte!


 fio Co nám přinesla koza Líza z Fio banky? Aktivita u Fio banky byla i o letních prázdninách poměrně bohatá a banka byla vidět. Do příštího roku jí však roste velmi významná konkurence a to Air Bank, která pohltí Monetu a Home Credit. Současný konkurent Fio banky tak získá obrovský náskok a možnosti. Fio banka tak na to bude muset reagovat.

Fio banka otevřela v Brně své druhé hypoteční centrum

Česká Fio banka otevřela svou druhou pobočku specializovanou výhradně na hypoteční úvěry. Zájemci o financování vlastního bydlení se mohou přijít poradit o nové hypotéce nebo vyřešit refinancování té stávající do nového hypotečního centra v Brně.

Fio banka má v oblasti hypoték a nabídky hypoték co dohánět. I proto je pozitivní, že chce být svým klientům blíž a nabídnout jim co nejlepší a nejprofesionálnější služby. I po zpřísnění podmínek pro poskytování hypoték ze strany ČNB budou i nadále hypotéky jedním z nejlukrativnějších bankovních služeb, a to ví i ve Fio bance, kterou investování do akcií rozhodně neuživí.


air bank Air bank zvolila velmi zajímavou taktiku pro informování svých klientů i veřejnosti. Jedná se o velmi praktický a srozumitelný způsob, který navíc budí dojem, že se u této banky stále něco nového děje. Air Bank totiž informuje o každém jednotlivém vylepšení či inovaci zvláštní zprávou, kde každý takový krok popisuje a vysvětluje. Air Bank stejně jako Fio zvolila taktiku pozvolného růstu aktivity a žádné gradování akci a zpráv ke konci roku. I Air Bank, stejně jako Fio míří na modernizaci svého mobilního bankovnictví a dělá to dobře. Banka nezavádí překotně nové služby, které by fungovaly jen pro formu, ale většina klientů by je stejně nevyužila. Air Bank tak sleduje pečlivě co lidé skutečně potřebují a co využívají a podle toho novinky zavádí. U Air Bank mají klienti jistotu, že budou vybírat z bankomatů za vstřícných a výhodných podmínek, tedy zdarma. Proč? Air Bank si na rozdíl od mBank a dalších malých bank vybudovala svou velmi rozsáhlou síť bankomatů. Tím už není pouze virtuální, internetovou bankou, ale pro mnoho klientů se stala bankou skutečnou a reálnou, s vlastním rozsáhlým majetkem a aktivy, které jsou vidět. Hodnocení ponecháváme na současné úrovni. 

Skoro každý druhý z vás má v telefonu My Air

Kdyby se udělovala cena za nejpokrokovější klienty, tak ji s klidným svědomím předáme vám, našim klientům. Vždyť už 300 tisíc z vás, tedy téměř každý druhý, s námi bankuje přes mobilní aplikaci My Air.

Každý normální a vzdělaný člověk musí používat My Air. Kdo nepoužívá My Air jde proti nám. My Air je cooool a kdo ho nevyzkoušel nepocítí nikdy pocit pravé blaženosti. Klienti kteří využili někdy ve svém životě My Air už nic jiného nepotřebují a potřebovat nebudou. My Air je nepřekonatelnou inovací, kterou přinesla Air Bank. Air Bank je nejlepší a příští rok má být i třetí největší bankou. Hurá.


KOMENTÁŘE TISKOVÝCH ZPRÁV BANK NALEZNETE ZDE!  thmb-200-200-406127b7872b28b57abe0f49aa6670f9


 Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3 / Celkový počet hodnoceni 192
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti