Komerční banka, a. s.

Najděte si vaši novou banku v seznamu tuzemských bank

KB

Letos plánuje nové investice téměř 80% zemědělských společnosti

04. 09. 2017  13:53  |   Téměř 80 % zemědělských společností plánuje v letošním roce investovat, přičemž polovina z nich předpokládá v porovnání s rokem 2016 navýšení investic. Nové investice budou směřovat zejména do zemědělské techniky a do nákupu zemědělské půdy. Průzkum pro Komerční banku (KB) a Agrární komoru ČR (AKČR) zpracovala společnost IPSOS. více »

Nejprestižnější karta INFINITE od Komerční banky přináší nečekané výhody a služby

30. 08. 2017  12:49  |   Nejprestižnější platební kartou v nabídce Komerční banky (KB) je kreditní karta Infinite. Karta je primárně určena pro nejvýznamnější zákazníky KB z řad individuálních klientů, kteří velmi často cestují. Karta Infinite totiž nabízí nadstandardní cestovní pojištění pro celou rodinu, celosvětovou právní asistenci, široké asistenční služby nebo bezpečné připojení na internet či volné vstupy do VIP salónků na letištích. Limity ke kartě jsou stanovovány individuálně, úroková sazba je 9,90 % p. a. Cena karty s množstvím doplňkových a výhodných služeb je 9 990 Kč za rok. více »

Mobilní bankovnictví Komerční banky ovládl otisk prstu

16. 08. 2017  16:23  |   Otiskem prstu lze v Mobilní bance a Mobilní bance Business od Komerční banky (KB) nově autorizovat všechny transakce; Dříve bylo možné se do aplikací otiskem prstu pouze přihlásit; Bezpečnostní řešení Trusteer od IBM je nyní k dispozici i pro operační systém iOS. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení - III. čtvrtletí 2017

10. 08. 2017  01:19  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Komerční banka a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Komerční banka představuje nový koncept běžných účtů

09. 08. 2017  13:05  |   Komerční banka (KB) vylepšuje od 2. srpna 2017 svoji nabídku účtů pro občany; Účty jsou pro všechny klienty výhodnější, vylepšenou verzi získávají automaticky nejen noví, ale i stávající klienti KB; Účty KB jsou bez dodatečných a zbytečných podmínek; Základní MůjÚčet je zdarma, MůjÚčet Plus za 39 Kč obsahuje všechny odchozí a příchozí elektronické transakce i dva výběry z bankomatů ostatních bank; Samozřejmostí všech účtů je internetové i mobilní bankovnictví s bezpečnostním řešením IBM Trusteer a platební karta se všemi výběry z bankomatů KB zdarma. více »

Významný a odpovědný příspěvek k českému ekonomickému růstu

03. 08. 2017  14:09  |   Objem úvěrů poskytnutých klientům Skupiny KB narostl meziročně o 5,1 % na 599,8 miliardy Kč; Celkové vklady klientů vzrostly meziročně o 11,8 % na 771,2 miliardy Kč; Aktiva klientů Skupiny KB v podílových fondech, penzijním spoření a životním pojištění stoupla o 8,8 % na 157,3 miliardy Kč; více »

Komerční banku povede od srpna Jan Juchelka

17. 07. 2017  11:59  |   Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem Komerční banky (KB) se v srpnu stane Jan Juchelka, který posledních pět let působil v centrále mateřské banky Société Générale (SG) v oblasti korporátního a investičního bankovnictví. V čele banky nahradí Alberta Le Dirac’h, který strávil v čele banky poslední čtyři roky a 2. srpna skončí jeho mandát. více »

Komerční banka spustila nové internetové stránky o inovativních projektech - KB Innovation Point

12. 07. 2017  19:13  |   Inspirativní příklady realizací zajímavých inovativních projektů nyní naleznou zájemci o chytrá řešení na nových webových stránkách Komerční banky. Na jednom místě bude možné nalézt konkrétní příklady z praxe z různorodých oblastí, jako jsou například energetické úspory, ekologie, doprava apod. více »

Nadace Jistota Komerční banky se více zaměřuje na paliativní péči

11. 07. 2017  18:15  |   Aktivity Nadace Jistota, jejímž zřizovatelem je Komerční banka, se letos intenzivněji zaměřují na podporu projektů v rámci paliativní a hospicové péče. V roce 2017 je proto na tyto účely vyčleněna částka více než 2,6 milionu Kč. Nadace Jistota v uvedených oblastech spolupracuje s Centrem paliativní péče, Českou společností paliativní medicíny a přímou finanční dotaci poskytla i pěti subjektům zaměřených na hospicovou péči. Celkově nadační podpora paliativní a hospicové péče v aktuálně nasmlouvaných projektech dosáhla již 3,3 milionu Kč. více »

Na scénu přichází komiksová edice platebních karet Komerční banky

06. 06. 2017  08:14  |   Oblíbený hrdina může nyní provázet klienty Komerční banky (KB) doslova na každém kroku. Ve spolupráci s filmovým studiem Warner Bros. vydává banka nově jedinečnou edici platebních karet s motivem oblíbených hrdinů, kteří ztělesňují spravedlnost a boj za dobro. V první vlně nových komiksových karet KB je možné volit mezi Wonder Woman, Supermanem a Batmanem. více »

Komerční banka varuje před novou vlnou PODVODNÝCH útoků známýCH jako „falešný prezident“

16. 05. 2017  16:01  |   Komerční banka (KB) varuje své klienty před novou vlnou podvodných útoků označovaných jako „falešný prezident“. Podstatou schématu je scénář, kdy se podvodník vydává za pracovníka vrcholového vedení firmy, který kontaktuje pracovníka s patřičnými oprávněními provádět bankovní převody a pod smyšleným důvodem udělí pokyn k úhradě ve prospěch podvrženého účtu. Účinnou ochranou proti tomuto podvodnému jednání je ověření transakce s jejím zadavatelem jiným způsobem než pouze mailem, např. telefonicky. více »

Komerční banka zjednodušuje přístup k transparentním účtům

12. 05. 2017  15:33  |   Komerční banka (KB) zdokonalila službu transparentní účet. Díky rozšíření funkčnosti se významně zlepší a zjednoduší přístup veřejnosti k transparentním účtům zejména obcí a měst nebo neziskových organizací, tedy spolků, nadací, fondů, politických stran atd. Cílem transparentního účtu je posilovat důvěryhodnost hospodaření těchto organizací. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení - II. čtvrtletí 2017

05. 05. 2017  00:25  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Komerční banka a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

KB aktivně podporuje českou ekonomiku a připravuje se na budoucnost

04. 05. 2017  11:04  |   Objem úvěrů poskytnutých klientům Skupiny KB narostl meziročně o 8,6 % na 596,1 miliardy Kč; Celkové vklady klientů vrostly meziročně o 12,7 % na 758,2 miliardy Kč; Aktiva klientů Skupiny KB v podílových fondech, penzijním spoření a životním pojištění vzrostla o silných 9,4 % na 155,0 miliard Kč; více »

Valná hromada Komerční banky schválila dividendu za rok 2016 ve výši 40 Kč na jednu akcii

27. 04. 2017  18:51  |   Akcionáři Komerční banky na dnešní valné hromadě svým hlasováním potvrdili návrh představenstva banky na schválení podílu na zisku k rozdělení mezi akcionáře (dividendy) za rok 2016 ve výši 40 korun na jednu akcii.   více »

KB a skupina EIB podpoří rozvojové projekty v ČR částkou přes 8 miliard Kč

25. 04. 2017  18:42  |   Komerční banka od začátku roku uzavřela partnerské smlouvy s Evropskou investiční bankou (EIB) a Evropským investičním fondem (EIF) v celkové výši 8,1 miliard Kč na podporu českých podnikatelů; Komerční banka (KB) a Evropský investiční fond poskytnou českým malým a středním firmám na inovační projekty 5,4 miliardy Kč v programu EuroInovace. Zvýhodněný úvěr EuroInovace nabízí klientům nižší úrok a menší požadavky na zajištění; více »

Komerční banka výrazně rozšiřuje funkce mobilního bankovnictví například o PUSH NOTIFIKACE

11. 04. 2017  15:51  |   Push notifikace nebo načtení QR kódu ze souboru, to jsou jen dvě významné novinky z řady nových funkcí v mobilním bankovnictví Komerční banky (KB); Rozšíření funkcionalit Mobilní banky a Mobilní banky Business se vztahuje na mobilní telefony a tablety s operačními systémy Android, iOS i Windows; Komerční banka aktivně chrání své klienty při používání aplikací pro mobilní bankovnictví. více »

Zájem o vkladové bankomaty Komerční banky prudce roste

06. 04. 2017  14:25  |   -       Klienti Komerční banky (KB) uložili prostřednictvím vkladových bankomatů (DATM) za rok 2016 více než 12 miliard korun; -       Meziročně došlo k nárůstu o 50 %; -       Celkový počet vkladových transakcí za minulý rok dosáhl hodnotu tři čtvrtě milionu; -       Komerční banka provozuje nejširší síť vkladových bankomatů (celkem 200 DATM), v letošním roce zprovozní dalších 60; -       Vklad hotovosti prostřednictvím vkladových bankomatů Komerční banky je bez poplatků. více »

Národní galerii navštívilo vloni zdarma téměř o polovinu více dětí a studentů

04. 04. 2017  16:16  |   Téměř o polovinu vzrostl v roce 2016 počet návštěvníků z řad dětí a studentů, kteří bezplatně navštívili sbírkové expozice Národní galerie v Praze. Díky spolupráci s Komerční bankou mají tuto možnost již od dubna 2015. Zatímco v minulém roce  využilo volného vstupu 70 tisíc dětí, mládeže do 18 let a studentů do 26 let, o rok dříve to bylo pouze 49 tisíc. více »

Komerční banka bude modelovat

14. 03. 2017  14:07  |   Komerční banka (KB) bude ve spolupráci s pražskou společností StartupYard, zaměřenou na podporu technologických start-upů, a odbornou veřejností utvářet podobu moderní banky blízké budoucnosti. Cílem dvoudenní odborné akce označené FinTech Hackathon bude definování bankovních inovací v oblastech produktů, služeb, ale také vztahů a komunikace s klienty nebo provozu. Odborné setkání se uskuteční 24. – 26. března 2017 v Praze (www.kb.cz/hackathon). více »

Komerční banka se stala partnerem České asociace franchisingu

09. 03. 2017  16:16  |   Česká asociace Franchisingu (ČAF) má pro letošní rok nového partnera – Komerční banku (KB). Smlouva o spolupráci byla podepsaná na rok 2017 s možností jejího dalšího prodloužení. Komerční banka bude, kromě průběžné celoroční podpory členů ČAF, partnerem i dvou nejvýznamnějších akcí pořádaných asociací, a to soutěže Franchisa roku a konference Franchising forum 2017. více »

Budovu Komerční banky (KB) v centru Prahy v ulici Na Příkopě 33 získala německá investiční společnost Commerz Real Investmentgesellschaft mbH

03. 03. 2017  09:48  |   Budovu Komerční banky (KB) v centru Prahy v ulici Na Příkopě 33 získala německá investiční společnost Commerz Real Investmentgesellschaft mbH (Commerz Real) do portfolia svého fondu hausInvest. Pobočka Komerční banky zůstane v budově Na Příkopě 33 zachována.  více »

Komerční banka připravila specializované webové stránky pro exportéry a importéry

02. 03. 2017  13:45  |   Kompletní informace ze zahraničních trhů nyní naleznou exportéři a importéři na nových webových stránkách Komerční banky. Na jednom místě najdou české firmy vybrané ekonomické zprávy a analýzy, databáze potenciálních odběratelů a dodavatelů, profily zemí, kalendář oborových akcí nebo informace o právních předpisech a clech. více »

KB v roce 2016: příspěvek k rozvoji české a slovenské ekonomiky, zvyšování efektivnosti a přípravy na budoucnost

21. 02. 2017  08:49  |   Objem úvěrů poskytnutých klientům narostl meziročně o 8,6 % na 595,4 miliardy Kč. Skupina KB navyšovala objem poskytnutých úvěrů rychleji než trh jak v drobném, tak i v podnikovém bankovnictví, a podpořila tak růst českého hospodářství. více »

Factoring KB slaví 20 let a je jedničkou domácího trhu

21. 02. 2017  08:38  |   Factoring KB se v minulém roce stal největší faktoringovou společností v ČR, když získal téměř 29% podíl na trhu. Obrat společnosti dosáhl více než 37 miliard Kč, což znamená meziroční nárůst o šest procent. Aktuální údaje zveřejnila Asociace factoringových společností ČR. Factoring KB oslaví v polovině letošního roku 20. výročí aktivního působení na českém trhu. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení - I. čtvrtletí 2017

16. 02. 2017  00:31  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Komerční banka a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Makroekonomická prognóza Komerční banky

03. 02. 2017  14:57  |   Česká ekonomika letos poroste tempem 2,7 % po 2,5 % zaznamenaných v roce 2016. Po loňském poklesu se dočkáme oživení investiční aktivity, a to díky prostředkům z EU. Inflace se letos bude pohybovat v průměru na 2,2 %. ČNB již nebude mít důvod držet kurz koruny nad úrovní 27 CZK/EUR. Opuštění režimu kurzového závazku bude klíčovým tématem letošního roku. více »

Komerční banka pokračuje ve spolupráci s asociací soukromého zemědělství ČR

31. 01. 2017  14:53  |   Komerční banka (KB) jako partner Asociace soukromého zemědělství ČR (ASZ ČR) podpoří i v letošním roce soukromé české zemědělce. Cílem letošní společné aktivity bude podpora zdravých potravin z české produkce s mottem „Dobré a poctivé z pole na talíř“. více »

Nová služba Komerční banky pomůže firmám v jejich růstu

24. 01. 2017  09:31  |   Komerční banka začala svým firemním klientům poskytovat služby v rámci výjimečného poradenského konceptu KB Advisory Point. Ve spolupráci s renomovanými společnostmi M.C.Triton a Grant Thornton Advisory nabízí pro majitele a manažery firem odborný pohled na fungování jejich společností včetně návrhu konkrétních řešení pro zvýšení konkurenceschopnosti. Komerční banka má dlouhodobě největší podíl v oblasti firemního bankovnictví.  více »

Komerční banka nabízí klientům kompletní řešení i pro druhou vlnu EET

24. 01. 2017  09:27  |   Aktivní podporu a konkrétní řešení od KB SmartPay – aliance Komerční banky (KB) a společností Worldline – nabízí Komerční banka svým klientům i pro druhou vlnu elektronické evidence tržeb (EET), která se od 1. března 2017 vztahuje na maloobchod a velkoobchod. KB toto řešení nabízí pod značkou KB SmartPay. V první vlně EET využily nabídky Komerční banky stovky provozoven, které ocenily zejména jednoduchost instalace a obsluhy. více »

Dividendový fond IKS KB vyplácí za loňský rok dividendu tři procenta

16. 01. 2017  14:23  |   Dividendu ve výši tří procent (vztaženo ke kurzu 1,2056 Kč z 31. 12. 2016) vyplatí svým podílníkům za rok 2016 fond KB Privátní správa aktiv 5D – Exclusive třída D, který obhospodařuje Investiční kapitálová společnost KB (IKS KB). O tento akciový fond je mezi zkušenějšími investory značný zájem vzhledem k atraktivitě dividendových akcií v prostředí velmi nízkých úrokových sazeb.  více »

Komerční banka podpoří investice do zemědělství a agrární export

12. 01. 2017  16:12  |   Komerční banka prodloužila spolupráci s Agrární komorou ČR a Potravinářskou komorou ČR. Prioritami spolupráce pro nadcházející období budou zejména podpora rozvoje exportu českých potravin a zemědělských komodit a podpora investic do zemědělství a potravinářství s efektivním využitím čerpání dotačních zdrojů z ČR a EU včetně zvýhodněných programů připravených ve spolupráci s evropskými finančními institucemi.  více »

Komerční Banka sputila inovační laboratoř pro bankovní produkty a služby

03. 01. 2017  15:46  |   Komerční banka (KB) spustila výjimečný projekt zaměřený na inovace v oblasti bankovních produktů a služeb. Ve spolupráci s inovační agenturou IdeaSense založila tzv. KB Inovační LAB, tedy vývojovou platformu vycházející ze spolupráce s externími partnery, klienty, akademickou sférou, start-upy, podnikatelskými akcelerátory a dalšími skupinami. více »

Platební styk a otevírací doba poboček KB na konci roku 2016

08. 12. 2016  10:46  |   Všechny pobočky Komerční banky budou dne 30. prosince 2016 v provozu ve standardních hodinách. Přijímání příkazů a vkladů na účty vedené v KB není omezeno. Pobočky se sobotním provozem budou dne 31. prosince 2016 uzavřené s výjimkou pobočky Praha 10 - Štěrboholy, která bude otevřená od 10:00 do 13:00 hodin a pobočky Brno – Kampus s otevírací dobou od 10:00 do 12:00 hod. Otevřené pobočky nebudou poskytovat hotovostní služby. Pro vklady hotovostí mohou klienti využít některý z téměř 200 vkladových bankomatů KB. více »

Komerční banka nabízí klientům unikátní bezpečnostní řešení pro mobilní bankovnictví

08. 12. 2016  09:31  |   Komerční banka je první bankou v České republice, která přistoupila k aktivní ochraně svých klientů při používání aplikací pro mobilní bankovnictví. Bezpečnostní ochrana IBM Trusteer Mobile se nově stala standardní součástí aplikace určené jak pro smartphony, tak pro tablety. Bezpečnostní řešení IBM Trusteer Mobile je dalším aktivním krokem Komerční banky pro zajištění bezpečí klientů. více »

KB a EIB podpoří zaměstnávání mladých lidí téměř miliardou korun

05. 12. 2016  15:54  |   Komerční banka ve spolupráci s Evropskou investiční bankou (EIB) navýšily téměř o miliardu korun (30 milionů eur) finanční prostředky v programu EuroPremium Young určené na podporu zaměstnanosti mladých lidí. Podporu z tohoto programu formou zvýhodněného financování získaly firmy, které zaměstnaly nebo zaměstnají mladé lidi ve věku od 15 do 30 let. Úroková sazba úvěru je v takovém případě nižší o 0,3 % p.a. v porovnání s běžným úrokem. Zvýhodněné financování lze kombinovat s evropskými dotacemi. více »

Čtvrtý ročník grantového programu KB Nastartujte se zná vítěze

16. 11. 2016  14:08  |   Již čtvrtý ročník grantový program Komerční banky pro mladé a začínající podnikatele „Nastartujte se“ zná letošní vítěze. Odborná porota vybrala z 30 přihlášených podnikatelských plánů jako nejlepší projekt Matemág - Radost z matiky. Matemág je příběhová výuková hra pro tablety, určená dětem v první a druhé třídě základních škol. Cílem hry je pomáhat dětem rozvíjet matematické dovednosti zábavnou formou. Na realizaci svého podnikatelského záměru získá autor projektu Matemágu od Komerční banky finanční grant ve výši 300 tisíc Kč. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2016

11. 11. 2016  00:30  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Komerční banka a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Přes vkladové bankomaty KB měsíčně projde již více než miliarda korun

10. 11. 2016  16:26  |   -       Měsíčně se prostřednictvím vkladových bankomatů Komerční banky uloží více než miliarda korun; -       Meziročně došlo k nárůstu o téměř 75 %; -       Klienti oceňují zejména dostupnost vkladových bankomatů i mimo otevírací dobu poboček, v tomto čase se uskutečňuje více jak třetina vkladových operací;   -       Počet měsíčních vkladových transakcí se pohybuje okolo hranice 60 tisíc, průměrný vklad je více než 17 tisíc Kč; Do konce tohoto roku bude Komerční banka provozovat 200 vkladových bankomatů. více »

Komerční banka přispívá k rozvoji české ekonomiky růstem úvěrování a investicemi

03. 11. 2016  15:25  |   Objem úvěrů poskytnutých klientům narostl o 11,1 % na 593,4 miliardy Kč. KB zvýšila svůj tržní podíl v úvěrování ve všech hlavních segmentech na trhu. Tempo růstu financování dosáhlo 11% jak u občanů, tak u podnikatelů a korporací. více »

KB Smartpay a Komerční banka nově nabízí řešení pro EET

20. 10. 2016  15:23  |   Komerční banka (KB) a KB SmartPay začaly nabízet řešení pro elektronickou evidenci tržeb (EET). Nejjednodušší varianta, vhodná pro drobné podnikatele, využívá pro evidenci tržeb platební terminál. Do terminálu obchodník zadává jak karetní, tak i hotovostní platby. Obchodník pouze vloží základní údaje o transakci a terminál zajistí komunikaci s Finanční správou ČR i tisk účtenky podle specifikace EET pro zákazníka.  více »

Úspěšná spolupráce Komerční banky a AsociacE malých a středních podniků a živnostníků ČR bude pokračovat i v roce 2017

13. 10. 2016  13:57  |   Komerční banka (KB) a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) uzavřely u příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně rámcovou smlouvu o spolupráci na rok 2017.  více »

Se svojí hlavní bankou je spokojeno 96 % firem

13. 10. 2016  09:52  |   -       O změně hlavní banky uvažují jen čtyři procenta firemních klientů; -       Necelé dvě třetiny firem využívají služeb pouze jedné banky; -       Pouze dvě procenta tuzemských společností spolupracují se čtyřmi a více bankami. více »

Přes tři tisíce klientů Komerční banky už platí kartou v chytrém telefonu

07. 10. 2016  14:32  |   Novinku Komerční banky (KB) – bezkontaktní platební kartu v mobilním telefonu (MojeMobilní karta) – si za první měsíc od uvedení na trh pořídilo a začalo aktivně využívat více než tři tisíce klientů, což je výrazně nad očekáváním banky. Možnost bezpečných a pohodlných plateb prostřednictvím chytrého telefonu představila KB ve spolupráci s karetní asociací Visa letos na konci srpna. Moderní platební nástroj mohou využívat klienti Komerční banky na přístrojích s operačním systémem Android verze 4.4 KitKat nebo vyšší a NFC (Near Field Communication).  více »

Komerční banka aktivně podpoří své klienty v oblasti EET

20. 09. 2016  10:48  |   Komerční banka ve spolupráci se společností Worldline bude od října nabízet vlastní řešení v oblasti elektronické evidence tržeb (EET). Připravovaná řešení pro EET budou zohledňovat specifika různých oblastí podnikání, jejich odlišné nároky a požadavky. KB bude tato řešení nabízet pod značkou KB SmartPay. více »

Nový fond IKS KB investuje do komerčních nemovitostí v Praze

13. 09. 2016  10:59  |   -       Nový Realitní fond KB II investuje do výnosových komerčních nemovitostí v Praze; -       Fond se zaměřuje na kancelářské budovy generující příjem z nájmů s umírněným rizikem neobsazenosti; -       Minimální investice do fondu je 1 milion Kč; -       Odhadovaný roční výnos by se měl pohybovat v rozmezí 4 – 6 %. více »

KB ve spolupráci s evropskými finančními institucemi rozdělila více než 21 miliard korun

09. 09. 2016  14:24  |   -       Komerční banka poskytla svým klientům na úvěrech ve spolupráci s Evropskou investiční bankou (EIB) a Evropským investičním fondem (EIF) a Rozvojovou bankou Rady Evropy (CEB) přes 1200 úvěrů v objemu více než 21 miliard korun; -       Průměrná výše úvěru (převážně dlouhodobý investiční úvěr) je 17 milionů Kč; -       Skupina KB se v posledních letech stala nejvýznamnějším a v některých programech i exkluzivním partnerem evropských finančních institucí v ČR. více »

Národní galerie v Praze se dál zaměřuje na děti a studenty - volný vstup pokračuje

02. 09. 2016  17:01  |   V dubnu loňského roku spustily Národní galerie v Praze a Komerční banka společný projekt volného vstupu pro děti, mládež do 18 let a studenty do 26 let. Neomezený přístup do stálých expozic bude platit pro děti, mládež a studenty i ve školním roce 2016/17. Od začátku roku ho využilo více jak 40 tisíc lidí. Mladí návštěvníci, stejně jako mladé umění, jsou pro Národní galerii i nadále jednou z priorit. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení - III. čtvrtletí 2016

30. 08. 2016  00:30  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Komerční banka a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Klienti Komerční banky výrazně zvýšili objem zahraničních transakcí kartami

29. 08. 2016  22:43  |   Za posledních pět let stoupl objem zahraničních transakcí provedených platebními kartami Komerční banky během letních měsíců o 60 %; Sedm z deseti bankomatů, kde klienti KB nejčastěji vybírají hotovost mimo ČR, je v Chorvatsku; Největší jednorázová platba kartou Komerční banky se uskutečnila ve Francii v objemu 567 tisíc Kč. více »

Sekce obsahuje celkem 165 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti