Banky

Komerční banka, a. s.

Najděte si vaši novou banku v seznamu tuzemských bank

KB

GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení - I. čtvrtletí 2017

16. 02. 2017  00:31  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Komerční banka a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Makroekonomická prognóza Komerční banky

03. 02. 2017  14:57  |   Česká ekonomika letos poroste tempem 2,7 % po 2,5 % zaznamenaných v roce 2016. Po loňském poklesu se dočkáme oživení investiční aktivity, a to díky prostředkům z EU. Inflace se letos bude pohybovat v průměru na 2,2 %. ČNB již nebude mít důvod držet kurz koruny nad úrovní 27 CZK/EUR. Opuštění režimu kurzového závazku bude klíčovým tématem letošního roku. více »

Komerční banka pokračuje ve spolupráci s asociací soukromého zemědělství ČR

31. 01. 2017  14:53  |   Komerční banka (KB) jako partner Asociace soukromého zemědělství ČR (ASZ ČR) podpoří i v letošním roce soukromé české zemědělce. Cílem letošní společné aktivity bude podpora zdravých potravin z české produkce s mottem „Dobré a poctivé z pole na talíř“. více »

Nová služba Komerční banky pomůže firmám v jejich růstu

24. 01. 2017  09:31  |   Komerční banka začala svým firemním klientům poskytovat služby v rámci výjimečného poradenského konceptu KB Advisory Point. Ve spolupráci s renomovanými společnostmi M.C.Triton a Grant Thornton Advisory nabízí pro majitele a manažery firem odborný pohled na fungování jejich společností včetně návrhu konkrétních řešení pro zvýšení konkurenceschopnosti. Komerční banka má dlouhodobě největší podíl v oblasti firemního bankovnictví.  více »

Komerční banka nabízí klientům kompletní řešení i pro druhou vlnu EET

24. 01. 2017  09:27  |   Aktivní podporu a konkrétní řešení od KB SmartPay – aliance Komerční banky (KB) a společností Worldline – nabízí Komerční banka svým klientům i pro druhou vlnu elektronické evidence tržeb (EET), která se od 1. března 2017 vztahuje na maloobchod a velkoobchod. KB toto řešení nabízí pod značkou KB SmartPay. V první vlně EET využily nabídky Komerční banky stovky provozoven, které ocenily zejména jednoduchost instalace a obsluhy. více »

Dividendový fond IKS KB vyplácí za loňský rok dividendu tři procenta

16. 01. 2017  14:23  |   Dividendu ve výši tří procent (vztaženo ke kurzu 1,2056 Kč z 31. 12. 2016) vyplatí svým podílníkům za rok 2016 fond KB Privátní správa aktiv 5D – Exclusive třída D, který obhospodařuje Investiční kapitálová společnost KB (IKS KB). O tento akciový fond je mezi zkušenějšími investory značný zájem vzhledem k atraktivitě dividendových akcií v prostředí velmi nízkých úrokových sazeb.  více »

Komerční banka podpoří investice do zemědělství a agrární export

12. 01. 2017  16:12  |   Komerční banka prodloužila spolupráci s Agrární komorou ČR a Potravinářskou komorou ČR. Prioritami spolupráce pro nadcházející období budou zejména podpora rozvoje exportu českých potravin a zemědělských komodit a podpora investic do zemědělství a potravinářství s efektivním využitím čerpání dotačních zdrojů z ČR a EU včetně zvýhodněných programů připravených ve spolupráci s evropskými finančními institucemi.  více »

Komerční Banka sputila inovační laboratoř pro bankovní produkty a služby

03. 01. 2017  15:46  |   Komerční banka (KB) spustila výjimečný projekt zaměřený na inovace v oblasti bankovních produktů a služeb. Ve spolupráci s inovační agenturou IdeaSense založila tzv. KB Inovační LAB, tedy vývojovou platformu vycházející ze spolupráce s externími partnery, klienty, akademickou sférou, start-upy, podnikatelskými akcelerátory a dalšími skupinami. více »

Platební styk a otevírací doba poboček KB na konci roku 2016

08. 12. 2016  10:46  |   Všechny pobočky Komerční banky budou dne 30. prosince 2016 v provozu ve standardních hodinách. Přijímání příkazů a vkladů na účty vedené v KB není omezeno. Pobočky se sobotním provozem budou dne 31. prosince 2016 uzavřené s výjimkou pobočky Praha 10 - Štěrboholy, která bude otevřená od 10:00 do 13:00 hodin a pobočky Brno – Kampus s otevírací dobou od 10:00 do 12:00 hod. Otevřené pobočky nebudou poskytovat hotovostní služby. Pro vklady hotovostí mohou klienti využít některý z téměř 200 vkladových bankomatů KB. více »

Komerční banka nabízí klientům unikátní bezpečnostní řešení pro mobilní bankovnictví

08. 12. 2016  09:31  |   Komerční banka je první bankou v České republice, která přistoupila k aktivní ochraně svých klientů při používání aplikací pro mobilní bankovnictví. Bezpečnostní ochrana IBM Trusteer Mobile se nově stala standardní součástí aplikace určené jak pro smartphony, tak pro tablety. Bezpečnostní řešení IBM Trusteer Mobile je dalším aktivním krokem Komerční banky pro zajištění bezpečí klientů. více »

KB a EIB podpoří zaměstnávání mladých lidí téměř miliardou korun

05. 12. 2016  15:54  |   Komerční banka ve spolupráci s Evropskou investiční bankou (EIB) navýšily téměř o miliardu korun (30 milionů eur) finanční prostředky v programu EuroPremium Young určené na podporu zaměstnanosti mladých lidí. Podporu z tohoto programu formou zvýhodněného financování získaly firmy, které zaměstnaly nebo zaměstnají mladé lidi ve věku od 15 do 30 let. Úroková sazba úvěru je v takovém případě nižší o 0,3 % p.a. v porovnání s běžným úrokem. Zvýhodněné financování lze kombinovat s evropskými dotacemi. více »

Čtvrtý ročník grantového programu KB Nastartujte se zná vítěze

16. 11. 2016  14:08  |   Již čtvrtý ročník grantový program Komerční banky pro mladé a začínající podnikatele „Nastartujte se“ zná letošní vítěze. Odborná porota vybrala z 30 přihlášených podnikatelských plánů jako nejlepší projekt Matemág - Radost z matiky. Matemág je příběhová výuková hra pro tablety, určená dětem v první a druhé třídě základních škol. Cílem hry je pomáhat dětem rozvíjet matematické dovednosti zábavnou formou. Na realizaci svého podnikatelského záměru získá autor projektu Matemágu od Komerční banky finanční grant ve výši 300 tisíc Kč. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2016

11. 11. 2016  00:30  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Komerční banka a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Přes vkladové bankomaty KB měsíčně projde již více než miliarda korun

10. 11. 2016  16:26  |   -       Měsíčně se prostřednictvím vkladových bankomatů Komerční banky uloží více než miliarda korun; -       Meziročně došlo k nárůstu o téměř 75 %; -       Klienti oceňují zejména dostupnost vkladových bankomatů i mimo otevírací dobu poboček, v tomto čase se uskutečňuje více jak třetina vkladových operací;   -       Počet měsíčních vkladových transakcí se pohybuje okolo hranice 60 tisíc, průměrný vklad je více než 17 tisíc Kč; Do konce tohoto roku bude Komerční banka provozovat 200 vkladových bankomatů. více »

Komerční banka přispívá k rozvoji české ekonomiky růstem úvěrování a investicemi

03. 11. 2016  15:25  |   Objem úvěrů poskytnutých klientům narostl o 11,1 % na 593,4 miliardy Kč. KB zvýšila svůj tržní podíl v úvěrování ve všech hlavních segmentech na trhu. Tempo růstu financování dosáhlo 11% jak u občanů, tak u podnikatelů a korporací. více »

KB Smartpay a Komerční banka nově nabízí řešení pro EET

20. 10. 2016  15:23  |   Komerční banka (KB) a KB SmartPay začaly nabízet řešení pro elektronickou evidenci tržeb (EET). Nejjednodušší varianta, vhodná pro drobné podnikatele, využívá pro evidenci tržeb platební terminál. Do terminálu obchodník zadává jak karetní, tak i hotovostní platby. Obchodník pouze vloží základní údaje o transakci a terminál zajistí komunikaci s Finanční správou ČR i tisk účtenky podle specifikace EET pro zákazníka.  více »

Úspěšná spolupráce Komerční banky a AsociacE malých a středních podniků a živnostníků ČR bude pokračovat i v roce 2017

13. 10. 2016  13:57  |   Komerční banka (KB) a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) uzavřely u příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně rámcovou smlouvu o spolupráci na rok 2017.  více »

Se svojí hlavní bankou je spokojeno 96 % firem

13. 10. 2016  09:52  |   -       O změně hlavní banky uvažují jen čtyři procenta firemních klientů; -       Necelé dvě třetiny firem využívají služeb pouze jedné banky; -       Pouze dvě procenta tuzemských společností spolupracují se čtyřmi a více bankami. více »

Přes tři tisíce klientů Komerční banky už platí kartou v chytrém telefonu

07. 10. 2016  14:32  |   Novinku Komerční banky (KB) – bezkontaktní platební kartu v mobilním telefonu (MojeMobilní karta) – si za první měsíc od uvedení na trh pořídilo a začalo aktivně využívat více než tři tisíce klientů, což je výrazně nad očekáváním banky. Možnost bezpečných a pohodlných plateb prostřednictvím chytrého telefonu představila KB ve spolupráci s karetní asociací Visa letos na konci srpna. Moderní platební nástroj mohou využívat klienti Komerční banky na přístrojích s operačním systémem Android verze 4.4 KitKat nebo vyšší a NFC (Near Field Communication).  více »

Komerční banka aktivně podpoří své klienty v oblasti EET

20. 09. 2016  10:48  |   Komerční banka ve spolupráci se společností Worldline bude od října nabízet vlastní řešení v oblasti elektronické evidence tržeb (EET). Připravovaná řešení pro EET budou zohledňovat specifika různých oblastí podnikání, jejich odlišné nároky a požadavky. KB bude tato řešení nabízet pod značkou KB SmartPay. více »

Nový fond IKS KB investuje do komerčních nemovitostí v Praze

13. 09. 2016  10:59  |   -       Nový Realitní fond KB II investuje do výnosových komerčních nemovitostí v Praze; -       Fond se zaměřuje na kancelářské budovy generující příjem z nájmů s umírněným rizikem neobsazenosti; -       Minimální investice do fondu je 1 milion Kč; -       Odhadovaný roční výnos by se měl pohybovat v rozmezí 4 – 6 %. více »

KB ve spolupráci s evropskými finančními institucemi rozdělila více než 21 miliard korun

09. 09. 2016  14:24  |   -       Komerční banka poskytla svým klientům na úvěrech ve spolupráci s Evropskou investiční bankou (EIB) a Evropským investičním fondem (EIF) a Rozvojovou bankou Rady Evropy (CEB) přes 1200 úvěrů v objemu více než 21 miliard korun; -       Průměrná výše úvěru (převážně dlouhodobý investiční úvěr) je 17 milionů Kč; -       Skupina KB se v posledních letech stala nejvýznamnějším a v některých programech i exkluzivním partnerem evropských finančních institucí v ČR. více »

Národní galerie v Praze se dál zaměřuje na děti a studenty - volný vstup pokračuje

02. 09. 2016  17:01  |   V dubnu loňského roku spustily Národní galerie v Praze a Komerční banka společný projekt volného vstupu pro děti, mládež do 18 let a studenty do 26 let. Neomezený přístup do stálých expozic bude platit pro děti, mládež a studenty i ve školním roce 2016/17. Od začátku roku ho využilo více jak 40 tisíc lidí. Mladí návštěvníci, stejně jako mladé umění, jsou pro Národní galerii i nadále jednou z priorit. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení - III. čtvrtletí 2016

30. 08. 2016  00:30  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Komerční banka a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Klienti Komerční banky výrazně zvýšili objem zahraničních transakcí kartami

29. 08. 2016  22:43  |   Za posledních pět let stoupl objem zahraničních transakcí provedených platebními kartami Komerční banky během letních měsíců o 60 %; Sedm z deseti bankomatů, kde klienti KB nejčastěji vybírají hotovost mimo ČR, je v Chorvatsku; Největší jednorázová platba kartou Komerční banky se uskutečnila ve Francii v objemu 567 tisíc Kč. více »

KB spouští bezkontaktní platby přes chytrý telefon a novou generaci mobilního bankovnictví

24. 08. 2016  14:42  |   Komerční banka ve spolupráci se společnostmi Visa a Worldline startuje moderní způsob bezkontaktních plateb prostřednictvím mobilního telefonu – MojeMobilní karta. Technologii HCE (Host Card Emulation - uložení emulované platební karty v zabezpečeném prostředí vydavatele karty se vzdáleným přístupem k ní prostřednictvím mobilního zařízení vybaveného technologií NFC) pro bezkontaktní mobilní platby představila společnost Visa na veletrhu Mobile World Congress (MWC) 2015 v Barceloně.  více »

Již téměř 70 začínajících podnikatelů získalo výhodný úvěr od KB

23. 08. 2016  16:16  |   -       Zvýhodněný Profi úvěr Start pro začínající podnikatele bez historie získalo již 67 projektů, dalších několik desítek KB aktuálně posuzuje; -       Poskytnuto bylo financování v objemu 42 milionů Kč;   -       Profi úvěr Start vznikl ve spolupráci s Evropským Investičním fondem (EIF). více »

Komerční banka se stala bankovním partnerem ESA BIC PRAGUE

10. 08. 2016  11:49  |   Bankovním partnerem prvního podnikatelského inkubátoru Evropské kosmické agentury (ESA) v zemích Visegrádské skupiny a východní Evropy se stala Komerční banka.  více »

Komerční banka letos vytěžila 70 gramů zlata a půl kilogramu stříbra

09. 08. 2016  06:33  |   Komerční banka (KB) nezměnila oblast svého podnikání, ale aktivně se zapojila do charitativního a ekologického projektu „Nehoď mobil vedle, podpoř žáky z Jedle“. Prostřednictvím sbírky 1800 kusů vysloužilých mobilních telefonů (které mimo jiné obsahují více než 70 gramů zlata a téměř půl kilogramu stříbra) přispěla KB částkou 18 tisíc Kč na vybavení místnosti fyzioterapie pro Jedličkův ústav a školy. více »

Silný růst úvěrování, vkladů klientů a aktiv ve správě ve všech klientských segmentech

03. 08. 2016  15:31  |   Objem úvěrů poskytnutých zákazníkům Skupiny KB narostl o 9,9 % na 570,8 miliardy Kč. KB zvýšila svůj tržní podíl v úvěrování ve všech segmentech, a to zejména u občanů, podnikatelů a nefinančních podniků; Vklady ve Skupině KB vzrostly o 9,3 % na 694,3 miliardy Kč; více »

Nový investiční fond KB staví na celosvětovém trendu stárnutí obyvatelstva

20. 07. 2016  15:22  |   -       Růst podílu obyvatel v postproduktivním věku patří mezi nejvýznamnější světová témata, je trvalého rázu a neovlivňují jej hospodářské útlumy, -       Zároveň lidé starší 55 let jsou nejbohatší demografickou skupinou, na uspokojení jejich potřeb se zaměřuje tzv. „Silver Economy“, která je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví, -       Na tuto perspektivní oblast se zaměřuje nový fond v nabídce Komerční banky – CPR Global Silver Age, -       Minimální první investice do nového fondu je 5000 Kč, každá následující alespoň 500 Kč. více »

54% Čechů se obává zneužití svých přihlašovacích údajů do internetového bankovnictví

19. 07. 2016  14:57  |   -       Podle aktuálního průzkumu se 54 % Čechů obává zneužití svých přihlašovacích údajů do internetového bankovnictví; -       Přitom historii přihlašování do internetového bankovnictví sleduje pravidelně jen 36 % dotázaných; -       Pouze polovina uživatelů internetového bankovnictví má nastavenou notifikaci (informace banky o pohybu na účtu přes e-mail nebo SMS). více »

Změna v představenstvu Komerční banky

24. 06. 2016  07:17  |   Jan Pokorný, dosavadní výkonný ředitel pro strukturované financování se v srpnu stane členem představenstva Komerční banky se zodpovědností za oblasti Strukturovaného financování, Top Corporations a Investičního bankovnictví. V představenstvu banky nahradí Karla Vašáka, kterému v srpnu vyprší mandát a bude se věnovat novým povinnostem v rámci skupiny Société Générale. více »

KB doporučuje nepoužívat pro přihlašování do internetového bankovnictví počítače s nepodporovanými operačními systémy

22. 06. 2016  13:20  |   -       Podle nejnovějšího průzkumu používá téměř 28 % uživatelů internetového bankovnictví počítač s OS Windows XP; -       Přitom 54 % z nich nemá povědomí, že se pro něj již nevydávají bezpečnostní aktualizace; -       U těchto uživatelů hrozí značné riziko napadení nežádoucím softwarem a zneužití přihlašovacích údajů do internetového bankovnictví. více »

Komerční pojišťovna mění pravidla hry v oblasti pojištění nemovitostí

15. 06. 2016  10:32  |   -       Komerční pojišťovna (KP) vstupuje na trh majetkového pojištění, -       KP odstranila riziko podpojištění, klient nestanovuje výši pojistné částky, -       V případě škody na nemovitosti uhradí KP vždy celou částku potřebnou pro uvedení do původního stavu, -       Při škodě nad 20 % ceny nemovitosti přebírá KP splátku hypotéky, -       Při totální škodě (nemovitost je neobyvatelná) hradí Komerční pojišťovna nájemné do výše až 10 tisíc Kč měsíčně, -       Nové produkty majetkového pojištění jsou určeny výhradně klientům Komerční banky a Modré pyramidy stavební spořitelny (MPSS). více »

Komerční banka představuje svůj nový komunikační koncept

03. 06. 2016  10:45  |   -       Nový komunikační koncept je postavený na různorodosti potřeb klientů a schopnosti banky stát se jejich partnerem, který dokáže sny a plány svých klientů uskutečnit; -       Nový koncept vznikl ve spolupráci s kreativní agenturou OgilvyOne, která s bankou spolupracuje od letošního února; -       Reklamní kampaň s novým sloganem, vizuály i hudbou startujte na začátku června.   více »

Factoring KB se v prvním čtvrtletí stal jedničkou na českém trhu

20. 05. 2016  21:10  |   Factoring KB se v prvním čtvrtletí letošního roku dostal do čela factoringových společností v ČR. Za první tři měsíce letošního roku dosáhl celkového obratu v objemu téměř 8,1 miliardy korun s tržním podílem 27 % (meziročně o 7 procentních bodů více). Aktuální údaje zveřejnila Asociace factoringových společností. více »

Mladí mají volný vstup do Národní galerie už rok - jejich zájem roste

18. 05. 2016  21:18  |   V dubnu loňského roku spustily Národní galerie v Praze (NG) a Komerční banka společný projekt volného vstupu do stálých expozic pro děti, mládež do 18 let a studenty do 26 let. Při meziročním srovnání návštěvnosti během prvního čtvrtletí 2015 s placeným vstupem (13 972) a letošním prvním kvartálem s bezplatným vstupem (17 233), vzrostl zájem mladé generace téměř o čtvrtinu. Možnost bezplatného vstupného potrvá minimálně do konce letošního roku. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte Komerční bance své vysvědčení - II. čtvrtletí 2016

10. 05. 2016  00:53  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Komerční banka a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Solidní obchodní a finanční výkonnost v náročném prostředí Čistý zisk ovlivněn jednorázovým zaúčtováním ročního příspěvku do Fondu řešení krize

05. 05. 2016  22:08  |   Objem úvěrů poskytnutých zákazníkům Skupiny KB narostl o 6,8 % na 548,8 miliardy Kč. KB zvýšila svůj tržní podíl obzvláště v úvěrování občanů a podnikatelů; Celkový objem vkladů klientů vzrostl o 6,0 % na 672,9 miliardy Kč. Klientská aktiva v podílových fondech, penzijním spoření a životním pojištění vzrostla o 8,3 % na 141,7 miliardy Kč;  více »

Začal již čtvrtý ročník úspěšného grantu „NASTARTUJTE SE“

05. 05. 2016  21:00  |   Čtvrtý ročník grantového programu „Nastartujte se“ zaměřeného na podporu začínajících podnikatelů odstartovala Komerční banka ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Během následujících čtyř měsíců mohou noví podnikatelé přihlásit své projekty na stránkách www.nastartujtese.cz a ucházet se jak o finanční výhru, tak i nefinanční podporu – odborné poradenství, právní služby, propagaci apod.     více »

Nová mobilní aplikace Komerční banky pro firmy běží i na systému windows

02. 05. 2016  20:36  |   Mobilní banka Business, jedna z klíčových inovací Komerční banky, běží nově i na zařízeních s operačním systémem Windows 10; Aplikace umožňuje nově například víceúrovňové nebo vícenásobné schvalování plateb, správu účtů více společností nebo zobrazení neprovedených plateb; Aplikace Mobilní banka Business je nyní kompletně k dispozici pro nejrozšířenější operační systémy (již dříve pro iOS a Android). více »

Skupina Komerční banky se stala klíčovým partnerem evropských finančních institucí v ČR

27. 04. 2016  19:43  |   V posledních třech letech (2013 – 2015) získala Skupina KB od Evropské investiční banky (EIB), Evropského investičního fondu (EIF) a Rozvojové banky Rady Evropy (CEB) pro své klienty téměř 1,2 miliardy eur (32 miliard Kč) Na Skupinu KB připadá 45 % všech finančních prostředků od těchto evropských institucí, které směřovaly v uvedeném období do českého bankovního sektoru Skupina KB se stala nejvýznamnějším a v některých programech i exkluzivním partnerem evropských finančních institucí v ČR více »

Valná hromada Komerční banky schválila dividendu za rok 2015 ve výši 310 Kč na jednu akcii

26. 04. 2016  19:12  |   Akcionáři Komerční banky na dnešní valné hromadě svým hlasováním potvrdili návrh představenstva banky na schválení podílu na zisku k rozdělení mezi akcionáře (dividendy) za rok 2015 ve výši 310 korun na jednu akcii. více »

K zajištění bezpečí peněz nasazují banky moderní technologie. Finparáda za to ocenila KB

14. 04. 2016  05:00  |   Kyberútoky jsou dnes velký byznys. Organizují je profesionální gangy. Banky se proti nim musí bránit. Řešení proti těmto pirátům od Komerční banky ocenila Finparáda.cz speciální cenou za rok 2015. více »

ESSOX převezme PSA finance v ČR i na Slovensku

13. 04. 2016  13:48  |   ESSOX ze skupiny Komerční banky převezme PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. a PSA FINANCE SLOVAKIA, s.r.o. - dceřiné společnosti Banque PSA Finance Obě společnosti se zaměřují na financování koncernových automobilů z PSA brands Finanční služby nabízí pod obchodními značkami CITROEN FINANCIAL SERVICES a PEUGEOT FINANCE Transakce podléhá schválení Úřadem na ochranu hospodářské soutěže v České republice, Protimonopolného úradu Slovenskej republiky a Národnej banky Slovenska více »

ESSOX kupuje pobočky PSA finance v ČR i na Slovensku

12. 04. 2016  10:40  |   Společnost ESSOX ze skupiny Komerční banky kupuje českou a slovenskou pobočku Banque PSA Finance (BPF) - PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. a PSA FINANCE SLOVAKIA, s.r.o. Obě společnosti se zaměřují na financování koncernových automobilů z PSA brands Finanční služby nabízí pod obchodními značkami CITROEN FINANCIAL SERVICES a PEUGEOT FINANCE Transakce podléhá schválení Úřadem na ochranu hospodářské soutěže v České republice, Protimonopolného úradu Slovenskej republiky a Národnej banky Slovenska více »

Podnikatelská karta BUSINESS world ušetřila kleintům KB šest milionů korun

07. 04. 2016  12:59  |   -       Unikátní firemní Karta Business World, která vrací 1 % z každé platby, ušetřila klientům více než šest milionů korun -       Třetina transakcí kartou byla za pohonné hmoty -       Kartu si od jejího uvedení na trh pořídilo přes 8 000 podnikatelů a firem -       Karta Business World byla oceněna společností MasterCard jako karetní produkt roku 2015 více »

KB pokračuje v partnerství s Asociací soukromého zemědělství ČR

31. 03. 2016  13:24  |   Komerční banka a Asociace soukromého zemědělství ČR (ASZ ČR) podepsali smlouvu o partnerství na rok 2016 a pokračují v úspěšně navázané spolupráci.  více »

Komerční banka rozšiřuje bankovní funkce pro chytré hodinky

23. 03. 2016  15:58  |   Komerční banka rozšířila svoji bankovní aplikaci v chytrých hodinkách Apple Watch o nové funkce. více »

Sekce obsahuje celkem 140 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti