Komerční banka získala ocenění v soutěži WebAward


19. 10. 2011  13:59   |   Monika Klucová   |   komentářů (0)

Komerční banka uspěla se svými webovými stránkami v soutěži WebAward pořádané Web Marketing Association. V silné konkurenci získala webová prezentace KB ohodnocení Bank Standard of Excellence. Na oceněné podobě webu, se podílela internetová agentura FG Forrest, která s Komerční bankou na online projektech dlouhodobě spolupracuje.

Web Komerční banky získal v kategorii patřící bankovním domům ohodnocení Bank Standard of Excellence. Posouzení webu se uskutečnilo na základě sedmi kritérií: design, inovace, obsah, technologie, interaktivita, copywriting a snadná použitelnost. Web Komerční banky hodnotili porotci nadprůměrně zejména v oblasti designu, obsahu a snadnosti použití.

.

„Jsem rád, že web sídlo KB dokázalo obstát v silné mezinárodní konkurenci prestižní soutěže. Ocenění potvrzuje, že se české weby mohou směle srovnávat se světovou konkurencí, že původní cíle projektu byly a jsou správné a ve shodě s celosvětovými standardy nejen v kategorii bank. Umístění je také potvrzením kvalitně odvedené práce a reflektuje na vysokou úroveň očekávání ze strany našich klientů,“ dodal David Horák, webmaster Komerční banky.

 Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.96699 / Celkový počet hodnoceni 818
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti