Komerční banka zjednodušila a modernizovala internetové bankovnictví


02. 05. 2018  21:15   |     |   komentářů (0)

Komerční banka spustila modernizované internetové bankovnictví MojeBanka (občané). Na změnách se podíleli přímo klienti. Už úvodní stránka s přehledem produktů je výrazně jednodušší a přehlednější. Klienti ocení zejména vylepšení nejvyužívanější funkce - přehled plateb, která nově zobrazuje všechny platby, a to i ty uskutečněné v aktuální den (včetně dosud nezaúčtovaných), pohromadě v jednom přehledu snadno dostupném z úvodní stránky.

„Internetové bankovnictví Komerční banky aktuálně prošlo novým evolučním stádiem. Hlavní slovo při modernizaci našeho internetového bankovnictví i při výběru nejužitečnějších novinek měli naši klienti. Zapojení klientů do vývoje a jejich zpětná vazba se pro nás již staly standardními postupy, které nám umožňují zlepšovat, zjednodušovat a zpřehledňovat služby nabízené občanům, podnikatelům i firmám. A právě nejviditelnější je to u internetového a mobilního bankovnictví KB,“ uvedl Mojmír Prokop, manažer distribučních kanálů, klientského výzkumu, marketingu a komunikace Komerční banky.

Vedle přehledu uskutečněných plateb je pro klienty zajímavou novinkou i to, že se stejným způsobem zobrazují i platby čekající na zpracování v horizontu až 30 dnů, například trvalé příkazy, inkasa nebo splátky úvěrů. V tuto chvíli se jedná o jakýsi předstupeň pro sofistikovanější predikci s umělou inteligencí. Cílem je, aby se klientům již nestalo, že nějakou důležitou informaci o platbě přehlédnou jen proto, že ji aktivně nehledali.

Kromě plateb je výrazně zjednodušený i přehled produktů, které má klient v rámci celé skupiny Komerční banky. Nově byla do kontaktů doplněna fotografie bankovního poradce.

Komerční banka byla první bankou, která v souvislosti se směrnicí PSD2 začlenila do internetového bankovnictví aplikaci třetí strany. Letos v březnu totiž zahájila spolupráci se společností Fakturoid a představila společnou službu pro podnikatele, kteří mohou vystavovat faktury přímo z prostředí internetového bankovnictví.

V průběhu roku 2018 představíme celou řadu dalších novinek. Nejzásadnější z nich bude náhrada souborového certifikátu pro přihlášení do internetového bankovnictví za novou, pohodlnější a neméně bezpečnou metodu. Certifikát nahradíme mobilní aplikací KB Klíč, pomocí které se do svého internetového bankovnictví pohodlně přihlásíte.

Home Přehled TRN Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.992 / Celkový počet hodnoceni 250
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti