Končí letní prázdniny, začíná škola investování


22. 08. 2012  13:21   |   tz   |   komentářů (0)

Fio banka zahájila ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM registrace do podzimní školy investování. Od září do prosince uspořádá celkem 100 seminářů v téměř 60 městech po celé České republice.

Pro zcela nové zájemce o informace z oblasti kapitálových trhů je připraveno oblíbené téma s názvem „Základy investování na kapitálovém trhu“, kde je na programu seznámení s fungováním trhu a jeho principy, včetně ukázek z praxe. Navazující seminář je určen pro mírně pokročilé investory a má název „Analýza cenných papírů a inteligentní pokyny“. Zkušeným investorům je věnováno téma „Efektivní krátkodobé obchodování v praxi“, které se věnuje pojmům finanční páka a short sale.

„V jarním kole se školy investování zúčastnily téměř čtyři tisíce návštěvníků. Zájem veřejnosti o problematiku kapitálových trhů nás motivuje k pořádání dalších akcí, kterými chceme přispět ke zvyšování finanční gramotnosti české populace,“ říká k tomu Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing Fio banky.

Účast na všech seminářích je bezplatná. Jedinou podmínkou je závazná registrace prostřednictvím internetových stránek Fio banky, popřípadě české burzy RM-SYSTÉM.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.99891 / Celkový počet hodnoceni 921
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti