LBBW Bank CZ na zahájení nového školního roku Německé školy v Praze


10. 09. 2012  13:23   |   tz   |   komentářů (0)

Zástupci LBBW Bank CZ se zúčastnili slavnostního zahájení školního roku 2012/2013 v Německé škole v Praze. Banka aktivity školy podporuje již od roku 2009 a v partnerství pokračuje i v tomto školním roce.

V rámci zahájení nového školního roku proběhla speciální prezentace zástupců školy, která byla určená především novým žákům a jejich rodičům. Vysvětlila cíle a plány školy pro letošní rok a prostor dostali také bankéři, kteří představili koncept partnerství LBBW Bank CZ a Německé školy a zejména projekt zvyšování finanční gramotnosti mládeže na základě přednášek a seminářů bankovních odborníků ve škole i přímo v bance.

 

„Německou školu v Praze podporujeme jak finančně, tak i nefinančně. Pořádáme pro studenty přednášky a exkurze do oboru finančnictví a zároveň podporujeme umělecké sklony studentů zapůjčováním prostor našich poboček pro výstavy jejich prací,“ doplnila Lenka Ulrichová, marketingová specialistka, která má spolupráci s Německou školou v LBBW Bank CZ ve své kompetenci.

 

„Jsme velice rádi, že jsme rodičům mohli kromě aktuálních plánů školy představit také LBBW Bank CZ jako dlouholetého partnera, se kterým úzce spolupracujeme nejen v rámci učebních plánů,“ dodala ředitelka školy, Monika Beuerle.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.01811 / Celkový počet hodnoceni 1049
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti