LBBW Bank CZ otevřela novou pobočku v Praze 6 - Dejvicích


08. 07. 2013  13:01   |   Martina Lambert   |   komentářů (0)

LBBW Bank CZ slavnostně otevřela v červnu 2013 novou pobočku v Praze 6 -  Dejvicích. V Praze banka doposud provozovala pět poboček, nově se přiblížila zákazníkům v Dejvicích, a další rozšíření plánuje na podzim. Akce proběhla za doprovodu promotérů na skákacích botách a ochutnávky italských vín.

LBBW Bank CZ slavnostně otevřela v červnu 2013 novou pobočku v Praze 6 v městské čtvrti Dejvice. V souladu se strategií divize Individuálního bankovnictví LBBW Bank CZ, která byla zavedena v loňském roce, banka posiluje své zastoupení ve velkých městech a ekonomicky silných regionech. Nové prostory pobočky si mohli klienti prohlédnout se sklenkou italského vína, jehož ochutnávka byla součástí akce.

„LBBW Bank CZ otevřela v Praze svoji šestou pobočku, a to právě v městské části Praha 6. Na podzim plánujeme otevřít další dvě pobočky – opět v  prosperujících velkých městech – v Praze a v Brně, abychom byli co nejblíže naší cílové skupině, tedy afluentní klientele, a i nadále jí poskytovali kvalitní služby splňující požadavky náročného zákazníka,“ uvádí Boris Čuchran, člen představenstva zodpovědný za Individuální bankovnictví LBBW Bank CZ

LBBW - pobočka DejviceČtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.01645 / Celkový počet hodnoceni 608
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti