LBBW představuje VIP konto


01. 12. 2008  19:49   |   Martina Lambert   |   komentářů (0)

Nadstandardní komplexní péče a individuální řešení pro privátní klienty LBBW Bank.

Novým produktem privátního bankovnictví LBBW Bank je VIP konto. Tento balíček komplexních bankovních služeb, určený zákazníkům s vysokými nároky, je spojený s běžným účtem. VIP konto a privátní bankovnictví obecně je u LBBW Bank založeno na individuálním přístupu bankéře ke klientovi a na dlouhodobém budování vzájemné důvěry. Na osobní schůzce bankéř poskytne klientovi veškeré informace o možnostech VIP konta a podmínkách pro jeho získání.

 

„Privátní bankovnictví naší banky klade mimořádný důraz na diskrétnost, důvěru a prvotřídní poradenství pro nejnáročnější klientelu. Se zázemím třetí největší banky v Německu poskytujeme našim klientům skutečně profesionální servis,“ uvádí Ing. Radim Dalík, ředitel Privátního bankovnictví LBBW Bank CZ.

 

Služby privátního bankovnictví poskytuje banka LBBW po celém území České republiky, kontaktní místa jsou v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Výhodou je flexibilita privátního bankéře, který za klientem po dohodě přijede na osobní schůzku a věnuje mu tolik času, kolik klient potřebuje.

Podrobnosti o VIP kontu a o možnostech získání privátního bankéře naleznete na stránkách www.lbbw.cz.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.85935 / Celkový počet hodnoceni 647
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti