mBank přináší první mPůjčku na zkoušku


16. 10. 2015  14:46   |     |   komentářů (0)

mBank uvádí speciální nabídku v podobě první mPůjčky na zkoušku. Její splatnost je dvanáct měsíců a banka za ní na začátku účtuje dvě procenta z vypůjčené částky, přičemž úroková sazba je 0 % p.a. mBank tak umožňuje vyzkoušet si jednoduché a cenově dostupné vypůjčení finanční částky za předem jasně stanovených podmínek.

mBank svým klientům neustále přináší inovace, které jim usnadňují nejrůznější životní situace. Speciální mPůjčka s nulovou úrokovou sazbou je další novinkou, která umožňuje jednoduché a rychlé vypůjčení až 40 000 korun, a to na dobu 12 měsíců. Klient neplatí úroky, pouze na začátku půjčky zaplatí dvě procenta při jejím sjednání. Nastavení nízkého poplatku umožňuje současným i budoucím klientům vyzkoušet si, jak je jednoduché rozumně si půjčit na své potřeby. V případě nejnižší možné vypůjčené sumy 10 000 Kč tak klient zaplatí navíc pouze 200 korun. Při zapůjčení nejvyšší možné částky, 40 000 Kč, zaplatí navíc pouhých 800 korun.

Půjčka s nulovou úrokovou sazbou je dalším rozšířením transparentní nabídky mBank v oblasti úvěrových produktů. Banka v prvním půlroce úspěšně uvedla na trh refinancovaní úvěrů, přičemž následně představená konsolidace půjček je klientům k dispozici od září tohoto roku. "Jsme rádi, že po úspěšném uvedení refinancování a konsolidace úvěrů s garancí nejnižší ceny půjčky jsme mohli připravit speciální nabídku, díky které si klienti mohou vyzkoušet mPůjčku za mimořádných podmínek," řekl Michal Pokluda, ředitel produktového portfolia mBank pro Českou republiku a Slovensko.

Akce „Získej svoji první mPůjčku“ je určena pro klienty, kteří ještě žádnou půjčku v mBank neměli. Její RPSN je 3,81 % a nabídka je platná do 15. 12. 2015.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.94853 / Celkový počet hodnoceni 816
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti